Kırıkkale Marka Patent Tescil

Kırıkkale

Marka Patent Hizmetleri

Kırıkkale ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Türkiye’de patent ve marka tescil işlemlerinde yetkili kuruluş Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesinde faaliyetlerine devam eden Türk Patent ve Marka Kurumudur. Kırıkkale patent olarak işletmeniz veya sizin adınıza gerçekleştirmek istediğiniz patent ya da tescil işlemleriniz için kurumsal destek sağlıyoruz. En kısa sürede söz konusu kurum üzerinden gerekli resmi belgelerin ve onayların alınmasını sağlıyoruz.

Sizler için yürüttüğümüz bu tip hizmetler kapsamında elde edeceğiniz en büyük avantaj ise başvuru süreçlerinin daha kısa zamanda sonuçlanması olacaktır. Başarı oranı yüksek olarak uzman kadromuz tarafından patent ve marka araştırmasından başlayarak başvuru ve süreç takibine kadar olan tüm aşamalarda derinlemesine çalışmalar yapıyoruz. Markanız veya sizin adınıza en doğru sonuçların alınmasını hedefliyoruz.

İlginizi çekebilir: Kırklareli Patent

Kırıkkale Patent ve Marka Tescil Hizmetiyle Öne Geçin!

Patent ve marka tescil hizmetlerinin önemini kavramak için öncelikle bu iki kavramın özelliklerini tanımlamak gerekir. Patent, belirli süre tüm üretim, satış ve kullanım hakkına sahip olmanızı sağlar. Buluşunuzun alanında tek ve sadece size ait olmasını sağlayacaktır. Benzer şekilde marka tescilinde ise isim, unvan, logo, işaret veya diğer tüm sembollerin yine tescillenerek rakipler veya taklitçiler tarafından kullanımının önüne geçilebilir.

Markanızı tescilleyerek, ürünlerinizi patent veya faydalı model, tasarım tescili gibi unsurlar ile güvence altına alarak sektörde lider konuma yükselebilirsiniz. Kırıkkale patent firması olarak size oldukça karmaşık ve zorlu gibi görünen tüm bu süreçleri takip ediyor ve sonuçlandırıyoruz. Sektörde rakiplerinizi geride bırakmak ve başarılı adımlarla kurumsallaşmak için profesyonel destek alabilirsiniz.

Kırıkkale Kurumsal Patent ve Tescil Firması

Marka tescili veya icatlarınızın ya da ürünlerinizin patent ve tescil işlemlerinin tamamlanması için uzman bir destek ofisi ile çalışmanız gerekecektir. Bu alanda yıllardır sağladığımız kurumsal destek ile birçok firmanın ve gerçek kişinin kendi veya firmaları adına markalarının tescil edilmesi ve ürünlerinin tüm haklarının elde edilmesini sağladık.

Rakiplerinizi geride bırakarak Kırıkkale patent olarak sizin için tescil ve patent hizmetlerinizin başarılı bir şekilde yürütülmesini sağlıyoruz. Firmamız ve personellerimizin uzmanlığından yararlanarak beklentilerinizden çok daha kısa bir sürede hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Uzman Patent ve Tescil Ofisleri İle Çalışmak Neden Önemli?

Kırıkkale patent ve marka tescil danışmanlık ofisi olarak sizin adınıza profesyonel olarak tüm süreci takip ediyoruz. Kısa sürede etkili sonuçlar almanızı sağlıyoruz. Ürünlerinizin veya markanızın başarılı bir şekilde ilgili resmi kurumlardan onay alması ve taklitlerinin önüne geçilerek sektörde lider olması için uzman bir firma ile çalışmak size birçok yönden avantaj sağlayacaktır.

Alanında uzman ve deneyim sahibi personellerimiz tarafından yürütülen patent ve marka tescil süreçlerinde Kırıkkale patent ve marka ofisi olarak merak ettiğiniz her konuda danışmanlık hizmeti veriyor ve sürecin sizin adınıza yürütülmesini sağlıyoruz.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara