Isparta Marka Patent Tescil

Isparta

Marka Patent Hizmetleri

Isparta ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Marka ve patent araştırma süreçlerinin tamamlanmasının ardından Isparta patent marka tescil firması olarak uzman desteğimizle diğer tüm süreçlerin en başından sonuna kadar sürdürmeye devam ediyoruz. Talepleriniz doğrultusunda markanızın adının veya ürünleriniz için sizin adınıza patentlerin alınması mümkündür. Kanunlara ve yönetmeliklere uygun biçimde ayrıca Türk Patent ve Marka Kurumu kriterlerine bakılarak sizin için en etkili ve verimli kurumsal stratejiler geliştirilmektedir.

Patent marka tescil hizmetlerinde: 

  • Danışmanlık Hizmeti
  • Vekillik
  • Eğitim

Hizmetlerimizden yararlanarak uzman personellerimiz tarafından sizin için sürecin en iyi şekilde yönetilmesini sağlamanız mümkündür. Buluşlarınızın tüm haklarına sahip olmak olabilirsiniz. Firma adının korunması, ürünlerin faydalı model, tasarım tescili gibi seçenekler ile güçlendirilmesi sizi sektörde ileri taşıyacak en temel faktörler olarak değerlendirilebilir.

İlginizi çekebilir: Hakkari Patent

Marka Tescilinde Uzman ve Kurumsal Çözüm Önerileri

Kurumsallaşma yolunda size ve firmanıza uzman desteği sunuyoruz. Tescil işlemlerinizin uzman eller tarafından gerçekleştirilmesini sağlamaya devam ediyoruz. Uzman çözüm önerilerimizden yararlanarak patent veya marka tescil başvurularında aldığınız olumsuz yanıtların ortadan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Sizin için sağladığımız bu uzmanlık ve kurumsal çözümler sayesinde rahatlıkla sonuç alabilirsiniz.

Öte yandan endüstriyel ya da geleneksel metotlar ile tasarlanan ve geliştirilen ürünler için tasarım tescil veya faydalı model patentleri alınır. Bu alanda taklitlerinin ve rakipler tarafından kullanımının önüne geçilmesi mümkündür. Türkiye’nin patent haritası incelendiğinde bu tip uzman çözümlerinin etkisinin yüksek olduğu görülmektedir.

Isparta Patent Marka Tescil Hizmetleri

Marka tescilinde uzman farkıyla işletmenizi sektörün parlayan yıldızlarından biri haline dönüştürmeniz mümkündür. Tescilli logolar, patent araştırması, isim, unvan ve slogan tescilleri başta olmak üzere birçok farklı hizmetten yararlanarak en hızlı şekilde çözüm elde etmeniz sağlanır.

Alanında uzman ve deneyim sahibi profesyonellerden oluşan ekiplerimiz tarafından sizin için marka ve patent süreçlerinde danışmanlık ve vekillik hizmetleri sunulacaktır. Isparta patent ve marka tescil firması olarak ihtiyacınız olan tüm temel konularda sizin için profesyonel destek ve hizmetlerimizle başarılı sonuçlar elde etmenize katkı sunmaya devam ediyoruz.

Isparta Patent Başvuru ve Süreç Takibi

Patent ve marka tescilinde araştırma safhası kadar başvur sürecinin takip edilmesi ve eksiklerin belirlenmesi de son derece önemlidir. Söz konusu süreç kapsamında bazı temel unsurların atlanması veya belirli kriterlerin sağlanamaması hallerinde firmanız veya sizin için süreç aleyhinize işlemeye başlayacaktır.

Kurumsal bir marka olmaya hazırlanan işletmelerin tescil süreçlerini uzman firmamıza devrederek bu işlemlerin kısa süre içinde tamamlanarak gerçekleştirilmesini sizler için sağlamaya devam ediyoruz. Profesyonel yardım alarak Isparta patent ve marka tescil firması sizin için tüm bu sürecin başarılı şekilde yürütülmesini sağlar. Faydalı modelden tasarım tesciline, patent işlemlerinden tescile dair merak ettiğiniz ve almak istediğiniz her hizmet adına kurumsal desteğimizden yararlanabilirsiniz.

Isparta Patent, Tasarım Tescili ve Faydalı Model Başvurusu

Patent kavramı ülkemizde henüz yeni yeni oturmaya başlasa da benzer şekilde diğer tescil unsurları ile karıştırılmaktadır. Yeni bir buluşun haklarına sahip olmak ve fikrinizin gerçeğe dönüştürülmesinin ardından başkaları tarafından kullanımına, üretimine engel olmak için patent alınması gerekecektir. Öte yandan faydalı model ve tasarım tescillerinde ise mevcut ürünlerin geliştirilmesi veya farklı biçimlerde endüstriyel ya da geleneksel olarak tasarlanan ürünlerin tasarım tescillerinin gerçekleştirilmesi farklı şeyleri ifade edecektir.

Patent, faydalı model veya tasarım ve marka tescilleri için Isparta patent ve marka tescil firmamızın uzmanlığından yararlanarak başarıya giden yolda profesyonel çözümler alabilir ve karmaşık tescil sürecinin en kısa sürede güvenle gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara