Balıkesir Marka Patent Tescil

Balıkesir

Marka Patent Hizmetleri

Balıkesir ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Balıkesir patent olarak Balıkesir başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışı tüm patent işlemlerinizi kısa süre de tamamlıyoruz. Markanızın tescil edilmesi markanızın başkaları tarafından kullanılmasını yasal olarak önlemektedir. Patent ve marka tescili; markanızın, ürünlerinizin, vermiş olduğunuz hizmetinin başkaları tarafından izin alınmadan kullanılmasının önüne geçmektedir. Patent sahibi olduğunuzda ürünlerinizin, markanızın, isminizin veya hizmetinizin yasal olarak izin alınmış bir şekilde kullanılması durumunda maddi olarak kazanç elde edebiliyordunuz. Üçüncü kişiler tarafından kullanılan patentli ürünler ve isimler nedeni ile isim kullanım hakkı, ürünü satış ve pazarlama hakkı olarak belirlediğiniz ücreti size ödemek zorundadır.

Balıkesir Patent – Cadde Patent

Patent sahibi olduğunuz marka ve ürün yasal olarak size ait olduğu için sizin dışınızda izinsiz olarak pazarlanması ve satılması yasal değildir. Bu durum hem sizi hem de marka değerinizi korurken aynı zamanda yasal olarak marka değerinizin de artmasını sağlayan bir etkendir. Markanız için alabileceğiniz patent aynı zamanda tasarımlarınız, fikirleriniz, yazılı metinler içinde alınabilir. Patent almak için izlemeniz gereken yöntemler bulunuyor. Bu yöntemleri uygularken aynı zamanda patent başvuru detaylarına hakim olmak ve almak istediğiniz marka, ürün veya hizmet patentinin daha önceden alınmadığını tespit etmeniz gerekiyor. Bu konuda Balıkesir patent olarak sizlere profesyonel bir şekilde danışmanlık hizmeti sunuyor, patent sorgulaması yapıyor ve patent başvurunuz için gerekli evrakları tamamlayarak başvurunuzu yapıyoruz. Patent başvurunuzun takibini yaparak kısa süre de sonuçlanmasını sağlıyor ve patentinizi almanıza yardımcı oluyoruz.

Marka, bir işletmenin ürettiği değer ya da ürünleri, piyasadaki diğer emsallerinden farklılaştıracak isim, slogan işaret ya da sembollerdir. Balıkesir bölgesinde değer üreten tüm işletmelerin bu değerlerinin üzerinde birtakım haklara sahip olabilmek için marka tesciline başvurmaları gerekir. Balıkesir marka tescili hizmeti veren firmamız; bu sayede sektörde öne çıkmanızı, ürettiğiniz değerin kullanım haklarının özelleştirilmesini sağlar. Ulusal ve küresel çevrede işletmenizi öne çıkaracak bir hamle olan marka tescili; rekabetin fazla olduğu tüm piyasalarda iş dünyasının özellikle dikkat ettiği bir konudur. Piyasada daha elit olmak ve saygın karşılıklar almanın da ilk adımı olan marka tescili, işletmelere de ayrı haklar sağlamaktadır. Bu hakların en önemlisi markaların kanunlarca korunuyor olmasıdır. Bu sayede markanız kullanım tasarrufu sadece o işletmeye ait olur ve verimli çalışmalar ortaya çıkabilir.

Balıkesir Marka Tescili – Cadde Patent

Marka tescili için işletmeler birçok kaynak ayırmaktadır. Yapılan yanlış hamleler bu kaynakların boşa harcanmasına neden olur. Hem kaynakların boşa harcanmaması adına hem de zaman tasarrufu açısında firmamız Balıkesir marka tescili konusunda profesyonel bir hizmet vermektedir. Bu yolla işletmelerin marka adaylarının detaylı bir şekilde değerlendirilip, eksik ve hataları tespit edilebilir ve onları düzelterek Türk Paten ve Marka Kurumu’na başvurmadan önce sağlıklı çalışmalar yapılabilir. Marka tescili konusunda her adımı bilen tecrübeleri ile işletmelere de fayda sağlayan firmamız, ulaşılabilir iletişim kanallarıyla hizmete her an hazır durumdadır.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara