Konya Marka Patent Tescil

Konya

Marka Patent Hizmetleri

Konya ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Patent almak veya patent başvurusu yapmak istediğinizde ilgili yönetmelikler ile boğuşmak, yerine getirmeniz gereken standartları araştırarak uzun uzun zaman kaybetmek yerine sizlere bu konuda hizmet veren Konya patent firması ile iletişime geçebilirsiniz. Patent süreçleri ile ilgili sahip olduğu tecrübe ve deneyin ile sizlere danışmanlık hizmeti veren firma patent başvuru yapmak istediğiniz ürün ile ilgili olarak Pazar araştırması yaparak ürünün farklı yönlerini tespit ediyor ve bu farklılıkları başvuru dosyasında belirtiyor. Ayrıca ürüne en yakın ürünü inceleyerek fayda ve sonuç kısımları ile ilgili bilgileri başvuru dosyasına işleyen danışmanlar patent başvurularınızın olumlu sonuçlanması için önemli olan püf noktalarını sizler için özel olarak başvuru dosyasında işliyor.

Konya Patent- Cadde Patent

Patent işlemleri ile ilgili yeterli bilgiye sahip değilseniz veya patent başvurusu için zaman kaybetmek istemiyorsanız sizlere profesyonel olarak danışmanlık hizmeti veren Konya patent firmasını tercih edebilirsiniz. İş fikirleri, tasarımlar, buluşlar, ürünler veya marka tescil işlemleri konusunda tecrübeli bir danışmanlık firması olarak hizmet veren Konya Patent firması bu alanda yüzlerce patent başvurusu için danışmanlık hizmeti vermiş ve tecrübe sahibi olmuştur. Marka tescil işlemlerinde sahip olduğu tecrübeyi sizinle paylaşan firma, sizlerle yaptığı toplantılar sonucunda mark değerinizi koruyacak ve aynı zamanda artıracak patent başvurunuzu yaparak sizin için süreci takip etmektedir. Süreç sonunda başarılı olarak sizin adınıza patent alan firma marka değerinizin pazarda rekabet avantajı yaratmasına da katkı sağlamaktadır.

Markanın ne demek olduğu ve iş dünyasında ne kadar mühim olduğu artık pek çok işletme ve ticari kurum ve kuruluşlar tarafınca bilinmektedir. Marka sadece bir firmanın logo kazanmasına veya bir sembole sahip olmasına yol açmaz. Pek çok getirisi olan markanın en önemli ve en mühim niteliği elbette sahip olan firmaya birtakım kanuni hakları da getirmesidir. Öte yandan birtakım kanuni haklar elde edilmekte ve bir yandan da aleyhte açılacak hak davalarına karşı koruma kazanılmış olacaktır.

O halde biraz daha derinleştirmekte fayda var; Konya marka tescili noktasında hummalı bir hizmet veren firmamız bu noktada sizlerle birlikte. En doğru şekilde marka tescili süreci tarafımız aracılığı ile ifa edilmekte ve sonrasında tescil ettirilen markanın size kazandıracağı özelliklerden faydalanmak size kalacaktır.

Konya Marka Tescili

Elinizde olan ürünün veya hizmetin marka tescili kapsamına alınması ve korunması başta piyasada sizler ile birlikte rekabet halinde olan kimi kötü niyetli firmaların haksız bir rekabete girmesinin veya imal ettiğiniz, ürettiğiniz ürünü taklit etmek sureti ile izinsiz yararlanmasının önüne geçebilirsiniz. Öte yandan kanuni kazançları ile birlikte tescillendirilmiş marka her zaman bireylerin, tüketicilerin ve diğer firmaların gözü önünde daha güvenilir olmanıza yol açacaktır. Dolayısıyla markalaşma ve bu sürecin sonunda işletmelerin Konya marka tescili noktasına önem vermesi pek çok yerde olumlu ve hak kazandırıcı bir durum olduğu gibi bunun gerçekleştirilmesi de elzemdir.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara