Erzincan Marka Patent Tescil

Erzincan

Marka Patent Hizmetleri

Erzincan ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Erzincan patent ve marka tescili hizmetleri ile birlikte ürünlerinizi ya da buluşlarınızı tam koruma altına alabilirsiniz. Patent alma sayesinde tüm buluş ve geliştirdiğiniz ürünlerin kullanım hakkı sizin olacağı gibi aynı zamanda tasarruf etme imkânı da bulabilirsiniz. Patent alma süreci oldukça zorlu olduğu için firmamız tarafından sunulan patent alma hizmeti sayesinde hızlı, ekonomik ve güvenli bir şekilde patent işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Erzincan Patent İşlemlerinde Hızlı Çözümler

Kuruluş ya da kişilerin kendilerine ait olan buluş ve ürünlerin kullanım haklarının sadece kendilerine ait olması için patent işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Fakat günümüzde patent alımları oldukça uzun ve meşakkatli bir şekilde geçebilmektedir. Başvuru formlarının eksiksiz olarak hazırlanması, araştırma yapılması ve gerekli belgelerin bir araya getirilmesi ile bireysel başvurularda oldukça fazla zaman ve maddi kayıp yaşanabilmektedir.

Fakat sunmuş olduğumuz Erzincan patent işlemleri sayesinde patent alma sürecinde gereken tüm hizmetleri sağlayan firmamız, bu bakımdan patent alımlarında kişi ve kuruluşlara büyük yardım sunmaktadır. Bu bakımdan patent alma süreleri kısaldığı gibi aynı zamanda daha verimli sonuçlar almak da mümkün olmaktadır.

Patent başvurusu sadece ürünün kullanım hakkı için değil, aynı zamanda markanın değeri, pazar içindeki karşılığı açısından da önemli olduğu için patent ve marka tescili sürecinin yapılması oldukça büyük öne sahiptir. Şayet buluşunuz ya da ürününüz başkaları tarafından kullanılırsa, bu durumda maddi kayıp yaşayacağınız gibi aynı zamanda kendi markanızın da müşteriler nezdinde değeri azalacaktır.

Edirne patent bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Erzincan Patent İşlemlerinde Yapılanlar

Patent başvuruları bireysel ve aracılar ile günümüzde iki yöntem üzerinden yapılıyor olsa da bireysel başvurular son derece uzun zaman almakta ve bu bakımdan yıpratıcı olabilmektedir. Çünkü bireysel başvurularda tamamlanması gereken belgeler eksiksiz bir şekilde tamamlanmamakta ve özellikle araştırma kısmı ihmal edildiğinden doğru sonuçlara ulaşılmamaktadır.

Firmamız tarafından verilen patent hizmetinde ise sürecin başından sonuna kadar büyük destek sunulmaktadır. Bu sayede buluşun ya da patente söz konusu olan ürünün nasıl geliştirildiği, benzerlerinden nereden ayrıldığı, hangi alanlarda hangi amaçlar ile kullanılacağı gibi pek çok konu firmamız tarafından başvuruda bulunacak kimselere detaylı bir şekilde rapor edilmekte ve bu durum da zamandan tasarruf yapabilmeyi sağlamaktadır.

Ayrıca patent başvuruları için çok önemli olan tarifname, araştırma raporu, teknik resim gibi belgeler de firmamız tarafından hazırlanmakta ve böylece başvuru sahiplerinin süreç boyunca rahat etmeleri sağlanmaktadır. İlave olarak sonucun olumsuz göründüğü durumlarda da firmamız önceden uyarıda bulunmakta ve böylece patent başvurusunun uygun hale getirilmesini sağlamaktadır. Bu durum ise yine ekonomik ve zaman açısından tasarruf yapmayı sağlamaktadır. Sunulan ekonomik fiyatlar sayesinde de adayların yanında olarak hizmet veren firmamız tüm patent ve marka tescil işlemlerinizde Erzincan patent hizmeti ile kısa, pratik ve etkili çözümler sunmaktadır.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara