Aydın Marka Patent Tescil

Aydın

Marka Patent Hizmetleri

Aydın ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Bir icat, buluş, geliştirilmiş bir ürün, hizmet için marka tescili yaptırmak veya bu hizmet ve ürünler için patent almak sahibi olduğunuzu belgelemek açısından çok önemlidir. Patent aldığınız hizmet ve ürünlerin sizden izinsiz ve habersiz bir şekilde kullanılarak marka değerinin düşmesini önleyebilmek için patent almış olmanız gerekiyor. Bu sayede yasal olarak haklarınızı arayabilirsiniz. Patent başvurularınız için sizlere profesyonel danışmanları ile hizmet veren Aydın patent; patent başvuruları başta olmak üzere marka tescil işlemlerinin yapılması, geleneksel isimlerin tescil ettirilmesi, tasarımların tescillenmesi gibi çok geniş bir alanda sizlere hizmet veriyoruz. Bu hizmetlerin tamamında sürecin doğru bir şekilde ilerlemesi için tüm detayları sizin adınıza yürütüyor ve başvurusu sürecinin kısa süre de sonuçlanmasını sağlıyoruz.

Aydın patent – Cadde Patent

Size ait olan markanın tescil edilmesi ve marka patentinin alınması marka değerinizin artması ve korunması adına çok önemlidir. Bu nedenle marka değerinizi koruyacak bir adım olan patent işlemlerinin gecikmeden yapılması gerekir. Aydın patent olarak marka patent konularında sizlere profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Markanızın tescil edilmesi, ürünleriniz için patent alınması ve yasal olarak bu patentlerin sahibi oluğunuz gösteren belgelerin temin edilmesi işlemlerini kısa süre de tamamlıyoruz. Sadece marka, ürün veya hizmetler için değil tasarımlar içinde patent işlemlerinizi yapıyoruz. Bu sayede tasarımlarınızın çalınmasının da önüne geçiyor ve size ait olduğunu tescilleyerek belgeliyoruz..

Üretilen mal ya da hizmetin piyasadaki diğer mal ve hizmetlerle ayırt edilmesi adına kullanılan isim, sembol, rakam ya da işaretlere marka denir. Marka, Türk Patent ve Marka Kurumu’na başvurularak alınır ve bu süreç birkaç adımdan oluşur. Bu adımlar profesyonel destek isteyen adımlardır. Aydın marka tescili hizmeti veren firmamız; tecrübeli profesyonel ekibiyle marka tescili konusunda müşterilerinin hizmetindendir. Resmi kanallara başvurulmadan önce tamamlanması gereken evraklar, belgelerin takibi konusunda da firmamız yardımcı olacaktır. Resmi işlerin yanında bir ürünün markalaşması için gerekli detaylar nelerdir? Markanızın eksiklikleri nelerdir? Türk Paten ve Marka Kurumu’nun marka tescili konusunda aldığı referansları işletmenizle paylaşmaktayız. Hızlı ve güvenilir şekilde ilerleyen bu süreçte tüm bilgileriniz saklıdır.

Aydın Marka Tescili-Cadde Patent

Miras yoluyla bırakılabilmesi, izinsiz kullanılamaması, başka birisine devredilebilir olması özellikleri marka tescilini önemli kılan diğer detaylardır. Bu sayede haksız rekabetle hukuki bir mücadele verebilirsiniz. Eğer yatırım ortaklarının ilgisini çeken bir markayı tescilleyebilirseniz, bunu bir bedel karşılığında devredebilirsiniz. Bunun yanında miras yoluyla markayı uzun yıllar boyu yaşatabilirsiniz. İş dünyasının çok önem verdiği ve güvenilir ticaretin kuvvetli referanslarından olan marka tescili; değer üreten herkesin üzerine düşmesi gereken bir konudur. Bir marka tescili fikri var ve ne yapılacağı bilinemiyorsa, Aydın marka tescili hizmeti veren firmamız bütün aşamaları profesyonel bir biçimde takip edecektir. Bu sürecin sağlıklı üretilmesi sonucunda markalaşabilir ve iş dünyasında kendinize farklı bir yer bulabilirsiniz.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara