Gümüşhane Marka Patent Tescil

Gümüşhane

Marka Patent Hizmetleri

Gümüşhane ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Firmamız aracılığıyla sunulan Gümüşhane patent hizmetleri sayesinde buluşlarınızı ya da buluşlarınızın kullanıldığı ürünlerinizi koruma altına alabilirsiniz. Günümüzde buluş ve ürünler arasında çok hızlı gelişmeler yaşandığı için hem buluşunuzun yasal sahibi olmak hem de kullanım hakkını elinizde bulundurmak için patent başvuruları önem taşımaktadır.

Gümüşhane Patent Başvuruları Niçin Önemli?

Bir buluşun ya da buluşun kullanıldığı ürünün kullanım hakkını kendinizde bulmak için o buluş ile ilgili mutlaka patent başvurusu yapılması gerekmektedir. Patent başvurusu yapılmadığı durumlarda buluş ya da ürünler başkaları tarafından kullanılabilmekte ve hiçbir yasal hak talebinde bulunulmamaktadır. Bu bakımdan hem ekonomik açıdan hem de marka değerinin korunması açısından patent başvurularının yapılması önemli olmaktadır.

Gümüşhane patent işlemleri için firmamız tarafından verilen hizmet kapsamında tüm patent ve marka tescili işlemleri hızlı bir şekilde çözüme kavuşmaktadır. Bu sayede buluşunuz hakkında kullanım hakkını sadece kendinizde bulabilir ve belirtilen süre boyunca kullanma yetkisi kazanabilirsiniz. Ayrıca pazar içindeki marka değerinizin de korunmasına ve artmasına yönelik olacak bu durum, sunulan etkili çözüm önerileri sayesinde patent hizmetlerini de kolayca alabilmenizi sağlıyor. Markanın korunması ve her şeyden önce buluş hakkında tasarrufta bulunmak adına hızlı çözümler üretilmektedir.

Elazığ patent bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Gümüşhane Patent İşlemleri Nasıl Yapılıyor?

Patent başvuruları için firmamız sürecin başından sonuna kadar başvuru sahiplerine hizmet sunmaktadır. Bu kapsamda patent başvuruları için çok zorlu olan belgelerin de bir araya getirilmesine yardımcı olmaktadır. Bu belgeler; buluşun genel özetinin yer aldığı tarifname, başka ürünlerden farklılığı ve hangi alanlarda kullanılacağını gösteren araştırma raporu ve buluşun nasıl yapıldığını ve olduğunu gösteren teknik resim gibi belgeleri içermektedir.

Bu belgeler aracılığıyla başvuru yapıldığı için belgelerin doğru ve eksiksiz bir şekilde toplanması son derece önemlidir. Hatalı ya da eksik olan belgeler, sürecin olumsuz sonuçlanmasına neden olacaktır. Üstelik sürecin sonunda başvuru sahiplerine haber verildiği için de zaman kaybı yaşanacaktır. Zamanın iyi değerlendirilmesi için özellikle patent başvurularında önemlidir çünkü bir buluşun ya da ürünün aynı anda geliştirildiği durumlarda, patent hakkını ilk alan kullanım hakkını da elde etmektedir.

Tüm bunlar ile birlikte sunmuş olduğumuz patent hizmetlerinde olumlu sonuç yaratılmasına yönelik gerekli olan adımları başvuru sahiplerinin yerine atıyoruz. Bu sayede önceden araştırma yapıldığı ve ürünün tescil sonucunun da ne olacağı tahmin edilebildiği için zaman kaybı gibi durumların yaşanması önlenmektedir. Ayrıca teknik resim gibi hazırlanması zor olan kısımlarda da yardım sunan firmamız, patent başvurularını çok kolay bir hale getirmektedir. Tüm bunların tamamlanması ile birlikte patent başvurusu yapılmakta ve sürecin iyi bir şekilde yönetilmesinden ötürü sonuç genellikle olumlu olmaktadır. Buluşunuz ya da ürününüzün kullanım hakkı için çok önemli olan bu durumu uygulamak için firmamızdan Gümüşhane patent hizmeti alabilirsiniz.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara