Hatay Marka Patent Tescil

Hatay

Marka Patent Hizmetleri

Hatay ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Kişisel veya kurumsal olarak farklı özellikleriniz olduğunu ayırt etmek ve bu durumu belgelemek için almanız gereken patent ve tescil işlemleri konusunda sahip olduğu tecrübe ile sizlere hizmet veren Hatay patent firması kısa süre de patent almanızı sağlıyor. Patent başvurularınız için gerekli olan şartları taşıyıp taşımadığını kısa süre de araştıran, marka tescil işlemlerinizi kısa süre de tamamlayarak markanızın değerini koruyan patent firması olarak sizlere danışmanlık hizmetleri sunuyor. Ürettiğiniz ürünlerin size ait olduğunu belgelemek, size ait olan tasarımların kopyalanarak farklı amaçlar için izinsiz kullanılmasını önleyerek markanızın zarar görmesini engellemek için almanız gereken patentler için sizlere hizmet veriyoruz.

Hatay Patent – Cadde Patent

Patentleri sadece ürettiğiniz ürünler veya vermiş olduğunuz hizmetler için almıyorsunuz. Yeni bir buluş, geliştirilmiş bir ürün içinde patent başvurusu yapabiliyorsunuz. Türkiye Patent Enstitüsü tarafından belirlenmiş olan şartlara göre patent başvurunuzu yaparak size danışmanlık hizmeti veren Hatay patent firması tüm patent alanlarında sizlere profesyonel olarak hizmet veriyor. Patent başvuruları dışında marka tescil işlemleri içinde hizmet alabileceğiniz danışmanlık firması marka değerinizin korunmasının yanında rakiplerinize karşı rekabet avantajı elde etmenizi sağlıyor. Size sunulan danışmanlık hizmeti kapsamında patent bilgilendirme, patent mevzuatları, patent yönetmelikleri, patent sınıflandırma işlemleri gibi konularda yer alıyor. Bu sayede başvurmak istediğiniz tüm ürün, hizmet ve tasarımlar için izleyeceğiniz yollar hakkında bilgi sahibi oluyor ve başvurularınızı bu şekilde yapabiliyorsunuz.

Günümüzde iş dünyasında aktif bir şekilde hizmet ya da değer üreten tüm işletmelerin en önemli konularından birisi de markalaşma olmuştur. Modern piyasalarda hem ihracat hem de ithalat için güvenilir referanslarından olan markalaşma; bu sektörlerde iş yapan işletmeler için gerekliliktir. Marka, mal veya hizmet üreten bir işletmenin aynı işi yapan diğer işletmelerin ürettiği ürünlerden farklılaşması ve özgünleşmesi için geliştirdiği isim, slogan, sayı veya işaretlerdir. Marka sayesinde üretilen ürün eşsiz ve tek işletmeye ait olmaktadır. Marka sahibi olmak için firmamız Hatay ve çevresinde faaliyet gösteren işletmelere Hatay marka tescili konusunda profesyonel bir hizmet vermektedir. Alınacak bu hizmet sayesinde işletmeler sektörde bir adım daha öne çıkacak ve bu sayede istenilen gelişmenin önemli adımlarından birisi daha atılacaktır.

Hatay Marka Tescili – Cadde Patent

Marka tescili başvurusunun onaylanması çok aşamalı ve profesyonel hazırlık isteyen bir süreçtir. Türk Patent ve Marka Kurumu’na başvurarak marka alınabilmesi için başvuru sürecinin başarı ile geçilmesi gerekmektedir. Yıllardır işletmelere destek veren uzman kadrosu ile firmamızdan Hatay marka tescili konusunda hizmet alabilirsiniz. Alınacak bu hizmet hızlı ve güvenilir bir biçimde olmaktadır. Marka alındıktan sonra kazanılan hukuki haklar sayesinde işletmenize yeni bir soluk getirebilir, markanızı satabilir ya da bir yatırım ortağı ile anlaşabilirsiniz. Avantajları bakımından işletmelere birçok fayda sağlayan marka tescili hem müşteri potansiyelini artırma konusunda hem de işletmenin seviyesini yükseltmek adına yapılacak en mantıklı hamle olacaktır.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara