Gaziantep Marka Patent Tescil

Gaziantep

Marka Patent Hizmetleri

Gaziantep ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Markanızı, ürettiğiniz ürünü ve vermiş olduğunuz hizmeti diğerlerinden ayırt eden ve belgeleyen patent aynı zamanda bu ürün ve hizmetlerin size ait olduğunu yasal olarak tescil etmektedir. Gaziantep patent firması bu konuda patent işlemleri sürecinde size profesyonel olarak hizmet vermektedir. Almak istediğiniz patent ile ilgili olarak detaylı bir araştırma yapan firma çalışanları daha önce patent başvurusu yapılmamış ise başvuru dosyanızı hazırlayarak başvuru yapmaktadır. Marka tescil işlemleri, ürün ve hizmet patent işlemleri ile yasal olarak size ait olduğu belgelenen ürün ve hizmetleri sizin izniniz olmadan üçüncü kişiler kullanamıyor. Bu durum hem marka değerinizin korunmasını sağlıyor hem de sektörde rekabet avantajına sahip olmanızı sağlıyor.

Gaziantep Patent – Cadde Patent

Profesyonel olarak size danışmanlık hizmeti veren Gaziantep patent firması ürün ve hizmetler dışında tasarımlarınızın, fikirlerinizin, yazılı ve görsel içeriklerinizin size ait olduğunu belgeleyen tescil işlemleri ile ilgili profesyonel olarak size hizmet veriyor. Kurumsal olarak bu alanda uzun yıllardır danışmanlık hizmeti veren ve sahip olduğu tecrübe ve deneyim ile işlemlerinizin kısa süre de tamamlanmasını sağlayan firma aynı zamanda faaliyet gösterdiğiniz sektörde size avantaj sağlayacak tüm detayları de patent başvurunuzda dosyanıza ekliyor. Bu sayede rekabet avantajına sahip oluyor, marka değerinizi artırıyor ve kurumsallaşma yolunda büyük bir adım atmış oluyorsunuz. Patent ve tescil işlemleri için yapmanız gereken bu alanda deneyimli ve tecrübeli bir firma ila çalışmak.

İşletmeler ürettiği değerlerin piyasadaki ikamelerinden farklılaşmasını ve özgünleşmesi için talepte bulunmaktadır. Üretilen mal ya da değerlerin işaret, sayı, isim veya sembollerle ayrışmasına marka denir. Markalaşma modern iş dünyasının gerekliklerinden birisi olmuştur. Bu gerekliliğin farkında olan tüm işletmeler markalaşmanın öneminin farkındadır. Bu konuda gerekli adımları atmayı hedefleyen işletmeler firmamızdan Gaziantep marka tescili konusunda profesyonel bir yardım alabilir. İşletmeler marka tescili sayesinde iş dünyasında birçok avantaj yakalarlar. Bu avantajlar piyasada kazanılan saygınlık gibi özel kavramların yanında kazanılacak birtakım hukuksal hakları da içermektedir. Marka sahibi işletmeler bu markaları değerinde devredebilir, miras bırakabilir ya da izinsiz ve kötüye kullanımının önüne geçebilir. Marka haklarının korunması sayesinde işletmeler daha verimli üretimler gerçekleştirebilir.

Gaziantep Marka Tescili

Marka tescili için bir başvuru süreci yaşanmaktadır. Türk Patent ve Marka Kurumu ile resmi kanallarda gerçekleşen başvuru süreci birtakım şartlar içermektedir. Bu zor ve uzun soluklu süreci firmamızdan Gaziantep marka tescili hizmeti alarak kolaylaştırabilirsiniz. Alınacak profesyonel hizmetler bu çok basamaklı süreci başarı ile tamamlamanıza yardımcı olacak ve bu sayede işletmenize katmak istediğiniz bu değere kısa sürede ulaşabileceksiniz. İşletmeler bu hizmeti alırken firmamızın hızlı ve güvenilir işlemleri sayesinde rahat bir marka tescili dönemi geçirebilirler. Firmamızın 7/24 iletişime geçilebilir ve tecrübeli ekibiyle bu süreçteki belgeler tamamlanacak ve bu sayede işletmelerin ihtiyacı olan hizmet giderilecektir.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara