Mersin Marka Patent Tescil

Mersin

Marka Patent Hizmetleri

Mersin ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Mersin bölgesinde yer alan bir işletmeniz varsa ürettiğiniz ürünler, vermiş olduğunuz hizmetler ve markanızın tescil edilmesi için Mersin patent firması ile çalışabilirsiniz. Patent süreçleri ve patent başvuruş konusunda sahip olduğu tecrübe ve deneyim ile sizlere hizmet veren firma, süreç boyunca sizler ile toplantılar yaparak başvuru dosyanızın eksiksiz olmasını sağlamaktadır. Yeni bir buluşa sahipseniz, bir ürünü geliştirip farklı bir fayda sağlayan yeni bir ürün elde etmişseniz, tasarımlarınızı ve iş fikirlerinizi tescil ettirmek istiyorsanız bu konuda sizlere hizmet veren Mersin patent firması ile iletişime geçerek başvurunuzun olumlu bir şekilde sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz. Patent başvurusu yapacağınız konu ile ilgili olarak birbirinden farklı mevzuatlar ve standartlar olduğu için başvuru öncesinde çok uzun bir süre araştırma yapmanız gerekebilir.

Mersin Patent – Cadde Patent

Mersin Patent firması ile iletişime geçerek bu araştırma sürecinden kurtulabilir, başvuru sürecinin kısa süremsin sağlayabilir, başvurunuzun eksiksiz bir şekilde yapılarak ilgili ürünün veya hizmetin sizin adınıza belgelenmesini sağlayabilirsiniz. Patent aldığınız ürünün veya hizmetin sizden izinsiz kopyalanması, çıkar amaçlı olarak kullanılması veya pazarlanması gibi durumlar söz konusu olduğunda yasal olarak yaptırım uygulama hakkına sahip oluyorsunuz. Patent aldığınızda ilgili ürünün ve hizmetin size ait olduğu devlet nezdinde belgelemiş oluyor ve patente ait ürün veya hizmetin kullanılmasına izin verdiğinizde belirli ücretler alabiliyorsunuz. Günümüzde patent almadığınız bir ürün için hak talep edemiyorsunuz.

 Artık tüm firmaların küreselleşmesi gereken bir ekonomik düzen girmiş bulunmaktayız. 21.yy ekonomisi firmaları sadece lokal ve bir bölgeye hizmet eder kılmaktan alı koymaktadır. Bu bilinç ile hareket eden pek çok firma ise kendilerine mevcut piyasada yer bulabilmek için sürekli ürün, hizmet imal etmekte ve bu ürün / malı markalaştırmanın gerekliliğini taşımaktadır. Zira bu ekonomik düzende yer edinmenin ve kalıcı bir şekilde tutunmanın yegâne çaresi budur. Ancak marka üretmek de tek başına yeterli olmamaktadır. Firmaların hayal ettikleri yere gelebilmeleri ve mevcut bakiyelerini problemsiz artırabilmeleri için markalaştırdıkları malları tescil ettirmeleri gerekmektedir. Mersin marka tescili noktasında bu hizmeti sizlere sağlamaktayız.

Mersin Marka Tescili – Cadde Patent

Ürettikleri ürün ve malları markalaştıran ancak tescil işlemini önemsemeyen firmalar için gelecek pek çok probleme gebe olacaktır. Zira tescil edilmeyen kanunen muhafaza edilmeyen bu markalar pek çok kötü niyetli bir üçüncü firma, kuruluş veya işletme tarafından kullanılabilir. Dolayısıyla markaların mutlaka tescillendirilmesi gerekmektedir. Bu işlem ticari işletmenin geleceği ve ekonomik hayatı için oldukça zaruri ve hayati bir işlemdir. Zira doğabilecek haksız marka kullanımı durumlarında işletmelerin mahkeme önünde haklılıklarını ispatlamaları ve suçlu firmadan tazminat talep edebilmeleri gerekmektedir. Bu gücü kanundan almak ve yasalar önünde haklı çıkmak için sizler de markalarınızı mutlaka tescil ettirmeniz gerekmektedir. Bu hususta sizlere hizmet vermekte olan firmamız Mersin marka tescili noktasında yanınızda.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara