Adana Marka Patent Tescil

Adana ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Sahibi olduğunuz markanın veya ürünün patentini almak istediğinizde ihtiyacınız olan profesyonel danışmanlık hizmeti Adana patent tarafından size sağlanıyor. İnternet sitemizde yer alan ön araştırma formu ile ürün veya hizmetiniz, markanız ile ilgili patent başvurusu olup olmadığını sorgulayabilir, kesin başvuru öncesinde kapsamlı bir şekilde araştırma yapabilirsiniz. Ürün veya hizmet ile ilgili olarak almak istediğiniz patent için yapacağınız araştırma kesin başvuru sırasında size yardımcı olacaktır. Araştırmanızı yaptıktan sonra size engel bir durum söz konusu değilse alanında uzman olan danışmanlarımız sizinle iletişime geçerek süreci iletecekler. Patent almak kolay olmadığı gibi riskleri de bulunmaktadır. Gelecekte sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız yapmanız gereken bu konuda uzman olan bir danışmanlık firması ile çalışmaktır.

Adana Patent- Cadde Patent

Adana patent olarak patent başvurularının yanı sıra marka tescil işlemleri, tasarımlarınızın tescil edilmesi, geleneksel ürün adının korunması, coğrafi işaretlerin korunması gibi alanlarda sizlere hizmet veriyoruz. İktisadi bir mülk olan ve yasalar ile sahibine ait olan markaların korunması için öncelikle marka tescil işlemleri yaptırmanız gerekiyor. Bu işlemlerden sonra patent başvurunuzu yaparak markanızın tapusunu almış oluyorsunuz. Günümüzde marka tescil ve patent yanlışlıklarından dolayı çok yüklü tazminatlar ödenmektedir. Sahip olduğunuz marka değerini artırmak ve marka değerinizi korumak için marka tescili ve patent işlemlerinizi yaptırmanız gereklidir. Rekabet koşulların ayak uydurmak için marka tescili yaptırmak zorunlu bir durum olup rekabet avantajı kazanmanızı sağlar.

Bir işletmenin ürettiği değer, mal ve hizmetleri farklı işletmelerden ayıran her türlü işaret, slogan, sayı ve isimlere marka denir. Adana ve çevresinde hizmet veren tüm işletmeler ürünlerinin sektördeki diğer rakiplerinden ayrılması için marka tescili işlemine başvurur. Adana marka tescili hizmeti veren firmamız bu yolla işletmenizin sektörde bir adım öne çıkmasına ve bu sayede ulusal ve küresel piyasa çevrelerinde birtakım haklara sahip olmanıza yardımcı olmaktadır. Marka tescilinde en önemli nokta; sahip olduğunuz ürünün sembolü, simgesi, logosu veya isminin net bir şekilde eşsiz olmasıdır. Piyasadaki herhangi bir ürünü çağrıştırmaması ve özgün olması en önemli marka kriteridir.

Adana Marka Tescili – Cadde Patent

Sembol, isim, slogan ve logoların marka olabilmesi için gereken hususlar konusunda Adana marka tescili hizmetiyle profesyonel bir destek vermekteyiz. Bu hizmet sayesinde işletmenize ait bir marka olacak ve bu ürününüz üzerinde haklara sahip olacaksınız. Marka tescili sayesinde işletmeniz de daha kurumsal bir işleyişe kavuşacak; piyasadaki karşılığınız artacaktır. Markalaşma yoluyla hem daha çok insanın akıllarında yer edebilir hem de işletmenizin değerini artırabilirsiniz. Sahip olunan haklar ve şirkete kattığı değerler düşünüldüğünde profesyonelleşen iş dünyasında markalaşma zorunlu bir hale gelmiştir. Tecrübeli kadrolarıyla hizmet veren firmamıza başvurarak kendi markanızı yaratabilirsiniz. Marka tescili adımlarını uzman bir şekilde takip edilmesi, gerekli şartların sağlanması konusunda bilgilerin alınması yolunu izleyen şirketler iş dünyasında hak ettiği değeri görecektir.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara