Siirt Marka Patent Tescil

Siirt

Marka Patent Hizmetleri

Siirt ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Son yıllarda giderek daha da önem kazanan Siirt patent şirketimiz, çeşitli alanlarda kullanılmak üzere icat edilen cihazların veya buluşların patentini alma konusunda müşterilerimize profesyonel kalitede hizmet vermektedir. Firmamızın bünyesinde görev yapan deneyimli patent uzmanlarımız sayesinde, geç kalmadan buluşunuz veya icat ettiğiniz cihazla ilgili ihtiyaç duyduğunuz patent belgesine sahip olabilirsiniz. Fikri ve sınai hakların korunmasına yönelik ülkemizdeki hukuk sisteminde kullanılan tüm mevzuatlara hakimiz. Deneyimli çalışanlarımız, siz müşterilerimiz için hızlı ve güvenilir şekilde patent başvurularını yapıp süreç yönetiminde önemli görevler üstlenmeye devam etmektedir.

Siirt Patent; Patent Başvurusu ve Süreç Yönetimi

Yapmış olduğunuz buluşun tüm ticari alanlarda alım satım, pazarlama veya farklı alanlarda mühendislik ve teknoloji geliştirme gibi hususlarda izniniz olmadan kullanılmamasıiçin çalışıyoruz. Bu buluş için gerekli olan patent ve tescil işlemlerinizi zamanında tamamlamanız çok önemlidir. Geç kalmadan patent işlemlerinizi başarılı bir şekilde tamamlamak için güvenilir şekilde hizmet veren bir şirket bulmalısınız.Marka tescil ve patent başvuru işlerini yapan firmalardan destek almanız tavsiye edilir. İşte bu noktada bölgesinin en çok tercih edilen patent danışmanlık firmamız, deneyimli çalışan kadrosu sayesinde her türlü buluş ve icadınızda gerekli tescil belgelerine kısa sürede sahip olabilmeniz için özverili bir şekilde çalışmaya devam etmektedir.

Buluşunuzun sizin izniniz olmadan, farklı alanlarda ticari amaçlı kar sağlamak veya ürün geliştirmede kullanılmaması için uğraşıyoruz. Mümkün olan en kısa zaman içinde patentini almanızı sağlıyoruz. Patent almak için ilgili mevzuatlara ve hukuki temele göre hazırlanmış patent başvuru dosyanızın kurumlara iletilip sunumunun yapılması gerekmektedir. Öncelikle yaptığınız buluşun sizden önce herhangi bir alanda yapılıp yapılmadığını varsa benzerlerinden ayrılan özellik ve işlevsel sonuçlarını net bir şekilde ortaya koymalısınız. Bunun için kapsamlı araştırma yapmanız gerekmektedir.

Mevzuata Uygun Patent Başvurusu Hizmetleri

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleriyle sektörde adından sık sık söz ettiren Siirt patent danışmanlık firmamızın bugüne kadar sayısız müşterisi olmuştur. İhtiyaç duydukları patent belgesini alma konusunda profesyonel destek sağlamıştır. Patent başvurusu süreci öncesinde gerçekleştirilmesi gereken kapsamlı araştırma ve buluşun farklılıklarını ortaya koyma kapsamında özveriyle çalışıyoruz. Siz müşterilerimize güvenilir şekilde sonuçlar sunuyoruz.

Başka bir yerde bulamayacağınız kaliteli ve güvenilir patent danışmanlık hizmetleri için siz de sektörde adından söz ettirmeyi başaran firmamızı tercih edebilirsiniz. Fikri ve sınai hakların korunmasına yönelik mevzuatların yanı sıra patent başvurularında esas alan hukuki kurallar konusunda detaylı bilgi sahibiyiz. Deneyimli patent uzmanlarımız sizler için en ideal çözümleri sunmaktadır. Detaylı bilgilere ulaşmak için siz de firmamızın web sitesi üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Gerek gizli tutmak istediğiniz buluşunuz gerekse de buluşun daha önce patentinin alınıp alınmadığı konusunda profesyonel destek alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Profesyonel Destek

Buluşunu yaptığınız ürün veya cihazın tüm ticari haklarına sahip olabilmek ve herkesten önce buluşunuzu kendi adınıza ya da şirketinizin adına tescil ettirebilmek için kapsamlı araştırmalar yapmanız gerekmektedir. Araştırma ve patent başvurusu dosyası hazırlama konularında ihtiyaç duyduğunuz kurumsal hizmete firmamızdan ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini odak noktasına alan patent ve tescil firmamızda ayrıca markalaşma yolunda önemli adımlar atmak isteyen işletme ve bireysel şirketler için de marka tescil desteği verilmektedir.

Bütçe dostu fiyat avantajlarından yararlanarak en kısa sürede buluşunuzu kendi adınıza tescil ettirmek istiyorsanız, ihtiyacınız olan uzmanlık desteğini firmamızda bulabilirsiniz. Sektörün en köklü Siirt patent firmalarından olan şirketimizin iletişim bilgilerine kurumsal internet sitemiz üzerinden ulaşıp hemen yapmış olduğunuz buluşunuzla ilgili olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara