Muğla Marka Patent Tescil

Muğla

Marka Patent Hizmetleri

Muğla ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Muğla bölgesinde yer alan firmaların ürettiği ürünler ve hizmetler için patent danışmanlık hizmetleri veren Muğla patent firması başvuru süreci öncesinde araştırmalara yaparak sektörde patent alacağınız ürün veya hizmete benzer ürünler lup olmadığını tespit ediyor, ilgili ürün veya hizmet için patent başvurusu yapılıp yapılmadığı ile ilgili olarak sizin adınıza incelemeler yapmaktadır. Bu sayede yanlış bir patent başvurusu yapmanızın önüne gecen firma yanı zamanda başvuru sürecinde ihtiyacınız olan tüm kriterleri yerine getirerek başvuru dosyanızın eksiksiz bir şekilde Türkiye Patent Enstitüsü’ne sunulmasını sağlıyor. Patent almak istediğiniz ürünlerin veya hizmetlerin size ait olduğunu resmi bir şekilde belgeleyen patentler ile ürünleri ve hizmetleri adınıza tescil ettirebiliyorsunuz.

Muğla Patent – Cadde Patent

Marka tescil işlemlerinde de sizlere danışmanlık hizmeti veren Muğla patent firması marka değerinizi koruyacak ve sektörde rekabet avantajı sağlayacak hizmeti size sunuyor. Günümüzde profesyonel br şekilde danışmanlık hizmeti veren firma marka tescil işlemleri, sanatsal tasarımlar ve fikirler için patent başvuruları, ürünler ve buluşlar için tescil işlemleri, hizmetler için tescil başvuruları gibi işlemler için sizlere profesyonel olarak danışmanlık hizmeti veriyor. Patent ve tescil işlemleri hakkında yeterli bilgiye sahip olmadığınızda yapacağınız başvuruların istediğiniz şekilde sonuçlanması mğmkün olmamaktadır. Bu nedenle başvuru yapmadan önce profesyonel bir şekilde hizmet alabileceğiniz danışmanlık firması iletişime geçmeniz size avantaj sağlayacağı gibi zaman tasarrufu da yapmanıza katkı verecektir.

Markalaşmak ve bu marka ile değer kazanmak işletmelerin birincil amacı olmaktadır. Zira işletmeler var olan ekonomik hacimlerini günümüz piyasa konjonktüründe ancak bu şekilde dinamik tutabilmektedir. Dolayısıyla pek çok firma markalaşmaya çok hassas bir şekilde eğilmektedir. Fakat sadece marka üretmek bu anlamda ticari işletmeleri ayakta tutan yegâne faktör olmayacaktır. Bunun yanı sıra bu markaları tescil ettirmek çok daha fazla önem taşımaktadır. Zira kötü niyetli üçüncü kişiler tescil altına alınmamış yasalar bağlamında korunmamış ürün, hizmet ve fikirleri sahibinin haberi olmaksızın kullanabilir ve haksız bir rekabete yol açabilir. Elbette bu durum hiçbir ticari işletmenin veya firmanın arzu edeceği bir durum değildir. Dolayısıyla bu noktada markaların tescil edilmesi gerekmektedir. Muğla marka tescili hususunda sizlere hizmet vermekteyiz.

Muğla Marka Tescili – Cadde Patent

Tescillendirilmiş markaların firmalara ve ticari işletmelere oldukça faydası olacaktır. Söz gelimi herhangi bir firma sizi haksız ürün kullanmaktan şikâyet ederse bu durumda mahkeme önünde öne sürebileceğiniz bir belgeye sahip olacaksınız. Muğla marka tescili işlemi sonrasında bunun yanı sıra bir başka ticari işletme sizin izniniz olmaksızın kalkıp ürününüzü kullanırsa bu durumda da sizlerin mahkeme yolu ile firmayı dava edebilme olanağı mevcut olacaktır. Öte yandan maddi ve manevi tazminat talebi ile yasalarla korunmuş ürününüzün değeri yükselecek ve muhtemel kötü niyetli firmalara karşı önleminizi almış olacaksınız. Hiçbir kuruluş bu konuyu es geçmemeli ve tescil işlemini ihmal etmemelidir.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara