Denizli Marka Patent Tescil

Denizli

Marka Patent Hizmetleri

Denizli ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Patent; üretilen ürün, verilen hizmet, tasarım, iş fikri veya yazılı metinler için alınan, ve bu ürünlerin sahibini belgeleyen bir sistemdir. Patent aldığınız ürün veya hizmeti sizin dışınızda herhangi biri izinsiz bir şekilde çoğaltamaz, kullanamaz, pazarlayamaz ve bundan maddi çıkar elde edemez. Bu nedenle çok önemli olan patent ticari hayatta her kişi ve kurumun mutlaka aldığı bir belge konumundadır. Denizli bölgesinde hizmet veren Denizli patent firması başta Denizli olmak üzere yurt içi ve yurt dışı patent işlemlerinizde sizlere danışmanlık hizmeti vermektedir. Profesyonel ve kurumsal bir firma olarak danışmanlık hizmeti alacağınız Denizli patent, patent standartları, patent yönetmeliği ve başvuru süreci hakkında çok detaylı bilgilere sahiptir

Denizli Patent – Cadde Patent

Marka tescil işlemleri ürün patenti alma ve başvuru işlemleri konusunda danışmanlık hizmeti alabileceğiniz Denizli patent ürün ve hizmetler dışında geleneksel isimler, coğrafi alanlar gibi konularda da sizlere danışmanlık hizmeti veriyor. Patent ve tescil işlemleri konusunda profesyonel ir danışmanlık hizmeti ile kısa süre de başvurularınızı olumlu sonuçlandırabilir, ürünlerinizi, markanızı ve ismini koruma altın alabilirsiniz. Patent alarak tapusunu alacağınız ürün veya hizmeti sizden izinsiz bir şekilde üçüncü kişilerin kullanmasını engelleyeceğiniz gibi yasal olarak yaptırım hakkına da sahip oluyorsunuz. Marka değerinizi koruyan ve marka değerinizi artıran patent ve tescil işlemlerinde doğru firma ile çalışmadığınızda hem zaman hem de maddi açıdan kayıp yaşarsınız.

 Marka bir işletmenin ürettiği ürün ve değerlerini, aynı hizmeti veren diğer işletmelerden ayıran sayı, isim sembol ya da işaretlerdir. Markalaşma piyasanın güvenilir ticaret için güçlü referanslarından olup, önemi gitgide artmaktadır. İş dünyası için önemli hale gelmiş markalaşma yolunda gerekli adımları atabilmek için Denizli marka tescili hizmeti veren firmamız ile ortak çalışabilirsiniz. Marka tescili getirdiği haklar ve birtakım avantajlar açısından oldukça faydalı bir işlemdir. Markalaşmanın en önemli getirisi sağladığı birçok hukuki haklardır. Üretilen ürün ve değer marka tescili aldığı takdirde, markanız; izinsiz hiçbir şekilde kopyalanamaz ya da taklit edilemez, devredilebilir veya miras yoluyla bırakılabilir. Bu sebeplerden dolayı marka tescili başvurusunda bulunduğunuz ürün bu aşamaları başarılı bir şekilde geçirirse markanız profesyonel yatırım ortaklarına satılabilir bu sayede işletmeniz yüksek noktalara taşınabilir.

Denizli Marka Tescili – Cadde Patent

Marka tescili birkaç aşamadan oluşan ve resmi bir iş olduğu için yardım alınma gereken bir konudur. Denizli marka tescili hizmeti veren firmamız uzman kadrosu ve tecrübesi ile bu işlemlerinizi başarıyla gerçekleştirecektir. Ayrıca tüm bilgi ve verilerinizi güvence altındadır. Marka tescili başvurusunda bulunmadan önce yapılacak detaylı analiz sonucunda eksiklikleriniz tespit edilecek, hızlı ve başarılı bir şekilde marka tescili süreci geçirmiş olacaksınız. Türk Patent ve Marka Kurumu’na başvurarak tescil alınacağından dolayı tüm istenilenler eksiksiz tamamlanmalıdır. Firmamız tüm istenilenleri eksizsiz yerine getirmenizi sağlayacaktır.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara