Muş Marka Patent Tescil

Muş

Marka Patent Hizmetleri

Muş ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Marka tescil ve patent başvurularında profesyonel kalitede hizmetler sunan Muş Patent firmamız, sektörde faaliyetlerine başladığı günden bu yana en çok tercih edilen şirketlerden biri haline gelmiştir. Marka, bir işletmeyi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerden biri olarak kabul edilir. Ürün veya sunulan hizmetin geniş bir müşteri ağına ulaşması ve kitleler tarafından bilinir olması için markanın büyük işlevi söz konusudur. Günümüzde artık tüketiciler pek çok ürün veya hizmet arasından seçimde bulunurken markalara göre değerlendirme yapıp karar vermektedir.

Bir işletmenin ticari faaliyetlerinde çok büyük öneme sahip olan marka ve patent alma konusu ticari hakların korunmasında da belirleyici rol oynamaktadır. Marka tescil ve patent başvuruları Türk Patent Enstitüsü (TPE) yeni adıyla Türk Patent ve Marka Kurumu’na yapılmalıdır. Başvuru yaparken yazılı bir dilekçe veya online platform üzerinden çevrimiçi işlemle kuruma gerekli belgelerin iletilmesi gerekmektedir. İşte bu noktada firmamız, marka tescil ve patent işlemlerinde size kolaylıklar sağlaması ve işlemlerinizin en kısa sürede sonuçlanması için profesyonel destek sunmaktadır.

İlginizi çekebilir: Giresun Patent

Patent Nasıl Alınır?

Kişi veya kuruluş adına, kendi bulduğunuz bir buluşu sahiplenmek için patent almanız gerekmektedir. Böylelikle buluşunuzu başka amaçlarla kullanmak isteyenlerin önüne geçmiş ve korumuş olursunuz. Günümüzde yapılan bir icat veya buluşu korumanın en doğru yolu, o buluşun patentini almaktır. Fakat bu kişiler veya kuruluşlar, icat ettikleri bir buluşu koruma yoluna gitmek istediklerinde nasıl bir süreçle karşılaştıklarını bilemiyorlar. Patentin alınmasında da diğer kurumsal işlemlerde olduğu gibi hukuka ve yasalara uygun olarak hareket edilmesi gereken bazı süreçler bulunmaktadır.

Patentin nasıl alındığını bilerek hareket etmeniz, daha kısa sürede ve etkili bir biçimde istediğiniz sonuçlara ulaşmanızı sağlayacaktır. Patent alırken gerekli tüm prosedürleri başarılı şekilde uygulayan firmamız, sizler içim patent başvuru işlemlerini başarılı şekilde yönetmektedir. Muş Patent firmamızın deneyimli çalışan kadrosu sayesinde, buluş yaptığınız ürün veya hizmet ne olursa olsun bununla ilgili gerekli araştırmalar ve patent başvurusu yapılabilmektedir.

Patent Alma Sürecinde Profesyonel Destek

Müşteri memnuniyetini odak noktasına alan firmamız, geniş hizmet yelpazesi içinde hem bireysel kişilere hem de ticari kurumlara patent alma süreçlerinde profesyonel destek sunmaktadır. Her biri patent prosedürlerine hakim ve alanında uzman olan çalışanlarımız yaptığınız buluşun patentini alabilmek için sizin adınıza süreci en başarılı şekilde yönetmektedir. Herhangi bir ürün veya hizmet alanında yapmış olduğunuz buluşun patentini alırken, firmamızdan destek aldığınızda süreç şu şekilde işlemektedir:

Türk Patent ve Marka Kurumu’na buluşunuz hakkında patent başvurusu yapılır.

Kurum tarafından firmamıza araştırma raporu verilir.

Firmamız, buluş hakkında kapsamlı araştırma raporunu hazırlar ve yayınlar.

Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından patent inceleme raporu oluşturulur.

Türk Patent ve Marka Kurumu, raporların sonucunda uygun bulunması halinde patent belgesini verir.

Görüldüğü üzere tüm patent başvurusu işlemlerinde uygulanan yasal prosedürler bu şekilde işlemektedir. Siz de ister bireysel kişi, ister ticari firma olun, herhangi bir ürün veya hizmet hakkında patent almak istediğinizde yerine getirmeniz gereken tüm başvuru işlemlerini firmamızdan profesyonel destek alarak yaptırabilirsiniz.

Firmamızın alanında uzman ekibi, Türk Patent ve Marka Kurumu’na yapılacak olan patent başvurularında sizin adınıza dilekçe ve online başvuru belge hazırlığını en kısa sürede gerçekleştirmektedir. Bu sayede patent alma konusunda çok önemli bir değere sahip olan zaman, en efektif bir şekilde kullanılmış olmaktadır. Muş Patent başvurularınız için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara