Kırşehir Marka Patent Tescil

Kırşehir

Marka Patent Hizmetleri

Kırşehir ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Marka tescil belgesi alma ve buluş hakkında patent başvurusu yapma konusunda hizmet sunuyoruz. Tüm bireysel ve ticari müşterilerine profesyonel kalitede hizmet sunan Kırşehir Patent firmamız, sektörün en güvenilir firmalarından biri haline gelmiştir. Kurulduğu günden bu yana patent alma prosedürlerine hakimdir. Donanımlı ve tecrübeli ekibiyle hizmet veren firmamız, buluşunuzun patentini en kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde alabilmeniz için gerekli danışmanlık hizmetlerini sağlar.

Her biri alanında uzman ve tecrübeli çalışan kadromuz sayesinde siz de en kısa sürede yapmış olduğunuz buluş hakkında yasal ve hukuki korumaya ulaşabilirsiniz. Buluşunuzun başka kişiler tarafından çalınmaması, diğer ticari ve hizmet faaliyetlerinde kullanılmaması için buradayız. Rakipleriniz tarafından kopyalanmaması için Türk Patent ve Marka Kurumu’na başvuruda bulunarak patent almanız gerekmektedir. İşte bu tür patent başvurularında süreci en iyi şekilde yönetebilmek için firmamızın bünyesinde çalışan deneyimli ekibimizden destek alabilirsiniz.

İlginizi çekebilir : Bayburt Patent

Patent Alma Süreci Nasıl İşler?

Müşteri memnuniyetini odak noktasına koyan firmamız, patent başvuru süreci içinde gerçekleştirilmesi gereken tüm yasal ve hukuki prosedürleri başarılı şekilde uygulamaktadır. Patent almak için başvuruyu yapan ilk kişi, herhangi bir aksi durum ortaya çıkmadığı sürece, Türk Patent ve Marka Kurumu’ndan patent isteme hakkına sahiptir. Dolayısıyla, buluşlar konusunda ilk başvuru yapan kişi olmak önemlidir. Hızlı hareket etmek ve bir an önce yasal başvuru işlemlerini tamamlamak patent alabilme konusunda çok büyük önem taşımaktadır.

Siz de deneyimli ve güvenilir personel kadrosuna sahip firmamızı tercih ederek, patent başvuru işlemlerinde en bir adım öne çıkabilirsiniz. Patent alırken en önemli ilk aşama buluş sahibinin Türk Patent Enstitüsü’ne başvuruda bulunmasıdır. İkinci olarak, gerekli patent araştırması yapmasıdır. Kırşehir Patent firmamız, hem başvuru sürecinde kişilerden veya kurumlardan talep edilen yasal belgeleri hazırlama sürecine destek olur. Aynı zamanda başvuru yapılırken istenen araştırma işlemlerini tamamlamada tüm müşterilerine profesyonel destek sunmaktadır.

Güvenilir ve Hızlı Hizmet

Firmamız deneyimli kadrosu sayesinde Türk Patent ve Marka Kurumu başvurusu yaparken en büyük destekçiniz olmaktadır. Gerekli patent başvuru işlemlerini uygulamaya koyan firmamızda, her bütçeye uygun fiyat seçenekleriyle kurumsal hizmet sunulmaktadır. Patentini almak istediğiniz buluşun, daha önceden yapılıp yapılmadığını kapsamlı bir şekilde araştırmak, benzerleri arasındaki farklılıkları açık bir şekilde ortaya çıkarmak, patent başvurusunun onaylanması açısından çok büyük önem taşımaktadır. Bu yüzden tüm bireysel ve ticari patent başvurularında belgelerin nasıl hazırlanacağı konusunda detaylı bilgileri öğrenmek için firmamızın deneyimli uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Ayrıca patent başvuru işlemleri sırasında yapılan patent sorgulama sürecinde, buluşun teknik detaylarının da iyi belirlenmesi önemlidir. Daha önce buluşa benzer şekilde yapılmış olan diğer ürün ve hizmetlerin patent almaya engel olmaması için mevcut buluşun en kapsamlı ve ayrıntılı şekilde tarifnamesinin hazırlanması gerekmektedir. Bu koşullar altında Türk Patent ve Marka Kurumu’na ilk patent başvurusunda bulunan kişi olmak için siz de firmamızdan profesyonel destek alıp, başvuru işlemlerinizi en kısa sürede sonuçlandırmanın zeminini hazırlayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Hizmet

Müşteri memnuniyetine büyük önem veren firmamız, patent alma ve marka tescil sektöründe faaliyetlerine başladığı günden bu yana bireysel ve ticari kurumlar için en uygun fiyatlı hizmetler sunmaktadır. Patent başvurularını gerçekleştirmek için firmamızın deneyimli ekibine gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. Aynı zamanda patent başvuru sürecinin en sonuna kadar gerçekleştirilen tüm hizmetler için uygun fiyat garantisi sunan firmamız, sektörün en çok tercih edilen şirketleri arasında yer almaktadır. Hemen Kırşehir Patent firmamıza ulaşarak başvurunuzu başlatabilirsiniz.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara