Bingöl Marka Patent Tescil

Bingöl

Marka Patent Hizmetleri

Bingöl ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Bingöl patent ve marka tescili işlemlerinizi sunmuş olduğumuz ekonomik fiyatlar, hızlı ve güvenli hizmet sayesinde firmamız tarafından kolaylıkla yapabilirsiniz. Günümüzde işletmeler için çok önemli olan marka tescili ve patent durumu; ihlal edildiği halde işletmenin müşteri memnuniyetine zarar verebilmekte ya da ürünlerin başkaları tarafından da kolayca kullanılmasına neden olmaktadır.

Bingöl Marka Tescili İşlemleri

Tüm Bingöl marka tescili işlemleri için sunmuş olduğumuz özenli hizmet sayesinde markanızı koruma altına alıyoruz. Günümüz ekonomik sistemi içerisinde ürünler kadar markalarının ismi de son derece önemlidir çünkü çoğu kullanıcı bir ürünü kullanmaya karar vermeden önce markasına bakmaktadır. Markaların tüketicilere sağlamış oldukları kalite standartları gereğince, marka değeri kapsamında ürün detaylıca incelenmemekte ve sadece markasından dolayı tercih edilmektedir. Öyle ki çoğu ürün, markaları ile özdeşmiş bir hale gelmiş ve bu yüzden marka isminin korunması önem taşımaktadır.

Aksi halde üçüncü kimseler markanızı kullanabilir ve böylece haksız kazanç elde edecekleri gibi aynı zamanda markanızın güvenilir yapısına da zarar verebileceklerdir. Tüm bunların önüne geçmek için yapacağınız marka tescili işlemleri hizmeti sayesinde markanızı koruma altına alabilirsiniz. Bingöl patent ve marka tescili uzun bir süreç olduğu için firmamız özenli yaklaşımı sayesinde tüm tescil işlemlerinizi uygun fiyatlar ve en kısa süreler içerisinde çözüme kavuşturuyor. Böylelikle markanızı koruma altına alabildiğiniz gibi satışlarınızı da daha fazla arttırma imkânı elde edebilirsiniz.

Afyon patent bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Bingöl Patent İşlemleri

Bir buluşun ya da buluş sonucunda üretilmiş olan ürünün patentinin alınması, o ürünün ya da buluşun sadece üreteni tarafından kullanılmasını sağlamaktadır. Başka kişi ya da kuruluşlar patent olmadığı durumlarda buluşu kullanabilirlerken aynı zamanda haksız kazanç da elde edebilirler. Böylesi durumların önüne geçmek ve buluşunuzun dünya genelinde kullanım hakkını sadece kendinizde bulmak için patent başvuruları oldukça önemlidir.

Patent başvuruları günümüzde bireysel ya da aracı kurumlar sayesinde gerçekleştirilmektedir. Ancak bireysel başvurularda istenen belgelerde eksiklik olması, yanlış beyanda bulunulması gibi nedenler yüzünden olumlu sonuç almak oldukça zordur. Bunun yerine firmamız aracılığıyla patent işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Özellikle patent alımlarında; hız ve sürecin bir an önce sonuçlanması çok önemli olduğu için firmamız en kısa sürede gerekli olan belgeleri tamamlayarak başvuruda bulunmaktadır. Ayrıca bazı ürünler için patent başvurusu sırasında merak edilen detaylar olduğu için yine firmamız bu tür sorulara da yanıt vererek süreç boyunca müşterilerin yanında olmaktadır.

Bu özellikler bakımından uygun fiyatlar ile sunulan patent başvurusu sonucunda, ürün ya da buluşunuzu koruma altına alarak; başkalarının izinsiz bir şekilde kullanmasının önüne geçebilirsiniz. Başvuruda buluş özeti, tarifname, teknik resim gibi belgeler istendiği için bunları kişilerin yapması ve tamamlaması zor olduğundan ötürü Bingöl patent hizmetleri ile birlikte en iyi şekilde sonuca kavuşturabilirsiniz

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara