Manisa Marka Patent Tescil

Manisa

Marka Patent Hizmetleri

Manisa ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Yeni bir ürün geliştirdiğinizde, yeni bir buluş yaptığınızda, yeni bir marka yaratmak istediğinizde veya vermiş olduğunuz hizmetin sizin geliştirdiğiniz bir hizmet olduğunu belgelemek istediğinizde patent almanız gerekmektedir. Patent başvurularını Türkiye Patent Enstitüsüne yapmanız gerekiyor. Ayrıca tüm ürünler ve hizmetler için farklı standartlar belirlenmiş olduğundan patent başvurularında profesyonel bir danışmanlık hizmeti almak gerekiyor. Manisa patent danışmanlık firması bu alanda güvenli bir şekilde yardım alabileceğiniz, süreç boyunca size profesyonel olarak size hizmet veren ve sürecin daha başarılı bir şekilde ilerletilerek başarılı bir şekilde sonuçlanmasını sağlayan bir danışmanlık firmasıdır. Ürünler, hizmetler veya marka tescil işlemlerinde yardım alabileceğiniz bir firma olarak sizlere tecrübeli danışmanlarımız aracılığı ile hizmet veriyoruz.

Manisa Patent- Cadde Patent

Manisa bölgesinde yer alan işletmeler ve firmalar için hizmet verem Manisa patent firması iş fikri olan ve tasarımlar geliştiren kişiler içinde bu hizmetleri vermektedir. Patent almak istediğinizde veya marka tescil işlemlerinizde size hizmet veren firma TPE tarafından belirlenmiş olan kriterleri yerine getiren, mevzuata uygun olarak sektör taramaları yapan ve ürününüze en yakın ürünü, tasarımınıza en yakın tasarımı bularak farkları tespit edip başvuru dosyanıza eklemektedir. BU işlemler ile başvuru sürecinizin ve değerlendirme sürecinizin daha kısa olmasını sağlayan firma başarılı bir şekilde epatnet almanızı da sağlamaktadır. Patent konularında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap alabileceğiniz firma ile iletişime geçerek çalışabilirsiniz.

Marka, bir firmanın ya da iktisadi bir işletmenin tüm varlığını temsil eden bir logodur. Bu denli önemli bir işaret, titizlikle ve hassasiyetle korunmalı, kanuni olarak tescil edilmeli ve bunu ispatlayacak belgeye sahip olunması gereklidir. Aksi takdirde firmalar pek çok zorluklar ve istemediği durumlar yaşayabilir. Söz gelimi elindeki ürünü bir başka işletme veya firma taklit ederek haksız rekabete sürükleyebilir. Bu sürecin sonunda ise aslında sizlerin kazanması gereken bir geliri tescil edilmemiş markanız sayesinde kazanabilir. İşte bu gibi durumlarda hakkınızı aramak ve kötü niyetli üçüncü kişilere karşı ileri sürebileceğiniz hakları mahkeme ortamına aktarabilmek için mutlaka marka tescili yaptırmanız gerekmektedir. Manisa marka tescili hususunda yıllardan beridir verdiğimiz hizmetin kazandırdığı deneyim ve kalite ile sizlerle birlikteyiz.

Manisa Marka Tescili

Tescilli markanın tescilsiz markaya kıyasla çok büyük avantajları vardır. Tescilsiz markalar hemen her an ve her durumda imal ettiği değerin ya da ürünün bir başka kötü niyetli firma tarafından kullanılabilme ve maddi gelir elde edilme durumu ile karşı karşıyadır. Ancak tescilli markalar bu gibi endişeleri taşımayacaktır. Zira kanunen koruma alınmış ve artık elinde resmi belgenin verdiği rahatlığa kavuşmuş olacaktır. İşte tüm bu imkânlara kavuşmak için Manisa marka tescili noktasında sizleri beklemekteyiz. Yılların bizlere kazandırdığı tecrübe ile daha titiz ve hassas bir hizmeti sizlerle buluşturmakta ve en pratik yoldan çözüme kavuşmanızı amaçlamaktayız.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara