Kahramanmaraş Marka Patent Tescil

Kahramanmaraş

Marka Patent Hizmetleri

Kahramanmaraş ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Patent işlemlerinde yurt içinde ve yurt dışında tüm ürünler, buluşlar, geliştirilmiş hizmetler için patent danışmanlığı sunan Kahramanmaraş patent firması bu alanda çok tecrübeli deneyimli bir ekip ile sizlere hizmet vermektedir. Patent almak istediğiniz ürün, hizmet veya buluşun öncelikle patentlenebilirliğini inceleyen ekibimiz patent başvurusu için uygun olması durumunda başvuru dosyasını profesyonel olarak hazırlayarak sizin adınıza başvuru yapıyor. Patent başvurusu için sektör taraması yapan, sektörde benzer ürünler varsa size ait ürünün farklılığını belgeleyen danışmanlarımız bu alanda çok tecrübeli oldukları için başvurunuzun olumlu sonuçlanması için size hizmet veriyor.

Kahramanmaraş Patent – Cadde Patent

Kahramanmaraş patent firması sınai mülkiyet açısından sizlere sahip olduğunuz hakları koruma ve yasal zeminlerde hakkınızı arayabilmeniz için belge sahibi olma fırsatı sunuyor. Faaliyet gösterdiğiniz sektörde haklarınızı korumak ve pazarlama yöntemlerinizin daha verimli olmasını sağlayabilmek adına size verdiği patent ve tescil işlemleri ile günümüzde rekabet avantajı elde etmenizi sağlıyor. Kahramanmaraş bölgesi başta olmak üzere yurt genelinde patent ve tescil hizmeti veren firma aynı zamanda yurt dışı içinde size danışmanlık hizmeti veriyor. Profesyonel ve tecrübeli bir ekipten kurulu olan firma sahip olduğunuz düşünceleri, tasarımları, projeleri korumak ve ürünlerinizin kopyalanmasının önüne geçmek için sizlere danışmanlık hizmeti vermektedir. Patent başvurularında dikkat etmeniz gereken noktalar, patent standartları ve püf noktalar gibi konularda sizlere yardımcı olan firma ile iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.

Türkiye coğrafya itibari ile her bölgeden marka çıkarabilen bir pazardır. İşletmelerin ulusal ve küresel piyasada devamlı rekabet halinde olması, her an gelişimlerine devam etme istediği markalaşma konusuna verilen önemi artırmaktadır. Marka üretilen ürünün, aynı ürünü üreten diğer işletmelerin ürünlerinden farklılaşması adına isim, sayı, slogan ve işaretlerden oluşur. Bu durumdan dolayı marka tescili büyük önem kazanmaktadır. Kahramanmaraş marka tescili hizmeti veren firmamız işletmelerin markalaşmaya verdiği önemin farkındadır. Marka tescili sayesinde işletmeler birçok hak ve avantaja sahip olurlar. Farklılaşmayı yakalamak ve piyasalarda daha sağlam bir yer edinmek için firmamızdan markalaşma konusunda profesyonel bir destek alabilirsiniz. Bu destek sayesinde işleminiz kolaylaşacak ve hızlı bir şekilde bu meselenin üstesinden gelmiş olacaksınız.

Kahramanmaraş Marka Tescili – Cadde Patent

Marka tescili işlemi birden fazla aşamadan oluşan oldukça zor bir iştir. Bu durumdan dolayı profesyonel bir destek şarttır. Çok basamaklı bu işlemin hiçbir detayı atlanmamalı ve gereken özen gösterilmelidir. Tam da bu noktada Kahramanmaraş marka tescili konusunda uzman firmamız işletmelerin tüm beklentilerini karşılayacak düzeydedir. Türk Patent ve Marka Kurumuna marka tescili başvurusu yapılmadan önce firmamızın değerlendirmesi, tespitleri önemlidir. Yılların tecrübesi ile bu hizmet verildiğinden dolayı işletmeler teşhis edilen tüm eksiklikleri ve hataları eksiksiz bir şekilde gidermelidir. Tüm adımlar doğru şekilde izlendiğinde işletmeler hayalindeki markalaşmayı yakalayabilir ve iş dünyasında kendilerine daha farklı bir yer bulabilir.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara