Erzurum Marka Patent Tescil

Erzurum

Marka Patent Hizmetleri

Erzurum ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Sahip olduğunuz markayı, ürünü veya hizmeti diğerlerinden ayırt etmek için almanız gereken ve yasal olarak size bazı hakları sağlayan patent ve tescil işlemleri konusunda Erzurum bölgesi başta olmak üzere yurt genelinde hizmet veren Erzurum patent başvuru süreciniz boyunca sizlere profesyonel bir şekilde yardımcı oluyor. Markanızın değerinin korunması ve marka değerinin artırılması için en önemli kriter olan patent için izlemenizi gereken yöntem ve toplamanız gereken evraklar konusunda sizlere hizmet veren firma danışmanları öncelikle daha önce bir başvuru olup olmadığını sorgulayarak size yardımcı oluyorlar.  Ayırt edici bir özellik olan patent için gerekli evrakların toplanması ev izinler alınması aşamasında sizin adınıza tüm süreci yönlendiren firma çalışanları sürecin çok kısa süre içinde sonuçlanmasını sağlıyor.

Erzurum Patent – Cadde Patent

Buluş ve icatlarınızın yanı süre yeni geliştirmiş olduğunuz bir ürünün patentinin alınması için Türkiye Patent Enstitüsüne başvuru yapmanız gerekiyor. Belirli standartlar doğrultusunda başvuru yapabilmek için sizlere profesyonel bir şekilde danışmanlık hizmeti veren Erzurum patent firması sizin adınıza başvuru yapıyor. İcat, buluş veya ürün için tüm bilgilerin yer aldığı başvuru dosyanızı başvuru dilekçesi ile birlikte sunan danışmanlar başvuru sürecinizin eksiksiz bir şekilde tamamlanmasını sağlayarak ürün, hizmet veya buluşun size ait olduğunu belgelemiş oluyor. Patent aldığınızda sizin dışınızda ürün veya hizmeti kullanmak isteyen kişiler size bir ücret ödemek zorunda oluyor ve sizden izinsiz olarak bu hizmeti veya ürünü kullanamıyorlar.

İş dünyasında değer veya hizmet üreten işletmeler için markalaşma son derece önemli bir adım olmuştur. Marka; hizmete sunulan malları, emsallerinden ayıran işaret, isim, loğa veya simgelerdir. Hem müşteri potansiyelinin artması hem de daha saygın bir karşılık bulmak için zorunluluk halini alan markalaşma; güvenilir bir ticaret için güçlü referanslardan biridir. Bu amaçları güden işletmelere markalaşma konusunda profesyonel bir destek veren firmamız; Erzurum ve çevresinde değer üreten işletmelere Erzurum marka tescili hizmeti vermektedir. Marka sahibi olmanın hukuki ve piyasada iş olanakları olarak birtakım getirileri vardır. Bu getiriler işletmenizin ulusal ve küresel iş dünyasında saygınlık kazanması, ürünün markaya sahip işletmelerden habersiz veya izinsiz kullanılamaması gibi birtakım avantajlardır.

Erzurum Marka Tescili

Marka tescili başvurusu Türk Patent ve Marka Kurumu’na yapılır. Resmi birçok aşaması bulunan bu işlemi başarıyla tamamlamak için uzman bir yardım alınması şarttır. Marka tescili başvurusunda bulunulacak ürün simge, isim, logo ya da işaretin eksiklikleri ya da yerine getirmesi gereken şartlar konusunda profesyonel bir ekibe sahip olan firmamız işletmelere yapılması gerekenler konusunda yardımcı olmaktadır. Erzurum marka tescili konusunda hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet almak bu resmi kanalları sorunsuz bir şekilde aşmanıza yardımcı olacaktır. Tüm iletişim kanalları her istediğiniz zamanda açık olan firmamız marka analizi ve verilerin korunması konularında da güvenilirdir. Alacağınız bu yardımla işletmenize kolay ve hızlı bir yolla değer katabilir.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara