Kırklareli Marka Patent Tescil

Kırklareli

Marka Patent Hizmetleri

Kırklareli ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Markanıza ait patent ve tescil başvuru işlemlerinde kurumsal destek ve çözümler almak için Kırklareli patent marka tescil hizmetlerimizden gönül rahatlığıyla yararlanabilirsiniz. Marka araştırması, patent başvurusu veya tescil süreçlerine dair merak ettiğiniz ne varsa cevaplıyoruz. Hizmetlere yönelik kurumsal destek almak için firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz. Patent veya faydalı model ile buluşlarınızın veya geliştirdiğiniz ürünlerin tüm haklarına sahip olabilir ve sektörde başarılarınız ile ön plana çıkabilirsiniz.

Buluşlarınızı patent ile koruyarak veya geliştirilen modellerin faydalı model, tasarım tescil gibi hizmetler ile güvence altına alınmasının sağlanması adına uzman kadromuz ile yanınızdayız. Kurumsal hizmet talebinde bulunarak rahatlıkla Türk Patent ve Marka Kurumu üzerinden sürecin başlatılmasını sağlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Kırıkkale Patent

Kırklareli Patent ve Faydalı Model Hizmetleri

Firmalar açısından patent, faydalı model veya tasarım haklarının korunması ve yönetilmesi son derece önemlidir. Resmi tescil işlemlerinin ardından öte yandan lisanslama ve kullandırma gibi unsurlar için ticari rekabetinizde de birçok açıdan avantaj sağlayacaktır. Patent marka tescil işlemleri gibi konularda kurumsal destek almak önemlidir. Uzman desteği ile tüm sürecin yürütülmesini sağlamak için firmamızdan yardım ve teknik destek alabilirsiniz.

Alanında uzman patent mühendislerimiz ve vekillerimiz ile firma, marka ve ürünlerinizin tescillenerek en doğru unsur ile güvence altına alınması mümkündür. Çoğu zaman birbirine karıştırılan patent ve faydalı model kavramları temelde iki farklı unsuru belirtir. Patent ve faydalı model farkları arasında en temel fark birinin bir fikir sonucu ortaya çıkan ve daha önce hiç kimse tarafından üretilmemiş veya patenti alınmamış olması durumunda verilir. Faydalı model ise mevcut ürün üzerine yapılan eklemeler ve geliştirmeler ile verilmektedir. Sizin veya firmanızın adına yapılacak başvurularda hangi tür stratejilerin kullanılacağını belirleriz. Hangi başvuru adımlarının izlenmesi gerektiği sizler için uzmanlarımız tarafından belirlenecektir.

Kırklareli Marka Patent Tescil İşlemleri

Marka patent ve tescil işlemlerinde ürünlerin patentin veya faydalı model başvurularının yapılması ya da marka tescili ile isim, slogan ve işaretlerin kullanım haklarına sahip olunması son derece önemlidir. Yurt içinde ve yurt dışında kurumsal firmalar adına yapılacak başvuruların ardından patent ve tescil süreçlerine ilişkin profesyonel destek almak için hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Markanız veya ürünleriniz adına tescile dair herhangi bir işlem yapmadan önce ne tür stratejilerin uygulanıp uygulanmayacağının belirlenmesi son derece önemlidir. Bunun belirlenmesi ise Kırklareli patent ve tescil danışmanlık firması olarak sizin için uzman ekiplerimiz tarafından yapılacaktır.

Kalite Belgeleri ve Marka Patent Başvuruları

Kurumsallaşma yolunda günümüzde firmalar arasında rekabet bir hayli yüksektir. Artan bu rekabet ortamında firmaların isim ve ürün haklarını almaları ise sektörde öne çıkmalarını sağlayacak en temel unsurla arasında yer alır. Ürünlerinizin tasarım veya teknik detaylarına ilişkin en doğru şekilde tescillenmesinin yanı sıra firma, ürün ve hizmetlerinin kalite belgeleri ile tescillenmesi de sizi markalaşma yolunda öne çıkaracaktır.

Başarılı bir ürün ve marka yönetimi gerçekleştirmek ve rakiplerinizi geride bırakarak kurumsal destek almak için fikir patenti gibi fikri ve sınai hakların tamamının tescillenmesi adına kurumsal destek almanız tavsiye edilir.

Patent Marka Tescil Hizmetlerinde Profesyonel Yaklaşım!

Buluşlarınızın patent stratejileri ile tescillenmesi ve marka tescili yapılarak sektörde ilk sırada yerinizi almak için kurumsal firmalar ile çalışmanız gerekecektir. Sizin bu zorlu süreçte hızlı sonuçlar almanızı sağlamak için gerçekleştirdiğimiz tüm hizmetlerimizde profesyonel ve kurumsal çözüm önerilerimiz ile destek sağlamaya devam ediyoruz. Kırklareli patent ve marka tescil hizmetlerinde sizin ve markanız adına çözüm sunuyoruz.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara