Kayseri Marka Patent Tescil

Kayseri

Marka Patent Hizmetleri

Kayseri ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Firmanızın sahip olduğu ürünlerin kopyalanmasını ve sizden izinsiz bir şekilde kullanılmasını önlemek, ticari çıkarlarınızı korumak ve markanızın değerini yükseltmek adına almanız gereken patentler için Kayseri patent firması ile iletişime geçebilirsiniz. Patent konusunda sahip olduğu deneyim ve tecrübe ile her konu da sizlere patent başvurusu yapabilme imkanı sağlayan danışmanlık firması somut olarak ürettiğiniz ürünlerin yanı sıra tasarımlar, iş fikirleri gibi konularda da patent başvurusu yapabilme imkanı sağlıyor. Danışmanlar ile yapacağınız toplantılar sonrasında hazırlanan başvuru dosyanız TPE’ne sunuluyor. Bu süreçte sizinle sürekli toplantılar yapılıyor ve geliştirilmiş ürünün veya buluşun tüm özellikleri detaylı bir şekilde başvuru dosyasına ileniyor. Ayrıca sektör ve Pazar taraması yapılarak bu ürüne en yakın ürünün özellikleri dosyaya eklenerek farklı yönleri net bir şekilde belirtiliyor.

Kayseri Patent – Cadde Patent

Kayseri bölgesinde faaliyet gösteren firmalar ve fikirleri olan girişimciler için patent başvuru hizmtleri veren Kayseri patent firması bu alanda çok tecrübeli bir firma olup yüzlerce patent başvurusu alarak patent alınmasını sağlamıştır. Ticaret kenti olan ve aynı zamanda sanayi üretim şehri olan Kayseri’de almak istediğiniz patentlerin yanı sıra marka tescil işlemleriniz konusunda da sizlere profesyonel olarak hizmet veriyor Özellikle yeni kurulan işletmelerin marka tescil işlemlerinde azami özenle çalışan danışman ekip farklı markalar ile sorun yaşamamanız için çok titiz bir çalışma yapıyor. Bu çalışma sonucunda markanızın sektörde ve piyasada olmayan bir marka olarak tescil edilerek patent almasını sağlayan firma çalışanları sahip oldukları tecrübe ile sizlere profesyonel bir şekilde hizmet veriyor.

Markalaşma ihracat ile ithalatta emniyetli bir ticaret için iş dünyasının mühim kriterlerinden birisi olmuştur. Bir yandan ulusal ve küresel çapta eşsiz olmanız bir yandan da ticarette güvenilir bir izlenim amacıyla firmamız Kayseri marka tescili hizmeti sunmaktadır. Marka tescili başvurusundan hemen evvel firmamızın yaptığı ön araştırmalar ile birlikte analizlerden sonra marka tescili süreci için eğer bir sorun tespit edilmezse Türk Patent ve Marka Kurumuna müracaat yapılır. Bu süreç isabetli yönetilmelidir. Marka tescili için başvuru adımları iyi takip edilmeli, marka araştırmaları en isabetli şekilde yapılmalıdır. Tam da bu noktada işletmeler yardıma ihtiyaç duymaktadır. Firmamız; ad, logo, sembol, figür fark etmeksizin, üretilen değerin marka araştırmaları noktasında profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Kayseri Marka Tescili- Cadde Patent

İşletmeler niçin marka tescili önemli? Sorusunu akıllara getirebilir. İşletme kuruluşlarının markalarını tescil ettirerek kanunlarca düzenlenmiş tescil sahibinin elde edeceği haklar olduğu gibi kullanabilir. İmal edilen değerin markalaşması piyasada imal edilen diğer mal ve hizmetlerle karıştırılmamasına katkı sağlar. Marka tescilini kazandıktan sonra kimse ürününüzün benzer yönlerini haksız rekabet oluşturacak şekilde izinsiz kullanamaz ve bu itibarla işletmenize zarar vermez. Bazı haklara sahip olunması, ulusal ve küresel düzeyde piyasada karşılık bulmak, müşteri hacminin artması ve diğer yatırım ortaklarının ilgisini kazanması yönüyle marka tescili çok önemlidir. Kayseri marka tescili hizmeti sunan firmamız sayesinde bu hakların hepsini elde edebilir ve ürününüze sınıf atlatabilirsiniz. Firmamız marka tescili noktasında tüm haklarınızı gizli tutar.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara