Bolu Marka Patent Tescil

Bolu

Marka Patent Hizmetleri

Bolu ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Bolu patent ve marka tescili işlemleri için firmamızın sunduğu yüksek kalite hizmetlerden yararlanabilir ve kısa sürede buluşlarınızı ya da ürünlerinizi koruma altına alabilirsiniz. Hem kişiler hem de işletmeler için son derece önemli olan patent başvuruları firmamız tarafından ekonomik, güvenli ve en kısa sürelerde tamamlanmaktadır.

Bolu Patent İşlemlerinizde Güvenli Yöntem

Kendi buluşunuzu ya da buluşunuzun kullanıldığı ürününüzü koruma altına almak için yararlanabileceğiniz Bolu patent işlemleri sayesinde buluşunuz ya da ürününüz hakkında tüm haklara kendiniz sahip olabilirsiniz. Patentiniz ile birlikte başka kimselerin ürününüzü kullanmasının, daha doğrusu üzerinden maddi kazanç elde etmesinin önüne geçebilirsiniz. Patent başvurusu sayesinde buluşunuz ya da ürününüz yasal güvence altına alınmakta olup izniniz olmadan ürününüzün kullanılması halinde cezai yaptırım uygulanmaktadır.

Böylece buluşunuzu ya da ürününüzü tamamen kendiniz kullanabilir, satışını gerçekleştirebilir ya da pazara çıkarabilirsiniz. Bu sayede mülkiyet haklarınız korunarak maddi kayıpların yaşanması engellenmektedir. Ancak patent alma durumlarında süreç oldukça uzun ve karmaşık bir şekilde işleyebilmektedir. Patent başvuruları için, başvuru yapmadan önceki süreç oldukça önemlidir. Patente konu olacak buluş ya da ürünün detaylı araştırma raporunun yapılması; diğer ürünlerden farklılığı ya da varsa benzerliği, hangi aşamalar ile geliştirildiği detaylıca anlatılması gerekmektedir. Bu süreçte yapılacak en küçük bir ihmal bile patent almayı geciktirecek ve böylece sürecin uzamasına; tekrar baştan başvuru yapmaya neden olacaktır.

Ayrıca Bitlis patent hakkında detaylara ulaşabilirsiniz.

Bolu Patent İşlemlerinizde Hızlı Çözümler

Sunmuş olduğumuz patent hizmetleri sayesinde sürecin en doğru ve kısa sürede tamamlanmasına imkân tanıyoruz. Bu sayede patent için başvuru yapılacak buluşun doğru değerlendirilmesi; gereken belgelerin tamamlanması ve doğru mercilere başvuru yapmak için sunulan hizmetler sonucunda herhangi bir aksilik çıkmaması halinde patentinizi elde edebilirsiniz.

Başvuru esnasında çok önemli olan buluş özeti, tarifname, teknik resim ve diğer işlemlerin yapılması için firmamızdan destek almanız halinde süreç kısa bir hale getirilmekte ve belge ile buluşun – ürünün size ait olduğu tescil edilmektedir. Patenti olmayan eşyaların, buluşların ya da ürünlerin kullanımı kamuya ait sayılır ve bu durum hem marka değerinize zarar verebilir hem de başka kimselerin haksız kazanç elde etmesine neden olabilir.

Tüm bunlar ile birlikte sunulan patent işlemlerini uygun fiyatlar, hızlı ve doğru çözümler ile birlikte müşterilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacakları şekilde tamamlıyoruz. Patent başvuruları için her ne kadar bireysel başvurular da kabul ediliyor olsa da bu başvurularda; özellikle konuya hâkim olmayan kimselerin yaptıkları hatalar ya da gözden kaçırdıkları noktalar yüzünden zaman kaybı yaşanmaktadır. Zaman kaybının yaşanması ise özellikle aynı anda bir konu üzerinde geliştirilen buluşlarda büyük bir dezavantaj yaratmaktadır. Hızlı çözümler için tercih edeceğiniz Bolu patent çözümleri sayesinde ürünleriniz ve buluşlarınız koruma altında olacakları gibi aynı zamanda da süreci daha kolay hale getirebilirsiniz.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara