Bursa Marka Patent Tescil

Bursa

Marka Patent Hizmetleri

Bursa ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Patent sorgulama ve patent başvurularınızda profesyonel olarak hizmet alabileceğiniz Bursa Patent; tasarım ve tescil sorgulama hizmeti, tasarım tescil hizmeti, logo tasarımı, şirketinizin markalaşması konusunda danışmanlık hizmetlerini alabileceğiniz bir kuruluştur. Patent ve marka değeri üzerine çalışmalar yapan ve marka değeriniz korumanın temel yolu olan patent ve marka tescil işlemlerini sizin adınıza kısa süre içinde başarılı bir şekilde sonuçlandıran patent firması aynı zamanda marka değerinizi koruyacak adımları atmanıza da yardımcı oluyor. Markanız veya isminiz için daha önce bir patent başvurusu olup olmadığını kısa süre de sorgulayan firma çalışanları patent başvurunuz için gerekli çalışmaları tamamlayarak başvurunuzu yapıyor.

Bursa Patent – Cadde Patent

Marka; bir kişinin veya firmanın kimliği olduğu gibi pazardaki yerini koruyan en önemli etkendir. Bu nedenle marka tescili yaptırarak markanızın değerini korumuş ve artırmış olursunuz. Marka tescil işlemleri için sizlere profesyonel olarak hizmet veren Bursa patent firması deneyimli ve tecrübeli çalışanları ile başvurunuzun kısa süre de sonuçlanmasını sağlıyor. Marka tescil işlemlerinde dikkat etmeniz gereken tüm noktalara hakim olan danışmanlar ile markanızın değerini artıracak olan marka tapusunu kolayca alıyorsunuz. Markanız dışında ürettiğiniz ürünler, tasarımlar, vermiş olduğunuz hizmetler içinde tescil işlemleri yaptırabilir ev patent başvuruları yaparak patent alabilirsiniz. Günümüzde ticari hayatta sizin güvenceniz olan tescil ve patent işlemleri için işin ehli ile çalışmalı ve kısa süre de sonuca ulaşmalısınız.

Bursa Patent

Ürün veya buluş sahiplerininin patent veya marka tescil hakkı elde etmesine yönelik güvenilir hizmet sunan Bursa Patent firmamız, profesyonel ekibimiz sayesinde tescil süreçlerini sorunsuz şekilde geçirmenizi sağlamaktadır. Uygun fiyat seçenekleri ile marka ve ürün patenti almanıza yardımcı olan firmamız üzerinden rakiplerinize karşı avantaj elde etmeniz kolaylaşmaktadır. En kaliteli çözümlerle müşterilerini buluşturmayı hedefleyen kuruluşumuz sayesinde uzman fikirlere başvurarak yasal prosedürleri daha kolay atlatabilir, tescil başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Siz de icatlarınız veya markalarınız için gerekli başvuru sürecini firmamız üzerinden yürüterek kısa süre içerisinde sonuç elde edebilirsiniz.

İşletme Hizmetleri İçin Marka Tescil İşlemleri

Günümüzde işletmeleri diğer rakiplerinden ayıran en büyük özelliklerden birisi, marka tescili olmaktadır. Hizmet veya ürününüz ile ilgili piyasada var olan haklardan yararlanabilmeniz için marka tescil işlemlerinizi yaptırmış olmanız gerekmektedir. Marka tescil işlemleri sayesinde markanızın başkaları tarafından kullanılmasının ve kopyalanmasının önüne geçmiş olursunuz. Marka tescil başvurularıyla alakalı sahip olduğu geniş hizmet yelpazesi ile çalışan ekibimiz,  gelişmiş bilgi donanımı sayesinde tescil süreci konusunda ihtiyacınız olan hizmetleri vermektedir.

Piyasada markalara karşı yapılan hukuk dışı saldırılar ile baş etmek ve markanızın güvenilirliğini korumak adına tescil işlemi büyük önem taşımaktadır. Rakipleriniz arasından daha kolay sıyrılmanızı sağlayan markanız, aynı zamanda kalitenizin göstergesi olan bir etiket niteliğindedir. Kendi markanızın varlığını korumak ve işletmenizin hizmetlerini güvence altında tutmak istiyorsanız Bursa Patent hizmetlerini alabileceğiniz firmamız üzerinden profesyonel yardım alabilir, markanıza dair hakları elinizde bulundurabilirsiniz.

İşletme İçin Kalite Belgesi Alma Hakkı

Kalite belgesi, işletmelerin sahip olduğu kaliteyi simgeleyen ve güvenilirliğini büyük ölçüde arttıran bir sembol niteliği taşımaktadır. Büyüklük fark etmeksizin bütün işletmelerde bulunması gereken ISO belgesi, aynı zamanda tedarikçilerle olan ilişkilerinizi her yönden olumlu etkilemektedir. İş politikası ve denetim süreçlerini resmi olarak tanımlayan ISO 9001 kalite belgesi, müşteri memnuniyetinin temsili bir dışavurumu olmaktadır. Uygun fiyatlarla belge sahibi olmanıza yardımcı olabilecek firmamız, profesyonel ekibiyle belge hazırlıklarınız konusunda yanınızda olarak süreç boyunca bütün detaylarla alakalı bilgi sahibi olmanızı sağlamaktadır.

Sahip olacağınız kalite belgesi, yurt içi ve yurtdışı alanda rakiplerinizle rekabetinizi kolaylaştırmasının yanı sıra kurumsallaşmaya yönelik attığınız adımların habercisi de olmaktadır. Siz de belge alma süreçlerine dair detaylı bilgilere firmamız sayesinde sahip olarak deneyimli kadromuzdan fikir edinebilir, kalite belgesi işlemlerinizi tam zamanında hallederek avantaj elde edebilirsiniz. İşletmelerin gelişimine ve hukuki prosedürlere dair en etkili çözümleri sizlerle buluşturan firmamız üzerinden patent ve marka tescil işlemlerinizin yanı sıra kalite belgesi konusunda da yardım alabilirsiniz.

Profesyonel Ekiple Patent Tescil Hizmeti

Piyasada veya farklı alanlarda var olan markanızın veya buluşlarınızın tescil işlemlerini geç kalmadan yaptırmanız gerekmektedir. Firmamız, buluşlarınızı koruma altına alabilmeniz ve mülkiyet haklarını elinizde bulundurabilmenize yönelik hizmet vermektedir. Bu sayede ürüne dair ekonomik, sosyal ve teknik kararların sanayi alanında uygulanması sağlanarak her yönden gelişim sağlamak hedeflenmektedir. Donanımlı firmamızın bünyesinde bulunan profesyonel ekibimiz sayesinde patent tescil işlemlerinizi kısa süre içerisinde halledebilir, icatlarınızı güvence altına alabilirsiniz.

Ürün veya hizmetinizin patentini almanızın anlamı, pazarlamadan pek çok alana kadar serbestçe karar verebilmeniz anlamına gelmektedir. Patent tescili, gerçekleştirdiğiniz buluşların sanayi ve teknoloji alanında pazarlama, çoğaltma gibi haklarınının sizin elinizde bulunmasını sağlamaktadır. Patent haklarıyla alakalı kanunlardan yola çıkarak verdiğimiz hizmet çerçevesinde müşterilerimiz güvenilir ve kaliteli çözümlerle bir araya getirilmektedir. Siz de buluşlarınızla alakalı patent tescil işlemlerinizi müşteri memnuniyetini prensip edinen Bursa Patent firmamız üzerinden gerçekleştirebilir, en uygun fiyat seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.

Bursa Patent Firmaları

Patent alınması gerektiğinde bir icadın ya da fikrin benzersiz olması önemlidir. Bu buluş başkaları tarafından da gerçekleştirilmediyse ve bazı kriterlere uygunluk gösteriyorsa patent alınması mümkündür. Patent alınacak kurum Türk Patent Enstitüsü olduğundan başvurular da bu kuruma gerçekleştirilir. Başvuru için gerekli evraklar hazırlandıktan sonra beyan edilerek gerekli araştırmaların yapılması beklenir. Patent başvurusu için çeşitli firmalardan hizmet almak mümkündür. Bursa Patent Firmaları arasında çeşitli seçenekler mevcuttur. Bu firmalardan biri Destek Patent A.Ş olarak Bursa ilinde hizmet vermektedir. Bir diğer firma ismi ise Saydam Patent olarak adlandırılan patent ofisidir. Öncü Patent Ofisi de bu konuda hizmet alınabilecek Bursa merkezli firmalardır. İnternette bunların dışında firma adreslerine de ulaşmak mümkündür.

Bursa Patent Sorgulama

Bursa ilinde bulunan kişi ya da kurumlara ait patent sorgulama işlemleri de Türk Patent Kurumu resmî web sitesi üzerinden gerçekleştirilebilen işlemler arasındadır. Ayrıca çeşitli web siteleri aracılığı ile de bu tür bilgilere ulaşmak mümkün olabilmektedir. Patent sorgulama işlemleri çeşitli patent ofislerinden hizmet alınarak da sağlıklı bir biçimde gerçekleştirilebilir. Bursa Patent Sorgulama işlemleri yukarıda saydığımız birkaç yöntemle yapılabilir. Patent sorgulaması yapılarak kurum ya da kişilerin zamandan kazanmasına imkân tanınır. Ürün başka kişiler tarafından kullanılıyorsa bu patent almak isteyen kişi açısından ekonomik kayıplar yaşamasına yol açacağından bu durum da engellenmiş olur. Ürün sahibi mevcut piyasalarda bu tarz bir ürün olup olmadığını sorgulama yöntemiyle anlayabilir.

İş dünyasının en önemli referanslarından birisi de markalaşmadır. Markalaşma iş dünyasında daha profesyonel ve elit bir karşılık bulmanın ilk adımlarından biridir. Markalaşma süreci sadece işletmenin yaptığı iş ve onun tanınması ile sınırlı değildir. Marka tescili alınırken birtakım resmi aşamalardan geçilir. Firmamız Bursa ve civarında sektörde faaliyet gösteren işletmeler için Bursa marka tescili hizmet vermektedir. Alınacak bu hizmet sayesinde ulusal ve küresel piyasada daha çok tanınabilirsiniz. Özellikle daha saygın bir kuruluş olma yolunda bir mecburiyet olmuştur. İşletmenizi korumak ve yükseltmek için bu adımlar profesyonel bir şekilde takip edilmeli, en ufak bir problemin çıkmasına mahal verilmemelidir. Tam da bu noktada firmamız işletmelerin tüm beklentilerini karşılayacak tecrübededir.

Bursa Marka Tescili – Cadde Patent

 Marka tescili alan işletmelere de bazı haklar tanımaktadır. Bu haklar işletmenin sembol, işaret, isim sayı veya simgesinin özgünleştirilmesidir. Sadece size ait olan bu markayı izinsiz bir şekilde kötü niyetle kullanamaz. Marka hakları hukuki kurallarla belirlendiğinden dolayı işletmeniz ve ürettiğiniz değerlerde güvence altında olacaktır. İşletmeler de Bursa marka tescili hizmeti veren firmamıza başvurarak bu haklar ve avantajlardan yararlanabilir; marka tescili alarak modern iş dünyasının gerekliklerini yerine getirebilirler. Bu hizmetin alınmasını önemli kılan diğer detaylar işletmelerin izlenim olarak değişmesi, daha geniş ve saygın müşteri kesinlerine hitap etmesi ve arayışta olan yatırım ortaklarının ilgisini çekmesidir. Marka tescili işlemleri için firmamız 7/24 hizmet vermektedir.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara