Tunceli Marka Patent Tescil

Tunceli

Marka Patent Hizmetleri

Tunceli ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Kurumsal marka tescil ve patent tescil hizmetleri sunan firmamız, Tunceli patent firması arayışında bulunan bütün müşterilerimize kaliteli çözümlerle destek olmaktadır. Siz de markanızın veya buluşunu yaptığınız ürünlerin belirli bir işletmeye ait olduğunu tescil ettirebilmek için gerekli desteği uzman danışman ekibimizden alabilirsiniz. En uygun fiyatlarla buluş, icat ve markaların patent ve tescil sürecini hukuki açıdan sorun çıkmayacak şekilde firmamız tamamlar. Patent alma sürecinde firmamız gerekli tescil başvurularının yapılmasında önemli bir rol üstlenmektedir.

Tunceli Patent; Uzman Ekiple Marka Tescil Hizmeti

Geç kalmadan markanızın tescilini gerçekleştirmek ve ticari ya da farklı alanlarda kullandığınız markanın sadece size ait olduğunu kesinleştirmek için marka tescil başvurusu yapmanız gerekmektedir. Firmamızın bünyesinde görev yapan marka tescil uzmanları sayesinde, siz de geç kalmadan markanızın size ait olduğunu tescil ettirebilirsiniz. Ekibimiz patent alma konusunda geniş bir perspektiften hizmet sunar. Gerek danışmanlık gerekse de marka tescil süreci yönetimi konusunda müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını benimsemiştir.

Bilindiği üzere marka, üzerinde bulunan eşyanın ya da verilen bir hizmetin belirli bir şirkete ait olduğunu gösteren ve bu hizmetleri piyasadaki rakiplerinden ayıran çok önemli bir göstergedir. Bu işaretin ürün ve hizmetleri ayırt etmede kullanılan esas bir görevi bulunmaktadır. Dolayısıyla marka olması gereken ibareler benzersiz olmasa bile orijinal ve karakteristik olması gerekmektedir. Başka birine ait ürün ya da hizmetler için tescil ettirilen markaların, farklı sektörlerde kullanılacak olmasına rağmen yeniden tescil ettirilmesi mümkün değildir. Bu yüzden siz de kendi markanızın en iyi şekilde korunmasını ve başkaları tarafından kopyalanmamasını istersiniz. Tunceli patent hizmeti sunan danışmanlık firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

Patent Tescili ve Faydalı Model Kullanım Hakkı

Herhangi bir alanda yaptığınız buluşun teknik detaylarının ve işlevinin sanayi ve teknoloji alanında kullanılabilmesi için gerekli olan patent işlemlerini firmamızda görev yapan deneyimli patent uzmanlarından oluşan ekibimizle çözüme kavuşturabilirsiniz. Patentini aldığınız ürünün üretiminden pazarlamasına, satışından başka bir firmaya devredilmesine kadar pek çok ayrıcalığa sahip olabilirsiniz. Bu yüzden patent tescil işlemlerinde doğru zamanda doğru şekilde hareket edilmesi önem taşımaktadır.

Alanında uzman patent tescil personelimiz sayesinde danışmanlarımızın yapmış olduğu araştırmalar sonucunda buluşunuzun patent başvuru onayı alabilmesi için gerekli dosyalar en kısa sürede hazırlanabilmektedir. Ekibimiz, Patent Haklarının Korunması Hakkında Kanun Hükmünde kararname kapsamında buluşunuzun tescil edilebilir olup olmadığını inceler. Bu incelemeler sonucunda nasıl patent alabileceğinize dair size kaliteli çözümler sunmaktadır. Siz de bu konuda bilmek istediğiniz tüm detaylara bölgenin en başarılı patent firmalarından olan kuruluşumuz sayesinde en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

ISO 9001 Kalite Belgesi Hazırlama

Patent başvurularının yanı sıra faydalı model başvurusu ve ISO 9001 kalite belgesi hazırlama işlerinde de güvenilir yol haritası belirleyen danışmanlarımızdan uygun fiyatlı profesyonel destek alabilirsiniz. Bölgesinin en çok tercih edilen patent danışmanlık firmalarından olan şirketimizde her türlü buluş için patent ve marka tescil işlemleri yapılır. Bunun yanı sıra kalite belgesi hazırlama konusunda da etkili çözümler üretilebilmektedir. Kalite ve müşteri memnuniyeti göstergesi olarak pek çok sektörde öne çıkan ISO 9001 belgesi alabilmek için gerekli tüm süreçlere dair detaylı bilgileri, deneyimli patent ve kalite uzmanlarımızdan öğrenebilirsiniz. Hangi işlerde faaliyet göstermeniz fark etmeksizin kalite standartlarınızı en üste taşımak istediğinizde firmamızdan destek alabilirsiniz. Ürün ve hizmet güvenliğinin yanı sıra iş sağlığı ve güvenliği konusunda da işletmelere ve firmalara etkili çözümler sunuyoruz. Tunceli patent firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara