Van Marka Patent Tescil

Van

Marka Patent Hizmetleri

Van ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Marka değerinizi korumak veya yeni bir buluş için patent almak istediğinizde sizlere profesyonel danışmanlık hizmeti sunan Van patent danışmanlık firması patent işlemleri dışında iş fikirlerinizin size ait olduğunu tescil etme, sanatsal tasarımlara sahip olduğunu tescil etme, yazılı ve görsel içeriklerin sizin olduğunu kanıtlaması açısından patent alma, markanızı tescil etmek gibi konularda sizlere profesyonel danışmanlık hizmeti sunuyor. Bu alanda çok tecrübeli bir firma olmasının yanında süreç içinde lehinize olacak noktalara hakim olan firma danışanları sizlerle yaptıkları düzenli toplantılar sonucunda hazırladıkları patent başvuru dosyasını Türkiye Patent Enstitüsü’ne sunuyorlar.

Van Patent- Cadde Patent

Patent başvurularınızı sizin adınıza yapan, marka tescil işlemleri ile sizlere yasal koruma sağlayan Van patent firması günümüzde ticari hayatınızı garanti altına lamanızı sağlayan temel hizmetleri size sunuyor. Patent ve tescil işlemleri konusunda sayısız mevzuat arasında boğulup kalmanızı önleyen, ilgili kriterleri tam anlamı ile karşılamanızı sağlayarak başvuru dosyanızın red almasını önleyecek şekilde hazırlanmasını sağlayan firma danışmanları ile tek seferde başvurunuzun olumlu sonuçlanmasını sağlayabiliyorsunuz. Marka değerinizi koruyarak ticari açıdan zarar görmenizi önleyecek, markanızın izinsiz olarak kullanılması nedeni ile pazardaki payınızı zedeleyecek sorunlar ile karşı karşıya kalmamanız için marka tescil işlemlerinizi sizin adınıza yapan ve marka tescil işlemleri ile yasal olarak markanızı koruma altına alarak marka değerinizi artıran patent süreçleri için bizimle iletişime geçebilir ve profesyonele bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Firmalaşma artık günümüzde hızla ilerlemekte ve bireyler var olan işletmelerini global iktisadi dünya içerisinde var etmek için ciddi çalışmalar içerisine girmektedir. Bu çalışmalardan en fazla faydası olanı eve günümüzde sıklıkla tercih edileni marka tescil işlemi olmaktadır. İşte bu noktada bizleri Van marka tescili hizmeti ile sizlerin karşısındayız. En doğru marka analizi yapılmakta ve bu veriler doğrultusunda elinizdeki markanın kanunen tescil edilmesini sizlere sağlamaktayız. Peki, marka tescili işlemi sizlere ne kazandıracaktır?

 

https://www.caddepatent.com.tr/patent-tescili/

https://www.caddepatent.com.tr/marka-tescili/ 

Van Marka Tescili

Marka tescili işleminin kazanımları saymakla bitmez hüviyette olacaktır. Şüphesiz ilk önemli fonksiyonu elinizde olan ve size ait olan markanın hiçbir firma ya da işletme tarafından sizden habersiz kar elde etmek amacıyla kullanılmasının önünce geçmeniz olacaktır. Bu konuyu es geçen firmalar pek çok kötü niyetli sektördeki alternatif firmanın izinsiz ürün kullanmasından şikâyet etmektedir. Fakat yasalar önünde marka tescili yapmadığı için bu konuda kanunen hiçbir hak öne sürememektedir. Van marka tescili hususunda bizlere başvuran ve imal ettikleri / ürettikleri mal ya da hizmeti tescil altına alan işletmeler ise bu konularda herhangi bir endişe duymaksızın ekonomik hayatlarına devam edebilmektedir. Muhtemel bir haksız rekabet ve haksız kazanç durumunda ise ilgili firmayı ellerinde bulunan tescil raporu sayesinde mahkeme önünde haksız duruma düşürebilmekte ve maddi / manevi tazminat talep edebilmektedir. Elbette bu durum işletme güvenilirliğinizi her birey önünde yüceltecektir.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara