Tekirdağ Marka Patent Tescil

Tekirdağ

Marka Patent Hizmetleri

Tekirdağ ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Ülkemizin her noktası için patent hizmetleri veren Tekirdağ patent firması patent süreçleri ile ilgili olarak profesyonel danışmanlara sahiptir. Başvuru öncesinde firmanız, ürünleriniz, fikirleriniz, tasarımlarınız, yazılı ve görsel içerikleriniz ile ilgili titiz bir Pazar ve sektör araştırması yapan danışmanlar bu süreç boyunca sık sık sizinle toplantılar yapıyorlar. Patent almak istediğiniz ürünler veya hizmetler ile ilgili olarak daha önce patent başvurusu yapılmış benzer ürünler incelenerek farklı yönler tespit ediliyor ve bu farklar belgelenerek başvuru dosyanız ilgili kriterlere göre hazırlanıyor. Patent başvurularında başvuru yapılan konuya göre tüm detaylar farklılık gösterdiği için bu süreçte profesyonel olarak yardım almanız sizin avantajınıza olacaktır.

Tekirdağ Patent- Cadde Patent

Tekirdağ bölgesinde yer alan firmalar ve kişiler için profesyonel olarak hizmet veren Tekirdağ patent danışmanlık firması TPE tarafından hazırlanmış olan mevzuatlara ve standartlara uygun olarak başvuru dosyanızı hazırlayarak sizin adınıza başvuru yapıyor. Bu süreç boyunda lehinize olacak marka değerinizi koruyacak, yasal zeminde size avantaj sağlayacak her konu da sizin için hizmet veren firma ile çalıştığınızda başvuru süreci sizin için çok daha kolay ve çok daha kısa olacaktır. Marka değerinizi koruyarak artıracak bir etken olan, ticari açıdan zarar görmenizi engellemek ve yasal zeminde haklarınızı kullanmanız için en büyük etken olan patent ve tescil işlemlerinde mutlaka bu alanda profesyonel olan bir firma ile çalışmalısınız.

Günümüzde pek çok işletme ve ticari kurum mevcut ekonomi düzeninde varlık gösterebilmek ve ekonomik kaygılarını tatmin edebilmek amacıyla marka belirlemektedir. Bir ürün, mal ya da hizmeti özgün ve kendilerine has bir şekilde üreten bu işletmeler bu çalışmaların sonucunda insanlara hizmet sunmak ve karşılığında maddi gelir elde etmek amacı içerisindedirler. Fakat es geçilen bir durum bile tüm bu amaçların vücut bulmasının önüne geçmektedir. Söz gelimi; marka tescilinin es geçilmesi ilgili firmanın hayal bile edemeyeceği mağduriyetler ile baş başa kalmasına yol açabilir. Marka tescili bu denli önem arz ederken sizler de Tekirdağ marka tescili hususunda verdiğimiz hizmetten istifade edebilirsiniz.

Tekirdağ Marka Tescili – Cadde Patent

Mevcut markalarının özgün olduğunu ve bu markalarının kendilerini güzel getiriler sağlayacağını düşünen işletmeleri ve ticari kuruluşların mutlaka yasalar önünde markalarını tescil ettirmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde kendilerine ait olan ürün, marka veya malın bir başka firma tarafından kullanıldığını görmeleri çok sürmeyecektir. Zira piyasada etik değerlere aykırı bunun gibi pek çok iş tezahür etmektedir. Dolayısıyla mutlaka markalar tescil edilmeli ve kötü niyetli firmalara karşı elde kanuni evrak bulundurulmalıdır. Bu evrak bulundurulmalıdır ki madde ve manevi tazminat yasalar önünde mağdur olan firmanın mağduriyetini gidermek adına kullanılabilsin. Sizde marka tescil işlemini gerçekleştirmeyi arzu ediyorsanız Tekirdağ marka tescili noktasında sizlerin yanında ve her türlü süreçte hizmetinizdeyiz.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara