Ağrı Marka Patent Tescil

Ağrı

Marka Patent Hizmetleri

Ağrı ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Türkiye’nin önde gelen patent başvuru ve teknik destek kuruluşları arasında öne çıkmayı başaran Ağrı Patent şirketimiz; ulusal bazda ve ülke çapında müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerine başladığı günden bu yana sektörün en çok tercih edilen firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Tecrübe ve uzmanlığı bir arada sunan şirketimizde, faydalı model ve tasarım haklarının korunması için gerekli olan patent alımında ihtiyaç duyulan bütün teknik destekler sorunsuz bir şekilde verilmiş olmaktadır.

Fikri ve sinai hakların etkin bir şekilde korunmasını ve yönetilmesini sağlayan patent alımı için deneyimli ekipten ve doğru çözüm ortağından hizmet alınması gerekir. Bir ürün veya projenin ya da fikrin patentinin alınması sanıldığı kadar basit ve hızlı gelişen bir süreç değildir. Ancak bu süreci çok hızlı bir şekilde sonuçlandırmak için elinden gelenin en iyisini ortaya koyan deneyimli patent firması olarak tanınan şirketimizde; Türkiye’nin dört bir yanından patent başvurusu yapmak isteyen bireysel ve ticari müşterilerimiz memnuniyetle hizmet almaya devam etmektedir.

Profesyonel Patent Tescil Desteği

Bilindiği üzere patent, faydalı model ve tasarım haklarının korunması ile yönetilmesinin yanı sıra; patent alınacak ürün veya proje hakkında ticari rekabet gücünün artırılmasının en önemli unsurlarından birisi olarak öne çıkan bir unsurdur. Siz de ihtiyaç duyduğunuz lisanslı patent desteği için bu alanda müşteri memnuniyetine büyük önem vererek profesyonel kalitede hizmet sunan Ağrı patent firmamızdan ihtiyacınız olan patent tescil desteğini bütçenize uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Kurulduğu günden bu yana deneyimli ekibi ile patent teknik desteği sunan şirketimizin hizmet kalitesi en üst seviyededir. Bu yüzden kendi sektöründe Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biri haline gelen şirketimizde; birbirinden uzman patent mühendislerimiz ve patent vekillerimiz görev yapmaktadır. Buluşlar ve geliştirmelerin patent tescil desteği ile belgelenmesi, ürünlerin dizayn edilmesi gibi teknik destekler, deneyimli ekibimiz tarafından profesyonel kalitede yürütülen süreçler sonucunda ortaya çıkmaktadır.

Ayrıca Afyon patent bilgilerini inceleyebilirsiniz

Yıllık Harç Ödemeleri

Uluslararası alanda yapılacak patent başvurularında bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir. Bütüncül bir yaklaşımın hakim olmadığı patent tescil başvurularında ne yazık ki kişiler bazı haklarını kullanamadığı için mağduriyetler yaşamaktadır. Bunun için sürecin en başından sonuna kadar doğru çözüm ortağı ile hareket edip birlikte yürümek gerekir. Nitekim patent tescili başvurusu yapılmadan önce, patent başvuru belgelerinin iyi bir şekilde hazırlanması gerekir.

Korumanın devam edebilmesi ve patent belgesinin geçerliliğini sürdürmek için her yıl patent başvurusu tarihine tekabül eden zamanda yıllık patent koruma ücretleri ödenmelidir. Bu ücretlerin takibini de müşterilerimiz adına firmamızın deneyimli ve uzman ekibi yönetmektedir. Siz de patent alımı konusunda hem başvuru sürecinde hem de patent tescil belgesinin alınmasından sonra hak kayıpları yaşamak istemiyorsanız; Ağrı patent firmamızın müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerinden hemen faydalanabilirsiniz.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara