Rize Marka Patent Tescil

Rize

Marka Patent Hizmetleri

Rize ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Müşteri memnuniyetine büyük önem veren firmamız bölgesinin en köklü Rize patent danışmanlık firmalarından biri olarak öne çıkmaktadır. Kurulduğu tarihten itibaren pek çok farklı sektörde ve farklı işlevsel özellikleri bulunan buluş, icat ve fikirlerin patentlerini almanıza yardım ediyoruz. Ekibimiz deneyimli ve alanında uzman çalışanlardan oluşmaktadır. Siz de çok geç olmadan patent başvurunuzu en ideal ve ilgili mevzuatlara uygun bir şekilde yapmalısınız. Bunun için firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Firmamızın kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bizimle çalışmaya başlayabilirsiniz.

Rize Patent; Güvenilir Patent Danışmanlık Firması

Kendinize veya firmanıza ait olan buluşun tüm fikri ve sınai haklarının korunması için patent başvurusu yapmanız gerekir. Onaylanan başvuru sonucunda gerekli patent belgesini almış olmanız önem taşımaktadır. Ticari veya diğer alanlarda kullanılabilen buluşunuzun satışı, pazarlanması veya başka işletmelere devredilmesi konusunda özgür iradenizle hareket edebilmeniz için uluslararası hukuk ve yerli mevzuatlarda düzenlendiği şekilde patent belgesi sahibi olmanız gerekmektedir. Patent başvurusu yaparken güvenilir firmalardan ve danışmanlık şirketlerinden hizmet almadığınız takdirde pek çok istenmeyen durumla karşılaşmanız kaçınılmaz olacaktır.

Tüm fikri haklarına sahip olduğunuz buluşunuzun kendi adınıza patentli bir şekilde tescillenebilmesi için birtakım işlemlerden oluşan başvuru süreci ortaya çıkmaktadır. Patent başvurusunda buluşunu yaptığınız ürün veya cihazın, daha önceki dönemde yapılmış benzerlerinden ayrıldığı temel noktaların, orijinalliğinin ve işlevsel özelliklerinin en iyi şekilde tanıtılması gerekmektedir. Aksi halde patent kuruluşlarına yapılan başvurulardan olumlu sonuç beklemek beyhude bir bekleyiş olacaktır. Bu nedenle profesyonel şekilde ve ilgili mevzuatlara uyumlu haliyle patent başvurusu yapabilmek için alanında uzman ekiplerden ve deneyimli patent başvuru danışmanlık şirketlerinden yardım almanız tavsiye edilmektedir.

Hızlı ve Detaylı Patent Başvurusu

Bölgesinin en çok tercih edilen Rize patent firmalarından biri olan şirketimizde, her biri alanında yeterli deneyime sahip ve ilgili bölümlerde eğitimlerini tamamlamış uzmanlarımız görev yapmaktadır. Buluşunu yaptığınız ürünün fikri mülkiyet haklarını kaybetmeden, en hızlı ve güvenilir şekilde patent başvurusu yapabilmeniz için bu ekimiz detaylı ve kapsamlı bir inceleme gerçekleştirmektedir. Buluşunu yaptığınız ürünün patent başvurusu için tüm şartların olumlu sonuçlanması halinde buluşunuzun kendi veya firmanız adına tescillenmesi için başvuru dosyanız hazırlanmaktadır.

Patent tescil sürecinde kurumsal hizmet kalitesine büyük önem veren danışmanlık firmamızda, en uygun fiyatlarla kaliteli ve güvenilir danışmanlık hizmeti verilmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren firmamız, buluşunuzla ilgili patent alma sürecinde;

  • Patent dosyanızın hazırlanması,
  • Başvuru sürecinde talep edilen belgelerin toplanması,
  • İlgili mevzuatta yer alan esaslara göre başvurunun gerçekleştirilmesi,
  • Patent tescil sürecinin yakından takip edilmesi,
  • Dosyayla ilgili gereken belgelerin güncellenmesi ve
  • En nihayetinde patent başvurusunun onaylanması gibi süreçleri

başından sonuna kadar sizin adınıza yönetmektedir. Bu sayede patent tescil işlemlerinde herhangi bir problem çıkmadan ve hak kaybına uğramadan buluşunuz veya icadınız hakkında gerekli patent belgelerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara