İstanbul Marka Patent Tescil

İstanbul

Marka Patent Hizmetleri

İstanbul ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

İstanbul’da yer alan firmanızın rekabet avantajına sahip olması, markanızın izinsiz kullanılması veya size ait olan ürünün kopyalanarak ticari amaçlı olarak kullanılması gibi risklere karşı yapacağınız patent başvurularında size danışmanlık hizmeti veren İstanbul patent danışmanlık firması tüm konularda size yardımcı oluyor. Çok geniş bir Pazar olan ve ticaretin başkenti olarak bilinen İstanbul’da firmanızın ayırt edici bir özelliğe sahip olması, markanızın korunması veya size ait olan bir tasarımın farklı alanlarda kullanılmaması için patent başvuruları yapmanız ve marka tescil işlemleri ile kendimizi yasal olarak garantiye almalısınız. Patent ve tescil işlemleri sonrasında yasal olarak size ait olan tüm ürün, hizmet ve tasarımlar izinsiz olarak kullanıldığında yasal yaptırımlar ı-uygulatabiliyorsunuz.

İstanbul Patent – Cadde Patent

Buluş yapmak istediğinizde veya İstanbul pazarına yeni bir ürün sunmak istediğinizde haklarınızın korunması için patent başvurusu yapmanız gerekiyor. Yasal olarak ticari haklarınızı korumak adına yapacağınız patent başvurularında size profesyonel olarak danışmanlık hizmeti veren İstanbul patent firması sizin adınıza patent başvuru sürecini takip ediyor. Kısa süre de patent başvurularınızı sonuçlandıran ve adınıza tescil edilmiş markaları belgeleyen firma bu alanda tecrübeli ve deneyimli bir firma olarak sizlere patent süreci boyunca her konu da hizmet veriyor. Günümüzde ticari çıkarlarınızı korumak veya size ait olan bir ürün veya hizmetin izinsiz kullanılmasını önleyebilirsiniz. Marka değerinizi koruyabilmek adına patent başvuruları yapmanız gerekiyor.

İstanbul Patent

Buluş sahiplerinin ürün ve markalarını tescillendirme işlemini yapan İstanbul Patent,bu konuda hizmet almak isteyen müşterilerimize en kaliteli şekilde yardımcı olmaktadır. Firmamız üzerinden kurumsal markalarınızı tescil ettirebileceğiniz gibi buluşlarınızı da güvence altına alabilirsiniz. Bunun için uzman ekibimizden ihtiyacınız olan desteği alabilirsiniz. Bütçenizi zorlamayacak şekilde ve gerekli hukuki prosedürlere uygun biçimde hareket eden firmamız sayesinde tescil başvurularınızı gerçekleştirebilir, patent tescil sürecinizi sorunsuz olarak geçirebilirsiniz.

Deneyimli Danışmanlık Hizmeti ile Tescil Başvurusu

Müşteri memnuniyeti prensibi ile yola çıkan firmamız, deneyimli ve kaliteli danışmanlık kadrosu sayesinde tescil işlemlerinizi halledebilmenize yardımcı olmaktadır. Buluşlarınızın ve profesyonel alanlarda kullanacağınız markanızın tescil başvurusu için vakit kaybetmeden firmamıza başvurmalısınız. Uzman ekibimizden süreç yönetimi konusunda destek alabilirsiniz. Bu sayede icatlarınızın veya markanızın size ait olduğunu kesinleştirebilir, kendi markanızı daha orjinal hale getirebilirsiniz.

Günümüzde marka, piyasada bulunan diğer rakiplerden rahatlıkla sıyrılmayı sağlayan ve tanınabililirlik açısından simge haline gelmiş bir kavram olarak karşımıza çıkmaktadır. Verdiğiniz hizmet veya pazarladığınız ürünleri en iyi şekilde temsil etmenizi sağlayan markaların eşsiz ve orjinal olması önem taşımaktadır. Siz de piyasadaki rakiplerinizin bir adım önüne geçmek ve markanız ile ön plana çıkmak istiyorsanız profesyonel destek ekibimizle iletişime geçerek bu süreçi en iyi şekilde yönetebilirsiniz. İstanbul Patent hizmetlerini güvenilir şekilde alabileceğiniz firmamız üzerinden markanızı tescil ettirebilirsiniz. Kendi markanıza sahip olmanın güvencesini sonuna kadar hissedebilirsiniz.

Patent Tescil ile Ürün Belgelendirme

Buluş sahiplerinin kendi markasını yönetme hakkını elinde bulundurduğu patent, buluşların sanayi dünyasında kullanılabilmesini ve uygulanabilmesini sağlamaktadır. Ticari bir prestij göstergesi olan patent işlemi, rakiplerinize karşı pek çok avantaj elde etmenize ve yasal haklardan yararlanmanıza olanak tanımaktadır. Siz de patent tescil işlemi sayesinde yenilikçi fikirlerinizi ekonomik, teknik veya sosyal anlamla hayata geçirebilmenin güvencesini yaşayabilirsiniz. Patent tescili sayesinde dilerseniz ürününüzü pazarlayabileceğiniz gibi farklı firmalar üzerinden işletilmesini de sağlayabilirsiniz. Patent tescil işlemleriniz için profesyonel hizmet alabileceğiniz ekibimiz sayesinde gerekli araştırma süreci en iyi şekilde atlatılmakta ve dosyalarınız kısa süre içerisinde hazır hale getirilmektedir.

Müşteri güvencesi ve alanında uzmanlaşmış ilerleyiş şeklimiz sayesinde patent hizmeti alabileceğiniz firmamız, kanun ve kararnameler kapsamında usüllere uygun biçimde kaliteli çözümlerle bilgilendirilmenizi sağlamaktadır. Patent almak istediğiniz buluşunuzun veya markanızın uygun olup olmadığına karar veren uzman personellerimiz, bu konuda detaylı biçimde bilgilendirilmenize yardım etmektedir. Siz de alanında başarılı ve güvenilir şekilde hizmet veren firmamız üzerinden merak ettiğiniz bütün detaylar hakkında bilgi sahibi olabilir, ihtiyacınız olan hizmeti en uygun şekilde alabilirsiniz.

Yenilikçi Buluşlar İçin Faydalı Model Kullanım Hakkı

Markanız ve ürününüz üzerinden gerçekleştireceğiniz patent tescil başvurusunun yanı sıra faydalı model başvurularınızı gerçekleştirerek yenilikçi buluşlarınız üzerinde hak sahibi olabilirsiniz. Bu süreçte uzman ekibimiz tarafından buluşunuz yenilik yönünden araştırmaya tabi tutularak en doğru bilgilendirme tarafınıza iletilmektedir. En çok tercih edilen patent firmalarından birisiyiz. Ürettiğimiz etkili çözüm önerilerinden yararlanabilir, teknik avantajlar elde edebilirsiniz.

Pek çok sektörde ihtiyaç duyulan belgelerden olan kalite belgesi, hizmet standartlarını bir adım öne taşımak açısından öneme sahip olmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve kalitenin göstergesi olan bu belgeler, verdiğiniz hizmetin güvenirliğinin de kanıtı niteliğinde olmaktadır. Siz de profesyonel ekibimiz tarafından marka ve patent tescili konusunda yardım alabilirsiniz. Hizmetlerinizi ileriye taşıyabilir, bütün süreçlere dair detaylı bilgileri edinebilirsiniz. İstanbul Patent firmamız üzerinden durumunuzla ilgili en etkili çözümlere dair bilgi sahibi olarak patent konusunda uzmanlaşmış firmamızın hizmetlerinden güvenilir şekilde yararlanabilirsiniz.

Ulusal çevrede en çok işletmenin bulunması ve sektörden aldığı payın büyüklüğü ile İstanbul; işletmeler için vazgeçilmez bir konumdadır. Rekabetin birçok alanda ve fazla geliştiği bu iş merkezlerinde en önemli noktalardan biri de markalaşma olmuştur. Marka üretilen hizmet veya ürünü diğer işletmelerin ürünlerinden ayıran isim, sembol, sayı ve işaretlerden oluşur. Bu sayede üretilen ürünler farklılaşır ve işletmeye özgü bir duruma gelir. Bu farklılaşmayı yakalamak ve piyasada olunandan daha iyi bir yer edinmek için firmamızdan İstanbul Marka tescili konusunda hizmet alabilirsiniz. Sağladığı birtakım avantajları adına işletmelere faydası büyük olan marka tescili, işletmelerin önemle üzerinde durduğu bir konudur. Markalaşma süreci birkaç adımdan oluşur ve bu adımlar profesyonel bir şekilde atılmalıdır.

İstanbul Marka Tescili – Cadde Patent

Marka tescili için resmi kanallara başvurulması zorunludur. Türk Paten ve Marka kurumundan verilen bu onaylar için istenilen belge ve istekler bir uzman yardımıyla halledilmelidir. Marka adayını analizlerini sağlıklı bir şekilde yapan ve bu sayede eksik ve giderilmesi gereken hataları tespit eden firmamız; İstanbul marka tescili konusunda uzmandır. Uzman ve tecrübeli bir ekiple işletmelere gereken destek sağlanmakta ve markalaşma için gerekli aşamaların başarı ile geçilmesi konusunda profesyonel bir hizmet verilmektedir. İşletmelerin tüm verileri güvence altında tutulur. Resmi kanalların monotonluğunun üzerinden gelen firmamız, işletmelerin marka tescili için tüm aşamaları uygun ve hızlı bir şekilde tamamlamaktadır.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara