Mardin Marka Patent Tescil

Mardin

Marka Patent Hizmetleri

Mardin ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Bir markanın tescil edilmesi veya bir ürünün patentinin alınarak yasal olarak size ait olduğunu resmileştirilmesi konularında sizlere hizmet veren ve danışmanlık hizmetleri ile başvuru sürecinizin çok kolay ve kısa sürmesine katkı sağlayan Mardin patent firması tecrübeli ve deneyimli bir firmadır. Sektörde uzun yıllardır yer alan ve sahip olduğu tecrübe ile sizlere hizmet veren firma çalışanları tüm patent başvurularınızı profesyonel bir şekilde tamamlamaktadır. Patent sürecinde Pazar araştırmaları, sektör taramalarının yanı sıra ürettiğiniz ürünün veya hizmetin faydalarını da inceleyerek başvuru dosyasına işleyen danışmanlar başvuru sürecinde size avantaj sağlayacak tüm püf noktalarına hakim oldukları gibi bu konularda avantajınıza olacak şekilde kullanıyorlar.

Mardin Patent – Cadde Patent

Patent firması olarak Mardin bölgesi ve çevresi başta olmak üzere ülkenin tüm şehirleri için patent başvuruları yapabileceğiniz gibi yurt dışı içinde patent başvurusu için yardım alabiliyorsunuz. Günümüzde patent alınmış ürünler izinsiz bir şekilde kopyalanamıyor, kullanılamıyor ve pazarlanamıyor Bu nedenle sahip olduğunu tüm tasarımlar, iş fikirleri, ürünler veya markalar için patent başvurusu yapmanız gerekiyor. Resmi olarak yasla haklar elde etmek için almanız gereken patentler için başvuru sürecinde profesyonel bir şekilde danışmanlık hizmeti almak size avantaj sağlayacağı gibi zaman ve emek tasarrufu yapmanıza da yardımcı olur. Ayrıca patent başvurularınızın başarılı bir şekilde sonuçlanması için bu alanda tecrübeli bir firma olan Mardin patent firması ile çalışmalısınız.

Günümüzde markalaşmaya verilen önem gittikçe artmaktadır. Zira markalaşma artık tüketici hacmini artıran en temel faktörlerden birisi olduğu açıkça bilinmektedir. Çünkü markalaşma sayesinde bireyler markanın ait olduğu işletmelere daha fazla saygı duymakta ve onları kaliteli bulmaktadır. Bu nedenle pek çok işletme özgün bir şekilde ürettikleri ellerinde bulunan ürünleri marka haline getirmekte ve tescil ettirmektedir. Marka tescili oldukça önemli bir husustur. Zira bu sayede firmalar ilerleyen dönemlerde bir başka firmanın kendi ürününü kullanarak haksız bir kazancı elde etmesinin önüne geçebilmektedir. Mardin marka tescili hizmeti ile birlikte sizleri bu gibi olası kötü durumlardan kurtarmakta ve markalarınızı en doğru süreç ile birlikte sağlıklı bir şekilde tescil ettirmekteyiz.

                Marka tescilinin kazandıracağı pek çok olumlu nitelik olacaktır. Bunlardan ilki şüphesiz kanun önünde kazanılacak olan hak kavramı ile alakalıdır. Tescil altına alınan marka artık yasalar bağlamında korunmuş ve muhafaza edilmiş olduğundan tüm hakları devredilemez ve korunuz şekli ile size ait olacaktır. Bu nedenle rekabet halinde olduğunuz bir başka işletme sizlerin markalaşmış ürün / malınızı kullanamayacak bu buradan bir ekonomi devşiremeyecektir. Elbette bu hakka sahip olmak tüm ticari işletmeler için fevkalade önemlidir. Sizler de bu noktada hizmet almak istiyor ve özgün olan markalaştırmak istediğiniz ürünün tescilli bir marka halini almasını arzu ediyorsanız Mardin marka tescili hususunda hizmetinizdeyiz.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara