Artvin Marka Patent Tescil

Artvin

Marka Patent Hizmetleri

Artvin ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Türkiye’nin dört bir yanında, müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel kalitede hizmet sunan firmamız; Artvin Patent şirketi olarak da fikri ve sınai hakların korunması ile yönetilmesi konusunda tüm müşterilerimize ihtiyaç duydukları teknik desteği sağlamaktadır. Sadece patent alımı ve başvurusu konusunda değil aynı zamanda mevcut patentlerin ihlal ve tecavüz hallerinde de yapılması gereken tüm teknik değerlendirmelerde öne çıkan hizmetler ve destekler sağlamaktadır.

Siz de patent veya faydalı model işlemleri ile buluşlarınızı, projelerinizi ve geliştirmelerinizi koruma kapsamlı altında tutmak istiyorsanız; Türkiye’nin en başarılı patent firmalarından biri olarak adından sık sık söz ettirmeyi başaran şirketimizden uluslararası patent başvuru desteği alabilirsiniz. Bu sayede bireysel ve ticari olarak  patent başvurusunda bulunduğunuz ürün ya da hizmet hakkında tüm kullanım ve sınai hakları kontrol edebilirsiniz.

Patent Başvurusu Nasıl Yapılır?

Faydalı model ve tasarım haklarının korunması ve yönetilmesinde en önemli unsurların başında yer alan patent aynı zamanda ticari rekabet gücünün artırılmasında da önem taşıyan bir konudur. Siz de doğru çözüm ortağı olan firmamızın deneyimli patent vekillerimizi tercih ederek, buluşlarınızın veya geliştirmelerinizin uluslararası alanda tescil edilmesi konusunda tüm teknik desteklerden yararlanabilirsiniz. Her patent tescili başvurusu işleminden önce, deneyimli patent vekilleri tarafından ulusal ve uluslararası patent veritabanlarında kapsamlı bir patent araştırması yapılmalıdır.

Söz konusu patent tescil araştırması sonucunda da patent araştırma raporu düzenlenmesi gerekir. Bu raporun uluslararası standartlara uygun bir belge haline getirilecek şekilde düzenlenmesi tamamen patent şirketinin sorumluluğundadır. O yüzden herhangi bir hak kayıpları yaşamamak için doğru patent firmaları ile hareket etmeniz şiddetle tavsiye edilmektedir. Söz konusu patent araştırma raporunda patent başvuru konusu buluş ile ilgili olarak teknikte bilinen en yakın patent dokümanları belirlenir ve bu dokümanlar ile mevcut buluşun ne tür farklılıklara sahip olduğu yorumlanır.

Adıyaman patent hakkında bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Patentleme Çalışmaları

Patent başvuru raporunda yapılan yorumlamalar, patentin sorunsun bir şekilde alınmasında çok büyük öneme sahiptir. Dolayısıyla bu alanda deneyimli kişilere güvenerek patent alma yolculuğuna çıkmak istiyorsanız, Türkiye’nin önde gelen firmalarından Artvin patent şirketimizin hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz firmamızın profesyonel ekibi içinde patent vekilleri ve uzman patent mühendisleri görev yapmaktadır. Bu tecrübeli kişilerin yorumlamaları ışığında patent başvurusu yapılan ürün veya buluş ile ilgili olarak uluslararası profesyonel patentleme çalışmaları yapılıp yapılmayacağı netleşmiş olmaktadır.

Patent başvurusu onaylandıktan sonra da yerine getirilmesi gereken bazı işlemler bulunmaktadır. Örneğin her yıl patent başvuru tarihine tekabül eden zamanda patent korumasının devam edebilmesi ve belgenin geçerliliğini sürdürmesi için yıllık patent koruma ücreti ödenmelidir. Bu ücretler başvuru tarihine denk gelen süre içinde kaçırılmadan ödenmelidir. Aksi halde patent belgesinin geçerliliği iptal olabilir. Bu tür profesyonel kalitedeki hizmetler için Artvin patent firmamızı tercih edebilirsiniz.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara