Malatya Marka Patent Tescil

Malatya

Marka Patent Hizmetleri

Malatya ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Patent almak istediğiniz buluş, ürün veya hizmetler konusunda profesyonel olarak sizlere danışmanlık hizmeti veren Malatya patent firması bu alanda güvenle çalışabileceğiniz bir danışmanlık firmasıdır. Ürü ve hizmetlerin dışında kurulu bir markanın tescil edilmesi veya yeni kurulacak bir markanın tescil edilerek isim kullanım haklarının koruma altına alınması amacı ile sizlere hizmet veren firma tüm patent başvurularınız için sizlere hizmet veriyor. Patent başvurularında başvuru yapılacak alan ile ilgili farklı standartlar olması ev bu standartların ilgili mevzuatlarca yerine getirilmesinin zorunlu olması bu konularda yeterli bilgisi olmayan biri için oldukça zordur. Bu nednele profesyonel danışmanlık hizmeti alabileceğiniz patent danışmanlık firması ile çalışarak bu süreci oldukça kolay ve kısa bir süreç haline getirebilirsiniz.

Malatya patent – Cadde Patent

Malatya bölgesinde yer alan firmalar için marka tescil işlemleri, iş fikirleri ve tasarım fikirleri olanlar için patent başvuru hizmetleri veren Malatya patent firması bu alanda çok uzun yıllardır danışmanlık hizmetleri vermektedir. Tecrübeli ve deneyimli danışmanları aracılığı ile sizlerle iletişime geçen firma başvuru yapacağınız konu ile ilgili olarak detaylı bir Pazar araştırması sonrasında daha önce patent başvurusu yapılıp yapılmadığını araştırarak başvuru yapmaktadır. Bu işlemler için gerekli olan tüm kriterleri yerine getiren ve başvuru dosyanızın eksiksiz bir şekilde tamamlamasını sağlayarak başvurunuzun olumlu şekilde sonuçlanması için size yardımcı olan firma ile güvenli bir şekilde çalışabilirsiniz.

İşletmelerin markalaşmaya önem vermesi; ihracat ve ithalatta kaliteli bir ticaret için iş dünyasının en mühim kriterlerinden birisi olmuştur. Bu durum bir yandan ulusal ve küresel seviyede özgün olmanız öte yandan da ticarette güvenilir bir intibah uyandırmanız için firmamız Malatya marka tescili hizmetini sunmaktadır. Marka tescili başvurusundan kısa zaman önce firmamızın hazırlayacağı ön araştırmalar ve analizlerden sonra marka tescili süreci için şayet bir sorun tespit edilmezse Türk Patent ve Marka Kurumuna müracaat edilir. Marka tescili müracaatı sonrası adımlar fevkalade ciddiyetle takip edilmeli, marka araştırmaları en doğru kriterlere ve sağlam verilere göre doğru şekilde yapılmalıdır. Tam da bu süreçte işletmeler yardıma gereksinim duymaktadır. Firmamız ise gereksinimleri karşılamak adına bu duruma karşın; isim, logo, sembol, slogan farkı göz etmeksizin, imal ettiğiniz değerin marka araştırmaları hususunda profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Malatya Marka Tescili

İktisadi işletmeler niçin marka tescilini önemli bulmaktadır ya da bulmalıdır? Soru akıllara gelmesi elzem olan ve hatta her firma sahibinin titizce düşünmesi gereken bir konudur. İşletmelerin markalarını tescil ettirerek yasalar tarafından korunmuş ve düzenlenmiş tescil sahibinin sahip olduğu hakları bu firma sahiplerine tanımaktadır ve onlar tüm haklardan yararlanır. Malatya marka tescili hizmetini yukarıdaki haklara sahip olmanız maksadı ile veren firmamız vasıtası ile bu hakların hepsini elde edebilir ve hizmetiniz ile ürününüze kademe atlatabilirsiniz.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara