Şanlıurfa Marka Patent Tescil

Şanlıurfa

Marka Patent Hizmetleri

Şanlıurfa ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Patent; bir ürünün, hizmetin, buluşun, markanın size ait olduğunu resmi bir şekilde belgeleyen bir sertifikadır. Türkiye Patent Enstitüsü tarafından verilen ve dünya çapında geçerli olan patentler için başvuru yaparken birçok kriteri sağlıyor, ilgili ürün veya hizmet için belirlenmiş olan standartları sağlıyor olmanız gerekiyor. Bu şartları sağladığınızda başvuru sürecinizi hızlandırmak için bu alanda sizlere profesyonel olarak hizmet veren Şanlıurfa Patent firması ile iletişime geçerek danışmanlık almanız sizin avantajınıza olacaktır. Patent standartları ev mevzuatları konusundan çok tecrübeli olan firmanın danışmanları aynı zamanda sürecin tüm püf noktalarına hakim oldukları için başvuru sürecinim sizin lehinize işlemesini sağlayarak size avantaj sağlıyor.

Şanlıurfa Patent – Cadde Patent

Günümüzde profesyonel olarak sektörde yer almak ve marka değerinizi koruyarak rekabet avantajını ele geçirmek için yapmanız gereken patent başvurusu yağarak marka tescili yaptırmaktır. Bu konu ile ilgili olarak sizlere profesyonel anlamda hizmet veren Şanlıurfa patent danışmanlık firması markanızın kopyalanmasının önüne geçmek ve bu durumun ticari anlamda size zarar vermesini engellemek için hizmet veriyor. Patent ve tescil işlemleri konusunda hizmet alabileceğiniz profesyonel bir danışmanlık firması olarak marka tescil işlemlerinizin daha kısa sürelerde tamamlanmasını sağlıyor, markanızın resmi olarak adınıza tescillenmesini sağlıyoruz. Başvuru sürecinde zaman kaybı yaşamamak, emeklerinizin karşılığını kısa süre de almak, markanız dışında, ürün ve hizmetler için patent alabilmek için bizimle iletişime geçebilir ve hizmet alabilirsiniz.

Mevcut piyasaların ekonomi incelendiğinde artık yerli ve sadece bir bölgeye hizmet veren firmalar, ticari kuruluşlar ve iktisadi sermaye işletmeleri yer edinememektedir. Dünya piyasası globelleştiği için işletmeler de bunun gereğince davranmak mecburiyetindedir. Bu davranış biçimi ise günümüzde markalaşma şeklinde olmaktadır. Çünkü markalaşan firmalar pek çok kişiye hitap edebilme imkânına kavuşmaktadır. Pek çok kişiye hitap eden işletmeler tüketici hacimlerini artırdığı gibi kendilerine olan güveni ve saygıyı da artırabilmektedir. Dolayısıyla markalaşmanın ne denli mühim ve olmazsa olmaz bir ticaret kuralı olduğu apaçık gözler önündedir. Fakat sadece markalaşmak; işletmelerin beklediği büyüklüğü ve değer artışını sağlamamaktadır. Markalaşmanın firmaya ve işletmeye özgü olması ve kötü niyetli diğer firmalar tarafından kullanılmasının önüne kanunen geçilebilmesi gerekmektedir. Bu durum ise sadece marka tescili ile mümkün olmaktadır. Marka tescili ile imal ettiğiniz değeri size münhasır ve size ait kılmak için Şanlıurfa marka tescili noktasında bizlere başvurabilirsiniz.

Şanlıurfa Marka Tescili -CaddePatent

Bu sayede sizler de markanızı güvence altına alabilirsiniz ve piyasada markanızın başına gelebilecek olası kötü senaryolardan kurtulabilirsiniz. Bir kurum, kuruluş ya da iktisadi işletme sizin izniniz olmaksızın tamamen hakları size ait olan tescillenmiş markanızı kullanıp buradan bir gelir elde ederse, sizin marka değerinizi kullanarak kendi değeri artırırsa, yine aynı yollarla sizin toplum nezdinde imajınızı sarsacak şekilde markanızı kullanırsa doğrudan mahkeme yolu ile çok keskin yaptırımlara maruz bırakabilirsiniz. Şanlıurfa marka tescili sayesinde ilgili firmanın size maddi ve manevi tazminat ödemesini sağlayabilirsiniz.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara