Iğdır Marka Patent Tescil

Iğdır

Marka Patent Hizmetleri

Iğdır ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Marka adınız ve ürün, hizmetlerinizin daima güvende kalması için Iğdır patent ve tescil firması olarak kurumsal çözümlerimizle yanınızdayız. Kaliteden ödün vermeyen ve daima ileriyi hedefleyen işletmelerin, bu yolda doğru stratejiler belirleyerek başarılı bir yol izlemleri gerekir. Bu işletmeler için patent, marka ve ürün tescil işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlamak için profesyonel desteğimiz devam ediyor. Ürünleriniz ve markanız adına yapacağınız başvurularınızın onaylanması ve gerekli standartları karşılamasını sağlamak adına uzmanlarımızın desteğinden yararlanarak kısa zaman da sonuca ulaşabilirsiniz.

  • Faydalı Model
  • Patent
  • Marka
  • Endüstriyel Tasarım
  • Ürün Tescil
  • Coğrafi İşaret vb.

Başta olmak üzere kaliteye ve kurumsallığa ilişkin her konuda destek alarak markanızı koruma altında almanız mümkündür.

İlginizi çekebilir: Karabük Patent

Iğdır Marka ve Ürün Tescil Hizmetleri

Marka adı, logosu veya tanımlayan diğer işaretlerin tescilli olması birçok açıdan işletmeniz için önem arz etmektedir. Öte yandan firmamız tarafından geliştirilen ve üretilen alanında tek ürünlerinizin tescil veya faydalı model olarak resmi güvence altına alınması sizin sektörün lider markaları arasında yer almanızı sağlar. Bu gibi unsurlar nedeniyle bir hayli önemli bir hizmet olan marka ve ürün tescilinde uzman çözümlerimizle sizin yanınızdayız.

Firmalara ve gerçek kişiler adına sunduğumuz tescil hizmetlerimiz kapsamında yer alan tüm hizmetlerimizden gönül rahatlığıyla yararlanabilirsiniz. Marka patent tescil hizmetleri ve kalite belgelerinin alınması konularında resmi kurum başvuruları ve süreç takibine ilişkin merak ettiğiniz her konuda danışmanlık alabilirsiniz.

Coğrafi İşaret ve Patent Tescil İşlemleri

Patent ve coğrafi işaret ile faydalı model başta olmak üzere birçok tescil hizmeti birbiri ile karıştırılmaktadır. Bu kavramların doğru tanımlanması ve sizin için en uygun tescil yöntemlerinin ve stratejilerinin neler olduğunun belirlenmesi kısa sürede yanıt almanız için son derece önemlidir. Patent tescil işlemleri için genellikle Türkiye’de ve uluslararası kuruluşlarda birbirine benzer çok fazla standart belirlenmiştir. Bu standartların karşılanması ve ürünlerinizin buna uygun olup olmadığının önceden tespit edilmesi olumlu yanıt almanız için önem arz eder.

Alanında uzman kadromuz ve sektör deneyimlerimiz sayesinde sizin için tüm süreci kontrol ederek patent ve marka sorgulama ve tescil işlemlerine kadar ihtiyacınız olan her konunda destek sağlıyoruz. Iğdır patent ve tescil firması olarak kurumsal ve profesyonel çözüm önerilerimiz ile yanınızdayız.

Iğdır Patent ve Faydalı Model Hizmetleri

Patent ve faydalı model birbiri ile karıştırılan iki önemli kavramdır. Fikir sonucu ortaya çıkan ve buluş niteliği taşıyan ürünlerin kendi adınıza tüm haklarının tescillenmesi patent olarak tanımlanmaktadır. Ancak faydalı model tescilinde ise var olan ürünlerin üzerinde daha önce yapılmamış bir değişiklik ve geliştirme yaparak geliştirilen bu ürünlerin tescili söz konusu olacaktır.

Marka ve ürünler için yapılan tescil işlemleri bu tip küçük ayrıntılar ile birbirinden ayrılmaktadır. Bu gibi ufak ayrıntıların içinde kaybolmadan ve işletmeniz için en uygun kalite, tescil stratejilerinin izlenerek olumlu sonuçlar almak için kurumsal danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Iğdır marka patent hizmetlerimiz ile geçmişte olduğu gibi bugün de markalarımız yanındayız.

Marka Olma Yolunda İlk Adımı Atın!

Firmanızın eşsiz ürünleri ve işletme adının sektörde sivrilmesi için marka olma yolunda atacağınız ilk somut adım bu unsurların resmi olarak tescillenmesi olacaktır. Marka ve logo tescilinden patent ve faydalı model tescillerine kadar birçok farklı hizmetten yararlanarak kurumsal destek alabileceğiniz firmamız uzmanlığı ile sizin yanınızda. Uzman personeller ve profesyonel kurumsal çözümlerimiz ile Iğdır patent ve marka tescil firması olarak her yönden markanızın ve ürünlerinizin yanında durmaya devam ediyoruz.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara