Amasya Marka Patent Tescil

Amasya

Marka Patent Hizmetleri

Amasya ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Türkiye’nin dört bir yanında patent tescil başvuruları konusunda müşterilerine ve çözüm ortaklarına profesyonel kalitede hizmetler sunmaya devam eden Amasya patent firmamız, geniş ve uzman ekibi ile de dikkat çekmektedir. Her biri alanında yetişmiş ve gerekli uluslararası sertifikalara sahip olan firmamızın patent vekilleri sayesinde siz de ürün, hizmet veya geliştirilen proje için gerekli olan patent desteğini alabilirsiniz.

Patent tescili sanıldığından çok daha önemli ve ticari boyutları çok yüksek kapsama ulaşabilen bir aşamadır. Bu yüzden patent tescil başvurusu yaparken mutlaka bu alanda tecrübesi ve birikimi olan çözüm ortaklarının tercih edilmesine dikkat edilmelidir. Çünkü patent tescili başvuru işlemlerine geçilmeden önce, patent başvurusu yapılacak ürün veya proje hakkında belgelerin çok iyi şekilde hazırlanması gerekir. Bu belgeler patent tarifnamesi, istemler ve teknik çizimler gibi dokümanlar olabilmektedir. Hangi ürün veya buluş için hangi belgelerin hazırlanacağı konusunda yeterli deneyimi bulunmayan patent şirketleri ile hareket eden kişiler, ne yazık ki hak kayıplarına uğradıkları için ticari açıdan da büyük sorunlarla karşılaşabilmektedir.

Profesyonel Patentleme Çalışmaları

Fikri ve sınai hakların en etkin bir şekilde korunmasını hedefleyen patentleme çalışmaları için doğru yönetim başarısı büyük önem taşımaktadır. Doğru çözüm ortağı seçilmediği zaman bu konuda çok ciddi problemler ile yüz yüze gelinebilmektedir. Dolayısıyla bu tür patent çalışmaları yaparken alacağınız teknik destek ve hizmet kalitesi muhakkak büyük öneme sahiptir. Siz de Amasya patent firmamızın tecrübeli ekibinde yer alan uzman patent mühendislerimiz ve patent vekillerimizin profesyonel kalitedeki hizmetlerinden yararlanarak ihtiyaç duyduğunuz patentleme çalışmalarını en kısa sürede ve başarılı bir şekilde sonuçlandırabilmenin keyfini sürebilirsiniz.

Kurulduğu günden bu yana tüm müşterilerinin faydalı model ve tasarım haklarının korunmasının yanı sıra bu hakların yönetilmesi, ticari rekabet gücünün artırılması ve sürdürülebilir olması konusunda ihtiyaç duyulan teknik desteği sağlayan firmamız, her geçen gün Türkiye çapında hızla büyümeye ve tercih sebebi olmaya da devam etmektedir. Tasarım ekibi ile ortak çalışmalar yaparak telif ve mevcut patent ihlalleri konusunda da çözümler sağlayan şirketimiz, kendi alanında en büyük patent tescil teknik destek ekibi ile dikkat çekmektedir.

Ayrıca Ağrı patent bilgilerine de bakabilirsiniz.

Patent Başvuru ve Araştırma Raporu

Şirketimizin tecrübeli çalışanları, müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda her patent tescili başvurusundan önce gerekli aşamaları başarıyla kat etmektedir. Bu aşamalardan en önemlisi de hem ulusal bazda hem de uluslararası alanda patent veritabanlarını incelemeye alarak kapsamlı bir patent araştırması ortaya koymaktır. Söz konusu patent araştırması akabinde, paten araştırma raporu ortaya çıkarılmaktadır.

Patent araştırma raporu düzenlenmesinde firmamız deneyimli patent vekilleri ile en kısa sürede en etkili sonuçlara ulaşabilmektedir. Belirlenen raporda buluşun farklılıkları yorumlanarak patent alımı kolaylaştırılmaktadır. Bu hizmetlerden hemen faydalanmak için Amasya patent firmamıza başvurabilirsiniz.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara