Bitlis Marka Patent Tescil

Bitlis

Marka Patent Hizmetleri

Bitlis ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Bitlis patent ve marka tescili işlemleriniz ile hızlı, ekonomik ve verimli sonuçlar almak için hizmet veren firmamız sayesinde buluşlarınızı, ürünlerinizi ve markanızı koruma altına alabilirisiniz. Sunulan hizmetler ile birlikte üçüncü kimselerin markanızı ya da buluşlarınızı kullanmasını engelleyebilir, böylece maddi ya da manevi zarar görmekten kurtulabilirsiniz.

Bitlis Marka Tescili İşlemlerinizde Hızlı Çözümler

Bitlis patent ve marka tescili hizmetleri sayesinde markanızın korunmasını sağlayabilirsiniz. İşletmelerin müşterileri ile temas kurmasını sağlayan markalar, korunma altına alınmadıkça yani tescil edilmediğinde oldukça ciddi sorunlar oluşabilmektedir. Her şeyden önce markanızın başkaları tarafından kullanılması mümkün olurken; bir taraftan da markanızın kötüye kullanılması durumunda müşteri kaybı yaşamanız mümkün hale gelmektedir. Bu durum ise markanıza maddi ve manevi zararlar yaratabileceği için marka tescili yaptırmanız oldukça önemlidir.

Marka tescili başvuruları yapılırken istenen tüm belgelerin ve bilgilerin eksiksiz bir şekilde sağlanması zaman ve verimli sonuç almak açısından oldukça önemlidir. Bireysel başvurularda pek çok noktanın gözden kaçması neticesinde başvurular olumsuz sonuçlanmakta ve bu durum ise zaman kaybı yaşatarak, markanıza da zarar vermektedir. Sunmuş olduğumuz özenli marka tescili hizmeti sayesinde sürecin başından sonuna kadar her zaman yanınızda olarak, işlemlerinizin kısa sürede çözümlenmesini sağlıyoruz. Başvuru öncesinde de markanızın tescil için uygun olup olmadığının da kontrol edilmesi sayesinde daha hızlı bir şekilde süreç tamamlanmaktadır.

Ayrıca Bingöl patent bilgilerine de bakabilirsiniz.

Bitlis Patent İşlemlerinde Öncü İsim

Marka tescili kadar önemli olan bir diğer nokta ise patentler üzerinedir. Kişi ya da kuruluşların buluşları, buluşlarına neden olan ürünlerin kullanımı, üretimi ya da satma gibi hakların buluşu – ürünü yapan kişi ya da kuruluşlara ait olmasını patent sağlamaktadır. Bu bakımdan patent alınmadığı durumlarda buluş üzerine herhangi bir yasal hak sahibi olunamamaktadır. Patent başvurusunun olumlu sonuçlanması halinde ise tüm haklar başvuru sahiplerine ait olmakta ve yasalar çerçevesinde kullanım ya da üretim koruma altına alınmaktadır.

Bitlis patent işlemleri çerçevesinde sunulan hizmetler kapsamında; buluş ya da ürünleriniz için detaylı raporlar ve gereken belgeleri eksiksiz olarak hazırlayarak zamana karşı yarıştığınız durumlarda ihtiyacı çözmeye yönelik en hızlı çözümleri sunuyoruz. Patent başvuruları her ne kadar bireysel olarak da yapılıyor olsa da bireysel başvurular; özellikle konuya vakıf olmayanlar için oldukça zorlu olmaktadır. Firmamız tarafından buluş özeti, tarifname, teknik resim gibi başvuru esnasında olması gereken belgeler hazırlanmakta, hazırlanılmasına yardımcı olunmakta ve gerekli kontroller yapıldıktan sonra patent başvurusu yapılmaktadır. Bu sayede sonuç daha hızlı bir şekilde çıkmakta, sonucun olumsuz olduğu durumlarda da yapılacaklar kontrol edilerek daha farklı yöntemler denenmektedir. Böylelikle patent başvurularınız için daha kesin sonuçları sunmuş olduğumuz hizmet sayesinde elde edebilirsiniz. Bitlis patent başvurusu sayesinde buluşlarınız ya da ürünleriniz hakkında kullanım hakkı tamamen size ait olacaktır.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara