Diyarbakır Marka Patent Tescil

Diyarbakır

Marka Patent Hizmetleri

Diyarbakır ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Patent almak için yerine getirmeniz gereken şartlar ve uygulamanız gereken başvuru adımları bulunmaktadır. Bu şartları ve adımları yerine getirmediğinizde patent alamazsınız. Ayrıca patent yönetmelikleri ve yasal olarak uymanız gereken kurallar çerçevesinde başvuru yapmak istediğinizde profesyonel bir danışmanlık firması ile çalışmanız size avantaj sağlar. Yabancısı olduğunuz bu konularda zaman ve maddi kayıp yaşamak yerine Diyarbakır patent firması ile çalışabilirsiniz. Diyarbakır bölgesinde faaliyet gösteren firmalar başta olmak üzere patent ve tescil işlemi yaptırmak isteyen tüm bireysel başvuru sahipleri için hizmet veren firma bu sürci profesyonel bir şekilde devam ettirerek sonuçlandırıyor. Ürünün, hizmetin, markanın veya tasarımın size ait olduğunu belgelemek için yapacağınız tescil işleminde doğru firma ile çalışmak çok önemlidir.

Diyarbakır Patent – Cadde Patent

Ürün patent başvurusu, tasarım ve iş fikri patent başvuruları, metin tescil işlemleri, marka tescil işlemleri, işin ve iş yeri tescil işlemleri konusunda size hizmet veren Diyarbakır patent sahip olduğu tecrübeyi ve deneyimi sizlerle paylaşıyor. Bu alanda sizlere profesyonel olarak hizmet veren firma başvurunuz için daha önce patent başvurusu olup olmadığını ve tescil işlemleri yapılıp yapılmadığını kontrol ediyor. Başvuru şartları uygun ise tüm evrakları tamamlayarak adınıza başvuru işlemini yapıyor ve süreci kısa süre de sonuçlandırarak patent almanıza yardımcı oluyor. Patent konusunda uzun yılladır sektörde yer alan firma bu konuda sahip olduğu tecrübe ve deneyim ile sizlere hizmet veriyor.

Marka; üretilen herhangi bir ürünün aynı ürünü üreten diğer firmalardan farklılaşmasına yarayan birtakım simgelerdir. Bu simgeler; işaret, sayı isim ve slogandan oluşabilir. Markalaşma ihtiyacı bir çok işletmenin üzerinde durduğu bir konudur. Markalaşmanın ihtiyaç haline gelmesinin sebebi, marka sahibi işletmelerin iş dünyasında edindiği birtakım avantajlardır. Müşteri tabanın genişlemesi, iş dünyasında daha saygın bir hale gelme bu avantajların en önemlileridir. İşletmenizin seviyesini yükseltmek için bu işlemi firmamızdan Diyarbakır marka tescili hizmeti alarak halledebilirsiniz. Marka tescili işlemini firmamız profesyonel bir şekilde yapmakta olup markalaşmak isteyen tüm işletmelerin beklentilerine cevap verebilecek yetkinliktedir.

Diyarbakır Marka Tescili

Marka tescili başvurusu Türk Patent ve Marka Kurumu’na yapılır. Resmi kanallar yoluyla yönetilen bu işlem için profesyonel bir destek gerekmektedir. Diyarbakır marka tescili hizmet sayesinde uzman ve tecrübeli kadromuz sayesinde bu süreci başarılı bir şekilde atlatabilirsiniz. Marka tescili almak üzere başvuracağınız ürünün analizini de yapan firmamız; eksikliklerinizi ve yapılması gerekenleri işletmelere iletecektir. Bu sayede uzun ve resmi bir iş işletmelere zaman kaybettirmeden hallolacaktır. Verilerin detaylandırılması ve analizi ile ne yapılması gerektiğini bilen işletmeler bu süreci zorlanmadan yönetebilir. Bu sayede marka sahiplerinin sahip olduğu; markayı devretme, miras olarak bırakma ve izinsiz ya da kötü niyetli kullanımlara karşı hukuki haklar gibi birçok avantaja sahip olunabilir. İş dünyasında daha sağlam bir yer edinebilmek için marka tescili hizmetimiz sadece bir tık uzağınızda!

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara