Samsun Marka Patent Tescil

Samsun

Marka Patent Hizmetleri

Samsun ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Patent başvuruları yaparken eksik veya yanlış bir işlem yapmamak, başvuru dosyanızın eksiksiz bir şekilde tamamlanmasını sağlayarak başvurunuzu eksiksiz bir şekilde yapabilmek adına profesyonel bir şekilde danışmanlık hizmeti veren Samsun patent danışmanlık firması ile iletişime geçebilirsiniz. Bu güne kadar yüzlerce farklı patent başvurusunu başarılı bir şekilde yapan ve patent başvurularının başarılı bir şekilde sonuçlanmasını sağlayan firma bu alanda sahip olduğu tecrübe ve deneyim ile sürecin tüm püf noktalarını avantajınıza olacak şekilde kullanıyor. Bu sayede başvuru süreciniz oldukça akışa sürüyor ve patent başvurunuz olumlu sonuçlanarak yasal zeminde birçok hakka sahip oluyorsunuz. Resmi olarak devlet gözünde size ait olduğu belgelenen ürünler, hizmetler ve buluşlar izniniz olmadıkça başkaları tarafından kullanılamıyor.

Samsun Patent- Cadde Patent

Samsun bölgesi firmaları için marka tescil işlemleri hizmetleri veren, yeni kurulacak olan firmaların yasal haklarının korunması amacı ile marka patent hizmetleri alabileceğiniz bir firma olan Samsun patent firması sahip olduğu tecrübe ile sizlere hizmet veriyor. Resmi olarak markanın size ait olduğunun kayıt altına alınması ve yasal olarak haklarınızı kullanarak markanızı korumak adına almanız gereken patentler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu alanda uzun yıllardır yer alan ve profesyonel olarak sizlere hizmet veren bir danışmanlık firması olarak sahip olduğumu tecrübe ve deneyimi sizlerle paylaşıyor, kısa süre de marka patenti almanızı sağlayarak markanızın sizin adınıza tescil edilmesine aracılık ediyoruz.

Piyasalar açısından değerlendirildiği takdirde gayet açık bir şekilde görülecektir ki; ticari işletmeler, firmalar ve finans kuruluşları sürekli özgün ve değerli buldukları ürünleri, malları veya hizmetleri üretmektedirler. Ancak bu sayede reel piyasada varlıklarını sürdürebilen ticari işletmeler için markalaşma fevkalade önemlidir. Hitap ettikleri tüketici hacmini evvela korumak sonrasında artırmak için kendilerine olan saygı artırmaları gerekmektedir. Öte yandan kaliteli hizmet verdiği izlenimini de uyandırmaları gerekmektedir. Bu durum ise markaların tescil edilmesi ile mümkün olmaktadır. Bu nitelikleri elde etmek istiyorsanız yıllardan beri verdiğimiz hizmetin kazanımı ile Samsun marka tescili noktasında sizlerin hizmetindeyiz.

Samsun Marka Tescili – Cadde Patent

Marka tescili firmanıza, ticari işletmenize fevkalade büyük değerler kazandıracak bir işlemdir. Bu sayede değer sadece işletmeniz değer ve saygı kazanmayacak bununla birlikte mevcut reel piyasanın size karşı yönelttiği tehditlerden de arınabileceksiniz. Örneğin tescillendirilmemiş bir markanızı herhangi bir firma size danışmadan kullanabilir. Bu durumda etik değerlere bağlı kalmaz ise herhangi bir kanun yaptırımı yolu bulunmamaktadır. Ancak özgün bir şekilde hazırladığınız, titiz ve ciddi bir çalışma ile ekonominizin hacmini artırmayı hedeflediğiniz markanızı tescil ettirirseniz olası kötü senaryolarda ciddi bir güvenceniz olacaktır. Bu güvence sizlere yasalar ile sağlandığı için herhangi bir işletme izinsiz markanızı kullandığı takdirde kanun önünde haklarınızı arayabileceksiniz. Samsun marka tescili ile muhtemel mahkeme sürecinde ilgili firmadan maddi ve manevi tazminat talep edebileceksiniz.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara