Ankara Marka Patent Tescil

Markanızın, ürünlerinizin, size ait olan isimlerin, coğrafi işaretlerin tapusunun size ait olduğunu gösteren kavram tescil veya patenttir. Ürün veya hizmetiniz ile ilgili olarak patent başvurusu yapmadığınızda yer aldığınız pazarda sizin adınıza patent başvuruları yapılarak markanızın zarar görmesi sağlanabilir. Bu nedenle patent başvurusu yaparak markanın veya ismin size ait olduğunu belgelemek çok önemidir. Ankara patent danışmanlık firması olarak öncelikle almak istediğiniz patentin daha önce alınıp alınmadığını kısa süre de sorguluyor ve işlemlerinizi başlatıyoruz. Bu işlemlerden sonra markanız için tescil işlemlerini başlatıyor ve markanın size ait olduğunu belgeliyoruz. Ürün ve hizmetler içinde patent başvuru işlemlerini tamamlayarak patent başvurusunda bulunuyoruz.

Ankara Patent – Cadde Patent

Yurt içinde olduğu gibi patent hizmetlerimizi yurt dışı içinde profesyonel olarak sizlere sunuyoruz. Ankara patent ile çalıştığınızda markanızın yurt içinde ve yurt dışında size ait olduğunu kısa sürede tescilleyebiliyorsunuz. Markanızın tescil edilmiş olması ve patentinin alınmış olması hem rakipleriniz ile aranızda olan rekabet avantajının sizin yanınızda olmasını sağlıyor hem de pazardaki yerini daha sağlam bir şekilde korumanızı sağlıyor. Kurumsal firmaların tamamının yaptığı gibi markanızın, ürününüzün, hizmetinizin geleneksel isminizin veya coğrafi olarak yer aldığınız bölgenin size ait olduğunu belgelemek için patent başvurusunda bulunmanız ok önemlidir. Patent başvurusu yaparken bu alanda deneyimli ve tecrübeli bir firma ile çalışmak ve danışmanlık hizmeti almak size birçok avantajı aynı anda sunacaktır.

Profesyonelleşen iş dünyasının en önemli adımlarından birisi de markalaşmadır. İşletmeler markalaşma için bir değer üretmelidir. Bu değerler ürün, hizmet veya bir mal olabilir. Bu değerleri isim, logo, slogan veya simge olarak işletmenize özgü olmasına marka denir. Ankara veya civarında iş yapan bir üreticiyseniz markanıza sahip olabilmeniz için Ankara marka tescili hizmeti vermekteyiz. Marka tescili adımlarını profesyonel bir şekilde uygulayan firmamız; markanızı ulusal ve global piyasada özgünleştirecektir. Bu şekilde kanunlarca belirlenen birtakım haklara sahip olacak ve ürettiğiniz değerler üzerinde tek söz sahibi siz olacaksınız. Marka tescilinin en önemli avantajı ürün, simge, sembol veya ismin piyasadan tamamen farklı olmasıdır.

 

  Markanızın tescilini almak; işletmenize ve piyasadaki karşılığınıza değer katmak isteyebilirsiniz. Ancak tescili alırken gerekli adımlar titizlikle uygulanmalıdır. Bu durumdan dolayı uzman kadroları ile profesyonel bir şekilde Ankara marka tescili hizmeti veren firmamız her detaya gerekli özeni gösterecektir. Marka tescil başvurusundan önce giderilmesi gereken eksiklikler veya belge işlemleri hızlıca halledilecek; devamlı açık iletişim kanalları sayesinde güvenilir ve uygun bir şekilde markanızı tescilleyebileceksiniz. Marka tescilin hizmetini almak markanıza ait tüm kullanım haklarına sahip olmaktır. Bu sayede işletmenizin müşteri profili değişecek hem de yatırım ortaklığı adına diğer girişimcilerin dikkatini çekeceksiniz. Tüm bu avantajlara sahip olabilmek için firmamızla iletişime geçebilir; marka tescili konusunda tecrübelerimizden faydalanabilirsiniz.

 

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara