Antalya Marka Patent Tescil

Antalya

Marka Patent Hizmetleri

Antalya ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Patent; ürün veya buluş sahibine devletin resmi kurumları tarafından verilen, buluşun veya ürünün kullanılması, pazarlanması, sahiplenilmesi, çoğaltılması ve benzerlerinin üretilmesinin önüne geçilmesi gibi ayrıcalıklar sunan bir belgedir. Antalya patent olarak resmi kurumlar tarafından ürünlerinizin korunması, size ait olduğunun tescil edilmesi ve yasal haklarınızın korunması için size hizmet veriyoruz. Sahibi olduğunuz marka, ürün veya hizmet ile ilgili olarak resmi haklarınızın çiğnenmemesi için patent almanız ve patent tescili yaptırmanız gerekiyor. Bu işlemler ile ürün veya hizmetin başkalarına fayda sağlayacak şekilde izinsiz olarak kullanılmasının da önüne geçmiş olursunuz. Patent almadığınız durumda izinsiz olarak buluş, ürün veya hizmeti kullanan kişilere herhangi bir yasal yaptırım uygulayamaz ve haklarınızı koruyamazsınız. Bu durum maddi açıdan zarar olacağı gibi pazardaki yerinizin ve Pazar payınızın da azalmasına neden olacaktır.

Antalya Patent – Cadde Patent

Bu alanda uzun yıllardır hizmet veren Antalya patent, tecrübeli ve deneyimli çalışanları ve danışmanları ile kısa süre de patent tescili yaptırmanıza yardımcı oluyor, patent başvurularınızın sonuçlanmasını sağlıyor. Patent almak göründüğü kadar kolay olmayan ve birçok detayı bulunan bir işlemler süreci olduğu için patent başvurusu yapmadan önce mutlaka bu alanda tecrübeli ve deneyimli olan kişiler ile çalışmanız gerekiyor. Patent başvuru sürecinde profesyonel olarak danışmanlık hizmeti alacağınız Antalya patent olarak her konuda sizlere yardımcı oluyor ve sürecin kısa süre de başarılı bir şekilde sonuçlanmasını sağlıyoruz.

Markalaşma ihracat ve ithalatta güvenilir bir ticaret için iş dünyasının vazgeçilmez kriterlerinden birisi olmuştur. Hem ulusal ve küresel çapta özgün olmanız hem de ticarette güvenilir bir izlenim için firmamız Antalya marka tescili hizmeti vermektedir. Marka tescili başvurusundan önce firmamızın yaptığı ön araştırmalar ve analizlerden sonra marka tescili işlemi için eğer bir problem tespit edilmezse Türk Patent ve Marka Kurumuna başvuru yapılır. Buradaki süreç iyi yönetilmelidir. Marka tescili başvuruları adımları iyi takip edilmeli, marka araştırmaları doğru şekilde yapılmalıdır. Tam da bu konuda işletmeler yardıma ihtiyaç duymaktadır. Firmamız; isim, logo, sembol, slogan fark etmeksizin, ürettiğiniz değerin marka araştırmaları konusunda profesyonel bir hizmet vermektedir.

Antalya Marka Tescili – Cadde Patent

İşletmeler neden marka tescili önemli? Sorusunu akıllara getirebilir. İşletmelerin markalarını tescil ettirerek kanunlarca düzenlenmiş tescil sahibinin sahip olduğu haklardan yararlanır. Üretilen değerin markalaşması piyasada üretilen diğer mal ve hizmetlerle karıştırılmamasına katkı sağlar. Marka tescilini elde ettikten sonra kimse ürününüzün benzer yönlerini haksız rekabet edecek şekilde izinsiz kullanamaz ve markaya zarar vermez. Birtakım haklara sahip olunması, ulusal ve küresel çapta piyasada karşılık bulmak, müşteri potansiyelinin artması ve diğer yatırım ortaklarının ilgisini çekmesi yönüyle marka tescili çok önemlidir. Antalya marka tescili hizmeti veren firmamız vasıtası ile bu hakların hepsine kavuşabilir ve ürününüze sınıf atlatabilirsiniz. Firmamız marka tescili sürecinde tüm haklarınızı saklı tutar.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara