Burdur Marka Patent Tescil

Burdur

Marka Patent Hizmetleri

Burdur ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Burdur patent hizmetleri sayesinde markanızı ve buluşlarınızı koruma altına alabilirsiniz. Sunmuş olduğumuz ekonomik, hızlı ve çözüm odaklı hizmetler ile birlikte bireysel başvurularda alınması çok zor olan patent tescil belgesini kolaylıkla alabilir ve ürünlerinizin başkaları tarafından kullanılmasını önleyebilirsiniz.

Burdur Patent Başvuru İşlemleri

Burdur patent işlemleri tamamen çözüm odaklı ve müşteri memnuniyeti bazlı yapılmaktadır. Bu sayede, buluşlarınız ya da ürünleriniz için patent almak çok daha kolay hale gelmektedir. Herhangi bir buluşun ya da buluşun kullanıldığı ürünün özellikle günümüz şartlarında patent ile koruma altına alınması oldukça önemlidir. Patent alındığı durumlarda, buluşun sahibi kişi ya da kuruluşlar dışında kalan kimselerin buluştan yararlanmaları mümkün değildir. Daha başka bir ifade ile, buluşun söz konusu olduğu ticari etkinliklerde bulunamamaktadırlar. Bu durum ise buluş sahiplerinin maddi olarak kayıp yaşamasının önüne geçmektedir.

Ancak böylesi bir imkândan yararlanmak için patent başvurularının doğru ve hatasız bir şekilde yapılması gerekmektedir. Çok sayıda patent başvurusu yapıldığı için normal şartlar altında süreç oldukça uzun olabilmektedir. Ancak firmamızın özenli hizmeti sayesinde süreç en kısa haline getirilmektedir. Çünkü başvuruya söz konusu olan buluş ve ürünler için başvuru öncesinde gereken tüm belgeler ve formlar tamamlanmakta, gerekli ön araştırma yapılmakta ve buluşun benzer buluşlardan farkı ortaya koyulmaktadır. Sürecin başından sonuna kadar verilen kapsamlı hizmet anlayışı ile birlikte patent almak çok daha kolay bir hale gelmektedir.

Ayrıca Bilecik patent bilgilerine de bakabilirsiniz.

Burdur Patent Nasıl Alınır?

Burdur patent almak için iki yöntem bulunmaktadır, bu yöntemlerden ilki bireysel başvurular ile mümkündür. Ancak bireysel başvurular, özellikle konuya çok hakim olmayan kimseler tarafından olumlu sonuçlandırılamamaktadır. Çünkü patent ile birlikte buluşun ya da ürünün üretme ve pazarlama hakkı başvuru yapan kişi ya da kuruluşlara verileceği için oldukça sıkı bir inceleme dönemi bulunmaktadır. Bu bakımdan bireysel başvurularda gözden kaçırılacak bir nokta ya da ihmal edilecek belgeler sonucun olumsuz olmasını sağlayacaktır.

Firmamız tarafından sunulan patent işlemlerinde ise başvuru öncesinde tüm belgelerin; tarifname, değerlendirme raporu, teknik resim ve diğer belgeler ile birlikte başvuru yapılmaktadır. Özellikle araştırma kısmı sonucunda ürünün belge sonucunun ne olacağı da anlaşılacağı için kişilerin başvuru öncesinde de sonuçlarının nasıl olacağına dair tahmin söylenerek zaman ve maddi açıdan tasarruf yapmaları sağlanmaktadır.

Bu şekilde, firmamız aracılığı ile yapılacak patent başvurularında olumlu sonuç almak daha mümkün olurken, başvuru sahiplerinin sadece sürecin bitmesini beklemeleri gerekmektedir. Sürecin başından sonuna kadar tüm işlemler firmamız ile yapılmakta, bu sayede başvuru sahiplerinin günlük yaşam tempolarında da herhangi bir kayıp yaşanmamaktadır. Patentin doğru sonuçlanması ile birlikte işletim hakkı da başvuru sahiplerine geçeceği için bu sürecin bir an önce tamamlanması önemlidir ve firmamız Burdur patent alımı için en iyi hizmetleri sağlamaktadır.Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara