Kastamonu Marka Patent Tescil

Kastamonu

Marka Patent Hizmetleri

Kastamonu ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Yurt dışı ve yurt içi marka ve isim tescil süreçlerinizde Kastamonu patent ve marka tescil firması olarak tüm uzmanlığımız ile yanınızda olmaya devam ediyoruz. Firmanızın tüm yönleri ile tescil ve patent başvuru işlemlerinin nasıl yapılacağı, başvuru öncesinde sorgulama işlemlerinin nasıl ve kimler tarafından yapılması gerektiği gibi başlıca konular dahil olmak üzere sizin için kurumsal çözüm önerileri ve stratejiler uzmanlarımız tarafından sunulacaktır.

Patent veya marka başvuru işlemleriniz öncesinde başvuru sürecine dair yapılması gereken tüm işlemlerin ve en doğru danışmanlık hizmetlerinin ortaya çıkarılması gerekecektir. Kastamonu’da sizin veya işletmenizin adına patent, faydalı model, marka tescil ve marka bulma gibi konularda kurumsal destek sunmaya devam ediyoruz.

İlginizi çekebilir: Kilis Patent

Kastamonu Patent ve Kalite Yönetimi Danışmanlık Hizmetleri

Şirketiniz için yeni marka isimlerinin bulunması, piyasa ve marka araştırmalarını yapıyoruz. Patent ön başvuru ve sorgulama gibi detaylar ve danışmanlık hizmetleri firmamız tarafından sunulan başlıca hizmetler arasında yer almaktadır.

Kurumsal çözüm önerilerimizden yararlanmak ve kısa süre içinde tüm patent ve tescil başvuru işlemlerinin tamamlanmasını sağlamak için alabileceğiniz başlıca hizmetler:

  • Tasarım Tescil ve Sorgulama
  • İsim ve Marka Tescili
  • Kalite Belgeleri
  • Patent Başvuruları ve Sorgulama

Kastamonu Marka ve Tasarım Tescil Hizmetleri

Faydalı model, tasarım tescil işlemleri, patent ve marka, isim tesciline ilişkin firmanızı sektörde rakiplerinden ayıracak birçok temel unsur sayesinde kısa sürede söz konusu sürecin başarılı bir şekilde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle size has ürünlerinizin tasarım tescil sorgulama işlemleri için uzman görüşlerinden ve hizmetlerinden yararlanmalısınız. Kurumsal çözüm önerileri almanız da mümkündür.

Markanızın öne çıkarılması ve yeni marka yaratma konusunda marka araştırma ve sorgulama işlemleri ile tescil başvuru işlemlerine kadar olan süreçte daima firmanızın yanındayız. Haklarınızın daima koruma altına alınmasını sağlıyoruz. Kastamonu patent tescil firması olarak kalite ve tescil yönetimine ilişkin kurumsal politikaların geliştirilmesi için firmamızın uzmanlığından yararlanabilirsiniz. Giderek artan rekabet ortamında tüm sektörler ve firmalar için tescil ve patent işlemleri artık birer zorunluluk haline gelmiştir. Bu ihtiyacınızın ortadan kaldırılması ve marka başarısının artırılması için hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Iğdır Patent

Profesyonel Patent ve Marka Tescil Başvuru Süreci

Patent veya marka tescil başvuru süreçleri bir hayli karmaşık ve yoğun bürokrasi gerektiren işlerdir. Bu nedenle sadece bu alanda uzman olmak yeterli değildir. Aynı zamanda deneyim sahibi olmak ve bu alanda bilgi birikimini en doğru şekilde başkalarına aktarabilmek gerekir. Buluşlarınızın sizin adınıza patentlenmesi veya firmanız tarafından geliştirilen modellerin faydalı model ile tescillenmesi gibi konularda uzman desteğimiz ve yılların tecrübesi ile daima yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Tüzel veya gerçek kişilerin tasarım patenti nasıl alınır, patent ve tescil süreci nasıl işler gibi sorularının yanıtlarını bulacakları firmamızdan uzman desteği almaları halinde tüm süreç en başından itibaren uzman gözetiminde gerçekleştirilecektir. Bu sayede rakiplerinizden önce davranarak marka ve ürün tescil adımlarının tamamlanmasını sağlayarak sektörde lider konuma gelebilirsiniz.

İsim Tescil, Marka Bulma ve Patent Araştırma Hizmetleri

İsim tescili, marka araştırması, patent sorgulama ve daha pek çok farklı konuda tescil, kalite ve patente dair merak edilen her detay uzmanlarımız rehberliğinde danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında sunulacaktır.

Marka tescilinde veya patentlerde gerçek veya tüzel kişi adına başvuru yapılabilir. Başvuru tercihlerine ve hizmet detaylarına göre yapacağınız işlemlerin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi ve kısa sürede sonuçlanması adına Kastamonu patent ve tescil danışmanlık ofisi olarak kurumsal ve profesyonel çözüm önerilerimiz ile yanınızdayız.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara