Bayburt Marka Patent Tescil

Bayburt

Marka Patent Hizmetleri

Bayburt ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Faydalı model ve marka tescil işlemleriniz için Bayburt patent ve marka tescil danışmanlık firması olarak daima sizin ve işletmenizin yanındayız. Markanızı ve ürünlerinizi güvende tutmak, rakiplerinizi geride bırakmak ve sektörün liderleri arasında yer almak için Türk Patent Kurumuna yapılacak başvuruların ardından aldığınız resmi güvence ile bu hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Marka tescil ve patent firması olarak sizin tüm faaliyetlerinizin ve ürünlerinizin güvence altına alınarak, resmi olarak tescillenmesinde katkı sunuyoruz. Markalaşmak ve kurumsallaşmak istiyorsanız, ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız doğru adrestesiniz. Uzman desteğinden yararlanarak kısa sürede marka tescili ve patent işlemlerine yönelik kurumsal destek alarak taleplerinizin yerine getirilmesini sağlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Ordu Patent

Bayburt Marka ve Patent Tescili Nasıl Yapılır?

Marka tescili veya patent işlemleri birbirinden farklı adımlar izlenerek ve belirli kriterler takip edilerek gerçekleştirilmektedir. Türk Patent ve Marka Kurumuna başvuruların yapılmasının ardından gerekli kriterlere sahip kişilerin firmanın adına veya ürünleri için tescil işlemlerini gerçekleştirmeleri mümkündür. Patente dair merak ettiğiniz her sorunun yanıtını alabileceğiniz kurumumuzun rehberliğinde marka olma yolunda ilk somut adımı atabilirsiniz.

Başvuru işlemleri için öncelik patent ve marka araştırmalarının Türk Patent, Avrupa Patent, PCT Patent gibi kurumlar üzerinden detaylıca gerçekleştirilmesi gerekir. Uygun ürünler ve marka adları için patent sorgulama sonrasında başvuruların gerçekleştirilmesi mümkündür.

Bayburt Marka Tescili Başvurusunda Gerekli Belgeler

Marka tescili ve patent başvuruları için farklı aşamalardan geçmeniz gerekir. İşletmenizin veya gerçek kişi olarak yapacağınız başvurularda sizin en kısa sürede bu adımları başarılı bir şekilde tamamlayarak marka tescil işlemlerini gerçekleştirmesi veya patent almaları için eksiksiz olarak uzman danışmalarımız eşliğinde adım atmaları gerekmektedir. Bayburt patent hizmetlerimiz kapsamında sizin için bu rehberliği üstlenmeye devam ediyoruz.

Marka tescil işlemlerinde başvuru yapacakların firma ya da gerçek kişi adına yapılacak başvurulara göre temin etmesi gereken başlıca belgeler:

  • T.C. kimlik numarası / vergi levhası
  • Ticaret sicil gazetesi
  • Kullanılan logo örneği
  • Vekaletname vb.

Olarak sıralanabilir. Vekaletname firmamız adına verilerek tüm sürecin sizin adınıza firmamız ve bu alanda deneyimli uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Bayburt Patent ve Marka Tescil Danışmanlık Hizmeti

Marka ve patent tescil işlemleri için profesyonel destek ve danışmanlık almak son derece önemlidir. Aksi takdirde başvuru sırasında yaşanması muhtemel birçok aksaklık başvuru sürecinin uzamasına neden olacaktır. Öte yandan her zaman olumlu sonuçlanmayan bu başvurularda olumlu yanıt almak için de yine uzmanlığımızdan yararlanmanız oldukça önemlidir.

Markanızın tescil edilmesi ve yeni geliştirdiğiniz ürünlerinizin patentlenmesi için Türk Patent Enstitüsü, yeni adıyla Türk Patent ve Marka Kurumu’ndan olumlu yanıt almanızı sağlıyoruz. Ürün ve hizmetlerinizin çok daha kurumsal ve marka olarak faaliyet alanını genişletmesi için firmamızdan destek alarak kısa zamanda hedeflerinize ulaşmanız mümkündür.

Bayburt Patent İle Markanızı Güçlendirin!

Bayburt ve çevresinde faaliyet gösteren firmaların veya kişilerin markalarının tescil edilmesi, patent ve faydalı model başvurularının olumlu yanıt alması için yılların verdiği deneyim ve uzmanlığımız ile yanınızda olmaya devam ediyoruz. Özellikle markalarınızın çok daha güçlü bir şekilde yoluna devam etmesi ve rakiplerini geride bırakması için uzman desteğimizden yararlanarak marka tescili ve hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Marka olma ve kurumsallaşma yolunda ilk somut adımı atarak başarılı bir şekilde sektörde faaliyetlerinize devam etmek için kurumsal danışmanlık hizmetlerimizden yararlanarak, hizmet başarılı bir tescil süreci geçirebilirsiniz. Bayburt patent ve marka tescil hizmetlerimiz ile markanızın ve ürünlerinizin daima yanında durarak hedeflerinize ulaşma yolunda destek olmaya devam ediyoruz.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara