Kilis Marka Patent Tescil

Kilis

Marka Patent Hizmetleri

Kilis ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Türkiye’nin her noktasından veya yurt dışından marka tescil ve patent hizmetleri almak isteyen herkes için Kilis patent olarak kurumsal destek sunmaya devam ediyoruz. Biz, markanızın veya ürünlerinizin rakipleri arasından seçilebilir hale gelmesini sağlıyoruz. Markanızın öne çıkması için tescil işlemlerinizi uzman yardımı ile gerçekleştirebilirsiniz. Sektörde var olan taklitlerinizin veya isim hırsızlarınızın önüne geçilmesini sağlayabilirsiniz.

Geliştirdiğiniz tasarımlar ve ürünler için tasarım tescil, faydalı model başvuruları veya buluşlarınızın güvence altına alınmasını sağlarız. Markenızın gelecek nesillere aktarılması için patent hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Marka adı, sloganı veya logosu gibi temel işaretlerin de tescil işlemlerinin tamamlanmasının ardından markanızın kurumsallaşması ve sektörde öne çıkarılmasını sağlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Kastamonu Patent

Marka ve Patent Tescilinde Uzman Kadro!

Uzman kadromuz sayesinde marka ve patent tescil işlemlerinde araştırma ve sorgulama süreçlerinden başvuru işlemlerine ve onay sonrasında patent itiraz işlemlerine kadar firmanızın ihtiyacı olan tüm danışmanlık hizmetlerini sizin için vermeye devam ediyoruz. İster firmanız ister kendi adınıza tescillenmiş veya tescillenmesini istediğiniz ürünler için profesyonel destek alarak firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Ürün ve marka tescilini özellikle son yıllarda çok daha büyük bir önem kazanmıştır. Marka olma yolunda yerel birçok firma atağa geçer. Kurumsallaşma faaliyetleri kapsamında buluşlarını başka markalara kaptırmak istemediğiniz durumda firmamızın uzmanlığından yararlanarak tüm sürecin aktif şekilde yürütülmesini sağlayabilirsiniz. Fikir patenti olarak da anılan tüm fikri ve sınai haklarınızın korunması için gerekli süreç takibi yapılacaktır. Bu başvuru işlemleri uzman kadromuz tarafından sizin adınıza yönetilecektir.

Kilis Patent Marka Tescil Hizmetleri

Markanızı geniş kitlere ulaştırmak ve geniş kitlelere tanıtırken de rakipleriniz tarafından isim hakkınızın ve ürünlerinizin ihlal edilmemesini sağlamak için ilk yapmanız gereken tescil işlemlerinin tamamlanması olacaktır. Firmanızın güvende tutarak markanızın ve ürünlerinizin rakipler veya taklitçileri tarafında kullanılmasının önüne geçmeniz mümkündür.

Sizin için tüm tescil ve patent sürecini yakından takip ederek doğru ve etkili stratejiler belirleyen uzmanlarımızın hizmetlerinden yararlanarak kısa zamanda hızlı ve etkili sonuçlar alabilirsiniz. Kilis patent ve marka tescil işlemlerinde uzman desteği almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Marka, Tasarım ve Patent Tescilinde Hızlı Sonuçlar

Tescil işlemleri özellikle firmalar için oldukça zorlu bir süreci beraberinde getirmektedir. Yoğun bürokratik süreç, can sıkıcı işlemler ve detaylar içinde boğulmadan işlem gerçekleştirmek ve sürecin en hızlı ve etkili sonuçları vermesini sağlamak için profesyonel destek alabilirsiniz.

Markanızın ismini ve ürünlerinizi riske atmadan kolayca güvence altına almak ve Türk Patent ve Marka Kurumu başta olmak üzere yerli – yabancı tüm resmi yetkili kuruluşlardan taleplerinize göre tescil süreçlerinin yönetiminin gerçekleştirilmesi için marka ve patent tescil ofisimizden danışmanlık ve kurumsal destek hizmetleri almanız mümkündür. Türkiye’de patent almış ürünler ve patent çalışmalarına ilişkin tüm merak edilenler hakkında uzman desteğimizden faydalanabilirsiniz.

Kilis Patent ve Marka Tescil Danışmanlık

Patent ve marka tescil işlemlerinizin kısa sürede firmanız veya sizin adınıza gerçekleştirilmesini sağlayarak buluşlarınızın, geliştirdiğiniz ürünlerin veya markanızın adını tescil ettirmek için uzman desteği almanız son derece önemlidir. Sizin için tüm bu karmaşık ve zorlu süreçleri profesyonel kadromuz ile yürüterek en hızlı sonuçları almanızı sağlıyoruz.

Marka tescil, patent, faydalı model başvurusu, sorgulama ve araştırma hizmetleri başta olmak üzere Kilis patent ve tescil firması olarak tüm danışmanlık ve süreç takip hizmetlerimizden faydalanmanız mümkündür. Uygun fiyat avantajları ile firmamızdan kurumsal destek alarak patent marka tescil danışmanlık ve başvuru hizmetlerine yönelik uzman yardımı alarak hızlı ve güvenli çözümler elde etmeniz mümkündür.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara