Giresun Marka Patent Tescil

Giresun

Marka Patent Hizmetleri

Giresun ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Giresun patent hizmetleri sayesinde buluşunuzu ya da ürününüzü kolayca koruma altına alabilirsiniz. Buluşların ya da buluşların kullanıldığı ürünlerin yasal hak sahibi olmak için çok gerekli olan patent başvuruları süresi boyunca sunulan destek ve müşteri odaklı hizmet sayesinde hızlı, ekonomik ve çözüm odaklı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Giresun Patent İşlemleri Nelerdir?

Bir buluşun ya da buluşun kullanıldığı ürün yasal çerçeve kapsamında koruma altına alınması için patent başvurusu yapılması gerekmektedir. Patent alınmayan buluş ya da ürünlerin kullanım hakkı herkese ait olduğu için buluşu gerçekleştiren kişi ya da kuruluşların bu durum zararına olmaktadır. Bu yüzden herhangi bir amaçla kullanılmak üzere yapılan buluşun kullanım haklarının buluşu gerçekleştiren kişi ya da kuruluşlara ait olması için patent başvurusunun yapılması gerekmektedir.

Ancak patent başvurusu süreci özellikle konuya hakim olmayanlar için oldukça zorlu ve uzun bir süre olmaktadır. Uzun olması ise özellikle bir buluşun farklı kimseler tarafından aynı zaman diliminde geliştirildiği dönemlerde büyük bir dezavantaj yaratmaktadır. Firmamızın sunduğu Giresun patent işlemleri sayesinde patente söz konusu olan buluş ya da ürününüz için kısa sürede olumlu yanıtlar alabilmeniz mümkündür.

Patent başvurusunun yapılması sayesinde markanın da değeri koruma altına alınacağı için patent başvurularının bir diğer önemi de bu noktada kendisini göstermektedir. Eğer patent olmazsa, bu durumda ürün ya da buluş herkes tarafından kullanılabileceği için marka değeri zarar görebilir ve aynı zamanda da maddi kayıplar yaşanabilmektedir.

Erzincan patent bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Giresun Patent İşlemlerinde Tek Adres

Patent başvuruları için gerekli olan tüm desteği sunan firmamız, patent alımlarını en kolay hale getirmek için hizmet vermektedir. Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda tüm belgelerin temini, ön araştırma raporu ve diğer gerekli işlemler yapılarak zamandan ve maddi açıdan tasarruf yapabilmeniz olanaklı hale gelmektedir.

Patent başvurusu sırasında istenen belgelerin özenli bir şekilde hazırlanması gerekmektedir; çünkü belgelerde yapılacak yanlışlık ya da eksiklik sürecin uzamasına, dosyaların iade edilerek tekrar başvuru yapılması anlamı taşımaktadır. Bu durum ise kısıtlı zamanlarda oldukça kötü sonuçların oluşmasına neden olduğu için; zaman kaybı başta olmak üzere pek çok soruna işaret etmektedir.

Firmamız aracılığıyla bu tür sorunların önüne geçmek için patent başvurusunu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Başvurular sırasında gereken tarifname, teknik resim ve araştırma raporu gibi belgeler firmamız tarafından tesis edilmekte ve düzenlenmekte; böylece alınabilecek sonuç üzerinde en olumlu değerler yaratılmaktadır. Patent başvuruları için önemli olan bir diğer konu da; ürünün ya da buluşun diğer ürünlerden nerede ayrıldığı ve hangi ihtiyaca karşılık geleceği üzerinedir. Bu konuda da yapılacak çalışmalar sonucunda başvurunun olumlu sonuçlanması için hizmet veren firmamız, patent alma işlemlerinizi daha kolay hale getiriyor. Giresun patent hizmeti ile birlikte etkili ve çözüm odaklı sonuçlar alabilirsiniz.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara