Eskişehir Marka Patent Tescil

Eskişehir

Marka Patent Hizmetleri

Eskişehir ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Faaliyet gösterdiğiniz sektörde markanızın ayırt edilmesini sağlayacak olan ve aynı zamanda marka değerinizi koruyan patent için sizlere hizmet sunan Eskişehir patent markanızı ve firmanızın ayırt edilmesini sağlamaktadır aldığınız patent ile ürün ve hizmetlerinizin yanı sıra isim hakkınızın d a kullanım hakkı sadece size ait olduğundan marka değerinizi de artırmış oluyorsunuz.  Profesyonel bir danışmanlık firması olarak uzun yıllardır sektörde yer alan patent firması marka danışmanlık hizmetleri, patent hizmetleri, tescil hizmetleri isim ve geleneksel isimlerin tescil edilmesi , coğrafi yerlerin tescil edilmesi gibi konularda sizlere danışmanlık yapıyor. Bu hizmetlerin yanı sıra tasarım şamasındaki projelerin, yazılı ve görsel metinlerin ve içeriklerin de size ait olduğunu belgeleyen tescil işlemleri konusunda hizmetler veren firma ticari anlamda sizi koruyan belgeleri sizin adınıza temin ediyor.

Eskişehir Patent- Cadde Patent

Eskişehir patent olarak, yurt içi ve yurt dışı patent ve tescil işlemlerinde sizlere yardımcı olan ve danışmanlık hizmeti veren firma bu hizmetleri profesyonel bir şekilde sizlere sunuyor. Kısa süre de başvurunuzu yapan ve başvuru sürecinizin kısa süre de tamamlanmasını sağlayan firma çalışanları ile almak istediğiniz patentleri ve marka tescillerinizi kısa süre de alabiliyorsunuz. Markanız veya ürününüz ile ilgili daha önce yapılmış patent başvurusu olup olmadığını sorgulayan, marka tescili konusunda araştırmalar yapan ve ilgili yönetmelikler ışığında başvuru dosyanızı hazırlayarak başvurunuzu yapan firma patent sınıflandırma hizmetleri ile de sizlere yardımcı oluyor.

Piyasalarda mal üreten veya hizmet sunan birçok işletme için markalaşma önemli bir konu haline gelmiştir. Üretilen değerin, aynı üretimi yapan emsallerinden farklılaşması için bulunan isim, slogan, logo ya da benzeri işaretlere marka denir. Marka ürünün özgünleşmesi ve işletmeye ait olması yönüyle dikkat çekicidir. Bu özelliği ile marka sahibi işletmeler birçok avantaj elde eder. Bu avantajlar sadece piyasada edinilecek iş konusunda değil aynı zamanda hukuki haklara sahip olunması gibi avantajlarda barındırır. Bu imkanlardan mahrum kalmamak ve işletmeleri farklı bir boyuta taşıma için firmamız Eskişehir marka tescili hizmeti vermektedir. Bu hizmet sayesinde üretilen değer emsallerinden farklılaşacak, bu farklılaşma işletmelere kar ve haklar olarak geri dönecektir.

Eskişehir Marka Tescili – Cadde Patent

Marka tescilinin onayı Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından verilmektedir. Resmi ve çok aşamalı olan bu başvuru sürecinde birçok işletme başarısız olmaktadır. Yılların birikimi ve uzman bir ekiple çalışan firmamız, Eskişehir marka tescili hizmeti alan tüm işletmeleri bu başarısızlıktan korumak için gereken desteği vermektedir. Başvuru sürecinden önce marka adayının analizi ve verilerle detaylandırılması işlemi yapılıp, başarısızlığın önüne geçilmesi adıma yapılması ve eksikliği giderilmesi gereken detaylar işletmelere bildirilir. Sağlıklı bir başvuru için tüm deneyimlerini işletmelere sunan firmamız, bu süreçte hızlı ve güvenilir bir biçimde çalışmaktadır. İşletmeler iletişim kanalları her an ulaşılabilir olan firmamızla iletişime geçerek bu hizmetten faydalanabilir.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara