Kütahya Marka Patent Tescil

Kütahya

Marka Patent Hizmetleri

Kütahya ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Türk Patent Enstitüsü’ne yapacağınız tüm patent başvurularında, en kısa sürede istediğiniz sonuçlara ulaşabilmek için, deneyimli uzman kadrosuyla hizmet veren Kütahya Patent firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini odak noktasına koyan firmamız, kurulduğu günden bu yana patent başvuruları ve patent alma sürecinde hem bireysel kişilere hem de ticari kurumlara gerekli hizmeti sunmaktadır. Patent alma konusunda zamana karşı yapılan yarışta kazançlı çıkmak için siz de müşteri memnuniyeti odaklı hizmet kalitesiyle dikkat çeken firmamızı tercih edebilirsiniz.

Patent alırken dikkat edilmesi gereken ve mutlaka göz önünde bulundurulması hayati önem taşıyan bazı konular bulunmaktadır. Her biri sektörün içinden yetişmiş, patent başvuru ve daha sonraki süreçte nasıl hareket etmesini iyi bilen personel kadrosuna sahip firmamızda, marka tescil ve patent başvuruları, en kısa sürede istenilen şekilde sonuçlanabilmektedir. Türk Patent ve Marka Kurumu’na patent başvurusunda bulunurken dikkat edilmesi gereken bütün noktalara firmamız sayesinde hakim olabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Gümüşhane Patent

Patent Başvurusu Nasıl Yapılır?

Müşteri memnuniyetini odak noktasına alan firmamız, kurulduğu günden bu yana bireysel ve ticari kurumlardan oluşan bütün müşterilerine patent başvuru işlemleri sırasında profesyonel destek sunmaktadır. Firmamızın uzmanlarından destek alarak siz de yaptığınız buluşun patentini alarak korunmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için ilk etapta şu aşamalardan geçen bir başvuru süreci yürütülmesi gerekmektedir:

Yapılan buluşun özeti

Tarifname ve detaylandırma

Teknik resim kısmı

Patenti alınacak kısımlar ve işlemler

Resmi dilekçe ve patent başvuru evrakları

Görüldüğü gibi profesyonel destek alınmadan tek başınıza yapmakta zorlanacağınız bu işlemlerde, deneyimli ve yol gösteren bir ekibe danışmak istiyorsanız firmamızın kurumsal hizmetlerinden gönül rahatlığıyla yararlanabilirsiniz. Kütahya Patent firmamızda her kesime hitap eden tecrübeli çalışanlarla hazırladığınız buluşların sonuçlarına ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan firmamız, Kütahya Patent konusunda bütün ihtiyaçları karşılayacak deneyim ve birikime sahiptir.

Patent Sorgulama İşlemleri

Patent başvurularında ilk olarak başlangıç için elinizdeki buluşun konusu ve üzerinde gerçekleştirilen eylemler hakkında kısa bir özete yer verilmesi gerekmektedir. Bu şekilde hazırlanan patent başvuru dilekçesi, çok daha kısa sürede hatırı sayılır bir yol alınmasını sağlayacağı için önemlidir. Daha sonra tarifname kısmında patent başvurusu yaptığınız buluşun detaylarına en ince ayrıntılarına kadar değinmeniz gerekmektedir. Patentini almak istediğiniz buluşun avantajlarını, teknolojik yeniliklerini, kullanıcılara sunduğu faydaları gibi kısımların bu bölümde detaylı biçimde raporlanması gerekmektedir.

Müşteri memnuniyetini sektördeki deneyim anlayışıyla birleştiren firmamız, bu alanda patent almak isteyen bireysel müşteri ve ticari kurumlara profesyonel destek vermektedir. Hatta patent başvurularında gerekli olan teknik resim çizimlerinde de firmamızın uzmanlarından destek alabilirsiniz. Çünkü patent başvurusu yaparken, yaptığınız buluşun siyah – beyaz renkli taslak resimleri ve tek tek parça detaylarının çizimleri, başvuru dosyası içinde bulunmalıdır. İşte bu tür teknik detay isteyen konularda da müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerini başarılı şekilde sürdüren firmamızda her bütçeye uygun fiyatlarla profesyonel patent başvurusu hizmeti sunulmaktadır.

Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Patent başvurusu yaparken ilk olarak buluşunuzun bir benzerinin yapılıp yapılmamış olmasını araştırmanız gerekmektedir. Söz konusu patent sorgulama işlemlerinde de kurumsal hizmet kalitesi kapsamında kaliteli çözümler sunan firmamız, bu alanda hızlı şekilde sonuçlara ulaştığı için müşterilerimizin beğenisini toplamaktadır. Kapsamlı bir şekilde araştırma yapılmadan Türk Patent ve Marka Kurumu’na yapılan buluş hakkındaki patent başvuruları ne yazık ki olumsuz sonuçlanmaktadır. Bu yüzden süreci hukuki ve yasal açıdan kurallarına uygun olarak yerine getirmek istiyorsanız, Kütahya Patent firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara