Kocaeli Marka Patent Tescil

Kocaeli

Marka Patent Hizmetleri

Kocaeli ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Günümüzde yeni bir buluşa sahipseniz patent işlemleri ile bu buluşun size ait olduğunu resmi olarak ilan etmiş oluyorsunuz. Peki patent başvurusu nasıl yapılır, hangi şartlara sahip olmak gerekir diye düşünüyorsanız bu konuda Kocaeli patent firması size danışmanlık hizmeti sunuyor. Patent alabilmek için öncelikle buluşunuzun sektörde, pazarda veya farklı alanlarda daha önce bulunmamış veya geliştirilmemiş olması gerekiyor. Bu konuda sizin için sektör ve Pazar taraması yapan danışmanlık firması buluşunuzun en yakın benzeri olan ürünü buluyor ve sizin buluşunuz ile bu ürünün arasındaki farkları net bir şekilde tespit ederek başvuru dosyanıza ekliyor. Ayrıca buluşunuz ile ilgili olarak eğer sıfırdan bir ürün geliştirmişseniz bu konuda sahip olmanız gereken şartları sağladığınız, bir ürünün geliştirerek yeni bir ürün elde etmişseniz geliştirilen ürünün size ait olduğu veya muvaffakiyet belgesine sahip olduğunuzu tescil etmektedir.

Kocaeli Patent – Cadde Patent

Kocaeli patent firması bu alanlarda yüzlerce patent başvuru yapmış ve başarılı bir şekilde sonuçlandırmış olan bir firma olduğu için gönül rahatlığı ile iletişime geçerek danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Alanında uzman çalışanları ile sizlere hizmet veren danışmanlık firması ürün, hizmet, fikir veya tasarımınız için patent başvurusu yaparak ilgili konu için başvuru dosyasında olması gereken tüm evrakların eksiksiz bir şekilde temin edilmesini sağlıyor. Kısa süre de başvuru işlemlerini yapan firma sürecin başarılı bir şekilde sonuçlanmasını sağlıyor.

Bir işletmenin mal ya da hizmetini alternatif tüm işletmelerinkinden farklılaştıran işarete marka adı verilmektedir. Bu noktada marka tescil işleminin işletmelere ve markalaşmaya önem veren tüm firmalara pek çok kazancı olacaktır. Dolaysıyla bu hususa işletmelerin ve firmaların ne kadar hassas eğilmeleri gerektiği ortadadır. Türkiye’de markanızı tescil kapsamına aldırmak için, Türk Patent ve Kurumu’na müracaat etmeniz lazım gelmektedir. Marka tescili sayesinde haksız kazanç elde eden kötü niyetli üçüncü kişilere karşı ürününüzü kanunen korumuş olacak ve mahkeme önünde ileri sürülebilecek haklara sahip olacaksınız. İşte bu gibi hususlarda problem yaşamamanız adına Kocaeli Marka Tescili noktasında sizlere hizmet vermekteyiz.

Kocaeli Marka Tescili – Cadde Patent

İşletme tabelalarında tanıklık ettiğiniz isimlerin çoğu markadır ve ezici üstünlüğü tescillidir. İşletme sahipleri günümüzde bu konuda ekonomi bilincinin de artması ile daha fazla hassaslaşmıştır. İşletme olarak herhangi bir marka ya da logo isminde / şeklinde karara vardıysanız; avantajlardan yararlanabilmek ve markayı kaybetmemek için zaman kaybetmemelisiniz. Direkt bizlere başvurabilir ve hâlihazırda Kocaeli marka tescili hizmetimizden istifade edebilirsiniz. Marka tescili ile birlikte tescil ettiğiniz markanın bütün kullanım haklarına erişebileceğiniz gibi üçüncü kişilere karşı da mahkeme karşısında haklarınızı ileri sürebileceksiniz.  Tüm bunları en doğru şekilde ve kısa sürede yapılacak olan bir marka tescili süreci ile elde edebileceksiniz. Doğru yürütülen bu sürecin sonundaysa yukarıda zikredilen tüm haklara kavuşmuş olacaksınız.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara