Düzce Marka Patent Tescil

Düzce

Marka Patent Hizmetleri

Düzce ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Markanız ve ürünleriniz için en hızlı ve güvenilir patent başvuru ve marka tescil stratejileriniz için yanınızayız. Düzce patent ve marka tescil danışmanlık ofisi olarak sunduğumu tüm kurumsal çözüm önerilerimiz ile markanızın öne çıkmasını sağlıyoruz. Kurumsallaşma yolunda ilk başarılı adımlara atabilirsiniz. Slogan, isim, unvan ve logo tescil işlemleri başta olmak üzere patent başvuru işlemlerinde tüm kurumsal stratejilerimizle firmanızın marka adının ve ürünlerinin daima güvende kalmasını sağlayabilirsiniz.

Fikri ve sınai haklar ile ilgili olarak merak ettiğiniz ve hizmet almak istediğiniz her konuda uzmanlarımızla görüşerek destek alabilirsiniz.

  • Marka Tescil
  • Patent Tescil
  • Tasarım Tescil
  • Faydalı Model
  • Coğrafi İşaret

Başta olmak üzere tescil ve patent hizmetlerine ilişkin Türk Patent ve Marka Kurumu’na başvurularınızın doğru uzmanlıkla ve başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Batman Patent

Düzce Patent ve Marka Tescil Çözümleri

Firmanızı markalaştırmak ve marka adının rakipler arasından ayrılarak ulusal ve uluslararası düzeyde bilinir ve güvenilir hale gelmesini sağlamak için kurumsal destek almalısınız. Doğru stratejiler ve politikalar geliştirmelisiniz. Müşterilerimizin kurumsal hedeflerini kısa sürede yerini getirmelerini sağlamak için sunduğumuz tüm hizmetler kısa süre içinde patent veya tescil başvurularınızdan olumlu sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Fikirlerinizi hayata geçirdiğiniz yeni buluşlar için patent veya geliştirilen özgün ürünlerde faydalı model tescil başvuru işlemlerinin kolayca gerçekleştirmesini sağlayarak ayrıca marka güvenilirliği ve kalitesinin de artırılması mümkündür.  Patent sorgulama ve araştırma faaliyetlerinden süreç takibine ve danışmanlık hizmetlerine kadar tüm detaylar uzman kadromuz tarafından sizin adınıza takip edilmektedir.

Düzce Marka ve Patent Danışmanlık Hizmetleri

Firmanızın markalaşması ve rakiplerini geride bırakmasını sağlamak için isim, slogan veya diğer tanımlayıcı işaretlerin tescillenmesi son derece önemlidir. Marka tescil başvurusu ile resmi ulusal veya uluslararası yetkili kurumlardan alınacak belgeler ile marka adınızı ve kalitenizi yaratabilirsiniz.

Danışmanlık hizmetlerimizden yararlanarak marka ve patent konularında tüm tescil işlemleri için doğru stratejiler ve başarılı politikaların geliştirilmesini sizler için sağlamaya devam ediyoruz. Düzce patent ve marka tescil firması olarak uzman kadromuz ve sektör deneyimlerimiz ile firmanız veya sizin adınıza profesyonel çözümler üretmeye devam ediyoruz.

 

Patent Ön Araştırması ve Patent Başvurusu

Patent ve faydalı model ön araştırma, sorgulama işlemleri tescil öncesinde sürecin en önemli ve temel parçaları arasında yer almaktadır. Bir ürünün buluş niteliği taşıması için eşi benzerinin bulunmaması gereceği için küresel çapta birçok farklı araç ve kaynak kullanılarak ön araştırmanın tamamlanması gerekir.

Öte yandan yeni marka yaratırken veya markanızı tescil ettirmeden önce aynı isimde tescilli herhangi bir kurum ya da firmanın olmaması da önem arz eden bir diğer konudur. Patent araştırması yapılarak markanız adına veya ürünlerini hakkında tescil süreci doğru politikalar belirlenerek ve en kısa yoldan sonuç verecek yol haritasına göre takip edilmektedir.

Düzce Marka ve Patent Destek Ofisi

Patent destek ofisi olarak markanız ve ürünlerinizin haklarının korunmasında daima sizin yanınızdayız. Uzman kadromuz ve deneyimlerimiz sayesinde kısa sürede markanızın tescil işlemlerinin tamamlanması veya patent, faydalı model tescillerinin gerçekleştirilmesi mümkündür.

Türk Patent ve Marka Kurumu başta olmak üzere yerli ve yabancı tescil kurumları üzerinden hedefleriniz doğrultusunda en iyi çözümler sunulacaktır. Düzce patent ve marka tescil ofisi olarak danışmanlık ve kurumsal hizmet desteği ile her zaman yanınızdayız. Hizmetlerimizi tercih ederek markalaşma yolunda ilk somut adımı atabilir ve geleceğe yatırım yapabilirsiniz. Uzman desteği alarak başarılı sonuçlar elde etmek için hizmetlerimizden yararlanın.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara